Inzerce

Léčba

Dobrý den, píšu abych přidal svoje postřehy z průběhu léčby. Užíval jsem parolex (paroxetin) 20mg denně po dobu čtyř měsíců. Měl jsem úzkostné a depresivní stavy. Teď jsem snížil dávku na 10mg protože se stav zlepšil. Ale co mi také hodně pomohlo, byly knížky od Mudr.Ján Praško. Například: (Kognitivně-behaviorální terapie, Jak zvládat depresi, Jak zvládat úzkostné stavy, Jak posílit sebedůvěru, Nespavost). Stály mě ty knížky asi 1200kč, ale myslím že na zdraví se nemá šetřit:-) Je tam opravdu hodně návodů a dobrých rad. Změnil jsem životní styl, některé návyky, upravil jsem jídelníček, snažím se sportovat a relaxovat. Pomohla mi relaxační a dechová cvičení. Doporučuju třeba jógu. Někdy se stavy vrátí, ale postupem času zase rychleji vymizí. Léky stále beru a budu brát dokud nebudu opravdu silný a v pohodě. Je to dost práce to vydržet a vše dodržovat, ale přináší to svoje ovoce. Snad Vám mé zkušenosti pomohohou. Zase třeba napíšu jak léčba pokračuje. Přeju hodně trpělivosti a vůle. Samozřejmě zdraví

Inzerce
Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Kde hledáte informace o novinkách v léčbě cukrovky?
Zatím hlasovalo 39 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Erika (Křivice - vitamín D) 21. listopadu 2017, 22:12:35

Tady je čtení o vigantolu pro zajímavost… Diskutovat

• Honza (tonsilektomie) 16. listopadu 2017, 23:02:27

Mám po operaci asi 6týdnů (VN Brno), vse v pořádku až na ten hlen který popisuješ. Mám… Diskutovat

• Nikola (Bolest hlavy) 20. listopadu 2017, 10:23:14

Ahoj potrebuji poradit kazdy den me boli pulka hlavy, neni den kdy by me nebolela, kdyz jsem byla u… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.