Inzerce

Pocení jen v obličeji

Potím se především v obličeji. Když sportuji nebo jen třeba sedím ve škole tak se mi střašně potí obličej. I když je třeba ve třídě 22°C a ostatní sedí i v mikinách, tak já i jenom v tričku se potím. Poraďte mi prosím nějaký přípravek. Říkal jsem si ,jestli to není třeba i o psychice. Když jsem nervózní nebo když jen myslím na to ,že mi je horko ,tak se začnu šíleně potim. Pomoc

Inzerce
Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce https://boiron.cz/cs/210-magnesium-300?utm_source=ordinace&utm_medium=banner&utm_campaign=c3_2018
Anketa
Má časté používání počítače vliv na váš zrak?
Zatím hlasovalo 201 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Lenka (Klasická léčba (chirurgická operace, ozařování, chemoterapie)) 20. září 2018, 09:50:33

Dobrý den, taky se přidávám do diskuze na téma glioblastom. Můj tatínek, 63 let má… Diskutovat

• Dáda (Lymeská borrelioza) 20. září 2018, 08:03:06

Milá Vando, možná by jste se měla přestěhovat do zahraničí nebo vystudovat medicinu,… Diskutovat

• Dara (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 22. září 2018, 14:01:07

Ahojky Moone, tak tenhle tvůj příspěvek byl jako pohlazení. Já pořád řeším, jestli to… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.