Inzerce

Hemangiom v levé tváři

Dobrý den všichni, hlavně Suchánkovi, mám vlastní zkušenosti s hemangiomem v levé tváři. Narodila jsem se s tváří nafouklou jako kdybych měla v puse - v levé tváři - tenisák. Teď je mi 27 a nikdo by to do mě neřekl. Život mi zachránili rodiče i Pán Bůh, když mě v roce 1978 zázračným způsobem dostali do Motolské nemocnice na dětskou onkologii k panu profesoru Kouteckému, který na mě vyzkoušel nové léky. Všechno se podařilo a mě tvář zplaskávala natolik, že dneska si toho vůbec nikdo nevšimne, že mám ve tváři už jen maličkou boli velikosti bonbonu. Jsem všem vděčná, protože jako holka bych tim jistě dost trpěla, chápete, vada na kráse. Jestli můžu doporučit, tak určitě Motol, dětskou onkologii, profesor Koutecký tam už není, ale jeho nástupci jsou jeho žáci a je to skutečně špička v oboru. Sama za sebe říkám, uzdravit vás mohou modlitby, tak jako uzdravil Pán Bůh i mě, ale také velkou zásluhou nebo prostřednictvím úžasného pana profesora Kouteckého! Všem přeju, ať to dobře dopadne a vím o čem mluvíte. Hodně síly, odvahy a víry. Danka

Inzerce
Odpovědi
robena

Dobrý den. Mam na brade hemangoin a už si nevim rady, mela jsem nekolik operaci v Motole a vsechny byly neuspesne.Take nekolik laserových zákroků a neuspesne .Mužete mi prosim poradit .

Reagovatpoděkovatnahlásit

20. června 2009, 22:43:35

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 92 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Rad (Zrudnutí po sportu) 8. prosince 2016, 21:42:18

Taky jsem rudy pri sportu odmala, pri stresu i pri obycejnem zavazovani tkaniček. Nemyslim si ze… Diskutovat

• Nika (ukončení léčby antidepresivy) 3. prosince 2016, 22:01:29

AD prečo ich vysadzovať? No asi preto, že niekomu škodia a po dlhšej dobe užívania už… Diskutovat

• Nika (ukončení léčby antidepresivy) 4. prosince 2016, 23:44:29

Každý človek v každom veku má šancu, ak sa o svoje zdravie stará a berie na to rôzne… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.