Inzerce

těžká únava a depky

Jsem po operaci zhoubného nádoru.Mám kolostomii a nefrostomie.Postradiační potíže.Díky tomu mám bezezbytkovou dietu.Nemohu převážně ovoce a zeleniny.Pouze šťávy,ale jen z málo druhů.Jsem neustále unavená,nemohu spát,mám často depky a panický strach z lékařského vyšetření.Na většinu léků mám alergie.(nateču a mám podrážděnou kůži)často zvracím.Poradí mi někdo co s tím,nebo nějakého odborníka který by byl ochoten mi pomoc.Nejhorší je ta únava.

Inzerce
Odpovědi
Simisimi1 poděkování

Čtu Váš příspěvek chcete radu od lékaře který sice mluví sllovensky,ale to snad není problém určitě by Vám poradil co užívat za přírodní produkt,aby jste se z toho dostala napište na balise@seznam.cz

Reagovatpoděkovatnahlásit

7. února 2009, 18:08:51

Dáša1 poděkování

Děkuji,za kontakt,určitě mu napíšu.

Reagovatpoděkovatnahlásit

8. února 2009, 16:08:25

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 82 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Hanča (Otitida - zánět středního ucha) 5. prosince 2016, 21:34:55

Děkujeme za Bactoral. Naši Haničku zbavil opakovaných zánětů oušek. Je krásné pozorovat,… Diskutovat

• Jean (Syndrom karpálního tunelu) 4. prosince 2016, 09:28:06

neotravuj s poxlou ! Diskutovat

• Peter (erektilní dysfunkce) 4. prosince 2016, 18:16:11

Clerex beru vždy před sexem a ještě mě nezklamal.V lékárně vědí co je dobré a… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.