Inzerce

Erektilní dysfunkce

Můžou tyto léky ovlivnit totální erektilní dysfunkci? VELAXIN 50mg a CINARIZIN LEK 25mg Byl jsem u lékaře na vyšetření doporučil my Ciplox a Undestor Děkuji za odpověď. Křivánek

Inzerce
Odpovědi
Libus1 poděkování

Jsem po ozarovani pri carcinom prostaty. Toto ozarovani jsem prodelal v listopadu 2005 az v lednu2oo6. Po celou dobu beru lek CASODEX 150. Ten utlumil jakoukoliv erekci.Pohlavni zivot proto vubec nemam. Lekar mi pri lecbe sdelil, ze tnto lek budu muset brat jeste 2 roku. Je nejaka nadeje, ze jeste nekdy uziju se sex, nebo je moznost i pri aplikaci tohoto leku sebudu moci jiz nikdy sexualne zit? Dekuji za odpoved.

Reagovatpoděkovatnahlásit

14. září 2006, 05:53:35

Vašek

Doporučuji zakoupit Osculin http://www.osculin.cz/, osobní zkušenosti výborné!

13. února 2011, 23:00:15

Tibor

Moje erekce se dostavila až s clavinem goldem, který už nedám ze šuplíku.

23. dubna 2013, 15:09:22

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Kde hledáte informace o novinkách v léčbě cukrovky?
Zatím hlasovalo 12 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Otakar (antidepresivum Prozac) 13. listopadu 2017, 13:05:03

Podléháme těm nejhorším , takřka středověkým bludům a typicky české neznalosti,… Diskutovat

• Kristýna (Bolesti hlavy) 15. listopadu 2017, 17:29:05

Dobrý den, potřebovala bych poradit. Mám intenzivní bolesti hlavy už přes 2 týdny a ne a ne… Diskutovat

• Petr (čelistní kloub) 16. listopadu 2017, 09:30:27

Takže konkrétně. Kdo má po operaci výměny čelistního kloubu, prosím napište, jak se… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.