Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

cipralex

Máte někdo zkušenosti s užíváním cipralexu večer?Já beru 10mg přes týden a narušuje mi spánek.Cítím se zmatená a v noci se potím.Jestli ta dávka není moc silná.Začínala jsem na 5 mg a zdálo se to být lepší.Mám jej ale krátce,takže nevím,co můžu čekat.Pokud bych jej užívala ráno,mám strach,že to nebude dobré.Lékař vám většinou řekne vydržet.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
terča
1x

ahojte ja brala cipralex 6 tejdnu na pp ale bohuzel me nesedl nezadouci ucinky strasny ted me psychitricka napsala coaxil ale ten me taky nesed moc teda prosti tejden jdu na kontrolu tak dostanu urco neco noveho

Eva B.
4x

Ahoj, měla jsem 2 roky stavy na omdlení,nemohla jsem do obchodu, nikam mezi lidi, pak mi bylo špatně i doma. Veškerá lékařská vyšetření byla v pořádku. Pak mi lékařka - neuroložka předepsala Cipralex. Začala jsem 1/2tabl., ale bylo mi hrozně zle. Tak jsem to vysadila a šly jsme na to jinak a to DOPORUĆUJI : 14 dni jen 2xdenně 1/2tbl. Lexaurinu pak přidat 1/4 tbl. Cipralexu a zhruba po 10 dnech zvýšit na 1/2 tbl. cipralexu, pak po dalších 10 dnech na 3/4 tbl atd. až do celé tablety. Pak se sníří Lexuarin na 2x denně 1/4 tbl.a podle stavu pacienta se vysazuje postupně. Noční můry, stavy třesů a stavů na omdlení prakticky vymizely, chce to čas a trpělivost. snad moje zkušenost někomu pomůže. Jo a určitě Cipralex brát ráno a můžete přidat vitamíny skupiny B. Držte se pa Eva

Alenka

Ahoj všem, beru cipralex 10 dní a mám po něm tyto vedlejší účinky-příšerná únava, nechutenství-vůbec mi nechutná jíst, musím se nutit, třes, a vrzání zubama, dále orgasmus ne a ne přijít, vypadá to, že už jo, ale pak nic, ale to mi nevadí. Dále bolest břicha- jako když máte trému, ale to prý může být vina deprese a paniky, kvůli které jsem začala cipralex brát, a až začne lék po dvou týdnech účinkovat, stav se změní, takže se to snažím vydržet a nevysazovat. Zdravím a všem přeju hodně štěstí

Ala
1x

Ahoj chtela jsem se zeptat po jake dobe nastupuji ucinky cipralexu.Beru ho uz mesic a pul,ale furt mam mravenceni po tele,a obcas tezko od zaludku.Myslite ze mam jeste vydrzet nebo prestoupit na jine prasky.Doktor me napsal olwexya,ale mam strach tech nezadoucich ucinku.

kača
1x

dobrý den, začala jsem užívat cipralex před 4 dny.hrozě mě vylekaly ty vedlejší účinky léku.hned první den se dostavila horkost v hlavě, pocení a dnes tj.4 den se dostavilo to čeho jsem se nejvíc obávala...sebevražedné myšlenky....nejsou to myšlenky že bych si chtěla něco udělat ale spíš strach že bych vůbec na to mohla začít myslet..je mi 25 let a nikdy jsem takové myšlenky neměla proto je mi o to hůř...mám dvě malé děti a chci normálně pro ně fungovat, být máma s velkým M a né troska která se pitvá ve svých depresích a je stále bez nálady... mám vydržet a nebo dál pokračovat v braní cipralexu?beru ho 1/2 denně a po 14 dnech mám přejít na celou...děkuji za radu...

Jana
5x

ahoj jsem na to stejně jako ty beru cipralex ze začatku to se mnou lomcovalo ale postupem času jak tak sleduji ty nežadoucí učinky vymízejí já k tomu beru ještě rivotril proti křečím,hořčík v tabletkách a beru vitamín B a mám po něm i hlad.Vím co to je mam doma taky dve malé děti a jeto hrůza jak je člověk nemocný a nemůže se dětem věnovat vydrž mi to doktor taky říkal že to zabere až za měsíc a já jsem ten cipralex beru od půlkya každý týden si tu dávku zvýšuji jsem jenom po to unavená a ospala.tak ahoj

kača
2x

ahojky já beru hořčík také kvůli latentní tetanii.je to hrozný když tak člověk nad sebevraždou začne uvažovat...nedokázala bych si ublížit, na to se mám moc ráda ale jenom to že ty myšlenky se občas vyskytnou jako že bych si vůbec dokázala něco udělat jsou strašné...doufám že to co nejdřív vymizí.zítra jdu k dokotorovi tak jsem zvědavá co mi k tomu řekne, rovnou mi nasadí svěrací kazajku a půjdu...když pak budu zvyšovat dávku na celou tabletu nebudou se ty příznaky zhoršovat?

Jana
1x

promin že tak pozdě píšu ale než se dostanu k pčítačí tak to dlouho trvá. Já ten cipralex beru už třetí týden a beru ho tak že jdeden den půlku a druhý den celý,čtvrtý týden ho budu bát už cely,jka říkam jsem po něm taková unavena ale co mi děla potíže je stolice tu má pořád kašovitou a několikrát deneě,dělám to stýlem že jak jdu na Wc velkou stranu tak se jdu okamžitě najíst a piju k tomu černý čaj ale říkam a u už si toho všimli i ostatní že se už lepším tak něco na tom je.Jestli můžu doporučit tak kdýž nemáš chuť k jídlu tak si v lékarně kup B - komplex léčivá jsou to tabletky že kdýž si je vezmeš tak ti v tom žaludku vytraví a dostaneš hlad a přinuti tě se i najíst tak se drž

kača
1x

tak to ti závidím že máš takový průběh....já mám pocit že ten můj se stále se zhoršuje...už nemám strach z toho že bych mohla udělat něco sobě, ale mám strach že byc h mohla ublížit vlastním dětem...ty myšlenky jsou šílené, děsivé a mám pocit že se toho zblázním...nikdy bych jim neublížila proto nechápu proč mám takové myšlenky.strach z toho že by mi mohlo přeskočit a já bych jim fakt něco udělala....nevím co mám dělat

Jana

vydrž to já musela taky sice mi je někdy blbě ale to jenom jak mně bolí hlava ale co se týče toho tak musíš vydržet už kvůli dětem já na to myslím pořád že se musím dát do kupy protože mám děti a hodného manžela.nebo si běž poradit se svým doktorem mi osobně to pomohlo a doporučuji ti si koupit ten B - komlex lečivá to je proti všemu proti stresu,unavě,třesu zkus ještě to tak se zase ozvi

kača

zítra jdu k doktorce protože můj doktor má dovolenou 3 týdny tak jsem zvědavá co mi k tomu řekne...opravdu si připadám jak blázen....jsou dvě varianty buď mi řekne vydržet a nebo mi dá něco jinýho....spíš si myslím že mi dá něco jinýho.ještě chvilku a opravdu asi skončím na psychině...:-(

kača
1x

a měla jsi někdy podobné myšlenky jako mám já?tady je moje icq 387847047..pokud chceš písni

Ilona
4x

ahoj, již rok beru Cipralex a prakticky nemám chuť na milování. Sdělila jsem to i své doktorce. Sdělila mi, že to není možné, že se s tím nesetkala a doporučila mne navíc do psychologické poradny. Je to normální? Bylo mi najednou do breku, jako bych byla blázen (což nejsem, i když beru antidepresivum). Přitom jsem několikrát četla, že tento lék má vliv na útlum v sexu. Jak jste na tom Vy? Jinak lék mi zabral, jsem po něm klidnější, ale někdy mi stačí málo a jsem plačtivá.

evik
5x

Ahojky jsem zhruba 3 roky na Cipralexu, před tím jsem ho brala tak asi 2 roky. Beru 1tbl. denně. Jeden čas jsem brala i 2 denně. Je pravda, že ze začátku než si tělo zvyklo, jsem ho snášela hůř. Zhruba po měsíci se to ale zpraví.Cipralex mi hodně pomohl, zmizely úzkosti a brečlavé nálady.Ze začátku jsem sice neměla chuť na sex, ale časem to přešlo. Celkově je ze mě jiný člověk i okolí si všimlo rozdílu. Všem držím palečky a vydržte!

kyky
3x

Dobrý den, byl mi předepsán cipralex opravdu v male davce 1/4tbl denne. Snažíme se o miminko. Nemáte někdo zkušenosti jak funguje tato kombinace a zda vam doktor nedoporucil prestat nebo zda by to mohlo mit vliv na plod?Dekuji

kača
5x

tak doktorka mi cipralex nechala a zdá se že začíná zabírat, děsivé myšlenky pomalu ustupují....sice to není ještě ono ale už je to podstatně lepší....vysvětlitla my že ty myšlenky jsou vyvolané tou PP kterou trpím a že je to pouze strach a ten může vyvolat i takové myšlenky.14 dní jsem brala jen půlku a už to začalo být celkem fajn ale jak jsem přešla na celou tabletku tak se to trochu zhoršilo ale už je to zas přijatelné...úzkostné stavy a strach mám jen ráno a pak v průběhu dne už na nic špatnýho ani nemyslím a je mi fajn..zase se můžu věnovat dětem a to je príma!!!doufám že už to bude jen a jen lepší...přeji všem aby měly dostatek odvahy se s tím poprat a vydržet...bude líp!!!

Jana
2x

Já jsem ti to říkala že to pomalu ustoupí já jsem už v pohodě teď mi doktor napsal dokonce rehabilitace a na podzim jdu zase na rehabilitace

makí
4x

ahojky všem ...beru cipralex 2tbl.ráno...už se to nedalo vydržet,nevěděla jsem co se se mnou děje...pořád děsivé myšlenky a neměla jsem chuť žít,stále jsem myslela na to že nechci žít...no prostě děs...a to podotýkám že jsem byla rok na marodce,2x v léčebně a nic mi nepomáhalo...ted mám pocit že po 2 dnech co ho beru je mi malinko líp...dokonce jsem upekla koláč...dřív jsem jen chodila od ničeho k ničemu a bylo mi hrozně zle...jen mě mrzí že okolí to moc nechápe,člověk vypadá normálně,dokonce i hezky a přitom má takové potíže...tak snad mi pomůže,proto si to tady čtu jak jsou na tom jiní...

J´íťa
1x

Ahojík, všechny zdravím, já jsem 6. den na Cipralexu, přijde mi, že se u mě zhoršuje zmatenost, zvyšuje neklid, bolesti hlavy a únava, špatné sooustředění, roztěkanost, prosím, kdo měl podobné nežádoucí účinky ať se prosím ozve, a kdyžtak jak je řešil, jsem teprv na půlce a nevím jestli mám snížit na 1/4??!Mám strach aby to zabralo, v září mám dělat důležitou zkoušku, -:( a ještě má někdo zkušenost cipralex + dithiaden??!

kača
3x

ahojky vím čím procházíš měla jsem to taky...musíš to vydržet, vím že je to nepříjemný ale zatni zuby a zvládni to!hlavně dávku nesnižuj...máš za sebou teprve týden, ke konci druhýho týdne už bude líp uvidíš...já jsem tyhle dny jen přežívala, bylo to hrozné, ale hrozně důležité je že chceš!!!chceš se s tím poprat a zvládnout to...ono se to nezdá ze začátku ale dost ti to ulehčí situaci...já jsem na cipralexu 3.týden...teprve týden beru celou tabletku předtím jsem brala půlku a zdá se mi že den ode dne je to lepší...

kača
1x

Ahoj Jani a rehabilitace na co?

Jana
1x

ahoj Kači mám skřiple nervy v nohách a v rukach tak mně poslal na hydrogalvan v překladu budu se koupat a budou mi poušťet elektriku do vody a by se mi ty nervy uvolnili ale jinak se citiím uplně super včera jsem byla na prohlídce u doktora a říkal že jsem uplně jiná než jsem k němu přišla poprvé že ty změny jdou vidět a jak za ním přijdu za dva měsíce řikla že zase budu lepší tak se zase ozvi

kača

tak to je dobře že je ti tak skvěle!hlavně ať to vydrží...ty jsi začala cipr.brát z jakého důvodu?jestli chceš písni na icq....

Kača

protože jsem se začala třepat a chodily na mně ataky

kača

taky jsem to ze začátku mívala, teď už ani tak ne,ale bylo mi špatně myslela jsem že umřu, nechápala jsem pořád z čeho to je když jsem měla veškeré výsledky od dr dobré...

Jana
2x

já mám taky dobré výseldky,ale pracovali s namá nervy mě teď nic nerozháže,nerozčilí.Jsou to nervy teď jsem v pohodě

Ali
1x

Mali ste niekdo po cipralexe pocit jako na tripu? ne halucinace, ale divne barvy, zvuky, zmatenost? Beru 5mg 10dni.

Misa

Ahoj, mám. To samé jako ty... Brala jsi ho dal? Nikdo mi to nevěří.

kača
1x

a jak dlouho už ho bereš?mě se zdá jako by se to trochu začlo zhoršovat...začala jsem mít hrozný sny,ale někde jsem četla že to může u toho být no ale když už ho beru měsíc tak snad ty vedlejší účinky by měly odeznít a né se objevovat

Jana

já jsem v pohodě mi nežadoucí učinky všechny vymizely ani nevim že tu tetani mám

kača

Ahoj Jani tak jsem byla u doktora a vysadil mi ho...byla jsem u něj asi hodinu a řekl mi že proč už jsem ho nevysadila dávno, že je mi mnohem hůř než předtím co jsem ho brala.řekl mi že se to stává vzácně ale paradoxně na mě ten lék měl úplně opačný vliv než by měl mít.bohužel stává se to...

ali

Kači, presne to iste som mala aj ja, dala mi namiesto toho Coaxil. Tebe čo?

Jana

Ahoj Kači tak co teťkom bereš a jak ti je, tak to tě lituji mě ten cipralex pomohl ,jakto místo toho aby ti to pomohlo tak ti to ještě přihoršilo tak se drž

Kača

ahoj Ali mě zatím nedal nic...já coaxil brala předtím ,ale ke konci byl účinek jako by už slabší a proto jsme přešly na cipralex...na zlatej coaxi s tím jsem v podstatě neměla žádný problémyl...prožívala jsem muka u cipralexu...šílenej strach z toho že bych si mohla chtít něco udělat, strach že bych mohla chtít udělat něco dětem přitom bych jim i sobě nikdy neublížila, měla jsem pocit jako bych se opravdu zbláznila...teď mám brát cipralexu týden jen půlku a pak ho úplně vysadit, za tři týdny mám jít k dr a pak se domluvíme co bude dál...a jak působil cipralex na tebe?

ali
1x

brala som 5mg dva tyzdne, prve dni bolesti hlavy a pocit na zvracanie skoro cely den. to po par dnoch preslo, ale zacala som sa potit, mala som zvysenu teplotu, videla som vsetko strasne farebne a ostro. citila som sa ako na tripe. a potom sa pridala vyssia uzkost a depresie, pocit nezmyselnosti vsetkeho, aj tie pocity na samovrazdu, na co som doteraz nikdy nemyslela, nech mi bolo hocijako nanic. teraz mam prejst na coaxil, ale hrozne sa bojim, co to zase urobi.

Kača

a kolik toho coaxilu budeš brát?já brala tři denně a bylo mi po něm fajn...já bych se coaxilu nebála, já sem v podstatě ani nevěděla že ho beru a je to vážně dobrý lék...nemusíš se bát..pokud ucítíš nějaký nežádoucí účinky tak běž k dr....a není nic jednoduššího než ho prostě vysadit když ti nebude sedět...

ali

diky za povzbudenie... mam 1-0-1. potom napis, co ti daju namiesto cipralexu, som zvedava.

Jiří
1x

Dobrý den,začal sem brat cipralex a v pátem týdnu mě začal bolet kotník a natekl zničeho nic.V letáku jsou popsane vedlejší účinky otoky nohou a rukou.Stalo se vam to někomu?Děkuji.

Alen
3x

Já užívám Cipralex 1,5 roku a vedlejší účinky tohoto léku se u mě projevily v plné míře - otoky nohou - od kotníků dolů, ale i ruce od zápěstí, i kolena. Dále silný otok rtů a obličeje - musela jsem být hospitalizovaná. Dále neustálý pocit ucpaného nosu a voda, co mi stéká zadem do krku, křeče v břiše, průjem a zácpa, také plynatost, bolest kloubů a svalů, silná únava, teplota, mdloby, závratě, velmi silné pískání v uchu, nadváha 20kg, velmi živé dlouhé sny, až se chcete radši probudit, stále se potím, poškozená játra..... Takže příští týden jdu k lékaři a chci, aby mi ho vysadil. Pokud nejde skutečně o život, je lepší ho nebrat - doktoři teď rádi předepisují antidepresiva na všechno - je to taková móda, bohužel jsou jedinci, kterým vyloženě škodí - já jsem jednou z nich. Tak se drž.

Jana
4x

Ahoj všichni, Já a cipralex po 3,5 roku? Vedlejší účinky se mi objevily taky ,ikdyž na hospotalizaci to nebylo. Cvičení zbytečné,kila dolů nešla, ucpaný nos a rýmou, tenzní bolesti hlavy se zvracením, bolesti a tuhost svalů, které asi přetrvávaly od úzkosti nadále. Ale pryč záchvaty paniky, docela slušný spánek, zkrátka život k žití i ve společnost,normální rodina.Ikdyž u obvodního je pak i obyčejná angína z nervů. Končila jsem na jaře dávkou co 2. den 1/2. A tak jsem zkusila vysadit,/ podle lékaře psycho ano zkuste uvidíme/. Vydržela jsem do konce prázdnin.Ikdyž jsem měla synovu maturitu, zkoušky na vysokou, podezření na nádor u maminky a přestavbu podkroví, celý půl rok jsem byla štěstím bez sebe.Protože JÁ TO ZVLÁDLA ! Omyl stačila jedna větší hádka kvůli prkotině a během 14 dní přestávám spát, panické ataky a křeče,špatné polykání jsou zpět.Nějaké kila sice dolů. Ale OTÁZKA ZA VŠE - přejdou stavy samy nebo to bude horší.Poprvé mi trvalo 5 týdnů než Cipralex zabral. Vzdát se sexu, postavy, přijmout zdravotní rizika,které určitě dlouhodobě budou.Zkusit alternativu -jógu,homeopatika, Bachovy kapky? Nebo se smířit psycicka i fazicky s celoživotní léčbou . Máte ještě někdo zkušenosti s vysazením léku?

jana s
1x

??? Připadá mi to, že jste od konkurenční firmy :))-..ne, vážně..slova pokud nejde o život nebrat, jsou zavádějící a extrémní. Mě moc pomohl, mohu DOPORUČIT užívat, ale nebudu jako vy psát rozhodně ho musíte všichni brát...uvědomijete si, že tak můžete vzít šanci pacientům, kterým by pomohl???všechny léky učinkují individuálně..takže navíc i když z kraje můžeme prožívat nepříjemné vedl. účinky, ve velké míře potom zmizí..

adka

strasne sa bojim uzivat liek,ked som si precitala neziaduce ucinky,velmi mi to nepomohlo,uz tyzden mi stoja na policke,kazdy vecer si hovorim,ze od nasledujuceho dna ich zacnem uzivat,ale strasne sa bojim,,,,,, trpim panickou poruchou,nie je to nic prijemne,ale ani tie neziaduce ucinky ....najviac sa bojim tych samovraz. ucinkov... mam skoro @ rocne dieta a bojim sa,ze sa nieco stane,ked budem na liekoch

Kača

ahojky neboj se nestane se nic...já jsem se toho hrozně bála taky, mě sice ty léky nesedly ale pokud to nezkusíš tak nebudeš vědět jestli tipomůýžou nebo ne...vím čím procházíš já mám pp taky, mám dvě děti a je to boj.zkus to už jen kvůli té malé...pokud se ti tyhle myšlenky objeví tak dojdi k dr a poraď se s ním...tyhle myšlenky se objevují spíš u těch co trpíí depresí , né u panikářů...zkus to, pokud tinesednou není nic jednoduššího než je zase vysadit!věř mi!!!vím co říkám

adka

dakujem za podporu....tiez si vravim,ze ked to neskusim,nic nezistim....ale strach je silnejsi ako ja cela....potom napis co to so mnou spravilo...teda,ak sa vobec odhodlam,si dat liek....

adka

este sa ta chcem nieco spytat,ak nechces,nemusis mi odpovedat.... ako u teba zacala pp a jej priebeh< budem rada ak odpises,ja sa nemam s kym porozpravat o pp

Kača

o pár stránek do předu jsem tam psala svoje icq číslo tak se připoj anpíšu ti to. jo?bylo by to tady na dlouho

JESTLI BERETE CIPRALEC NA STAVY UZKUSTI JE DOBRE HO ZE ZAČATKU SKOMBINOVAT S NEUOLEM NEBOT CIPRALEX ZABIRA AŽ PO 2-4 JSEM SE STAVAMA UZKOSTI V NEMOCNICI UZ TYDEN A DAVAJI MI 0,5 NEUROLU RANNO ODPOLEDNE VECER A 10MG CIPRALEXU RANO A CITIM SE DOBRE DOPORUČUJI SE PORADIT S PSYCHOLOGEM NEBO PRAKTICKÝM KÉKAŘEM HODNĚ USPĚCHU V LEČBĚ ...JIRKA

Háňa
6x

Ahoj všichni, koukám, že zkušenosti s Cipralexem tady má dost lidí.. :) no přidám se k debatě.. Je mi 23 let a trpim depresemi již 4. roky. Už se to nedalo vydržet, tak jsem se po 2 letém přemlouvání rozhodla, že vyhledám pomoc a paní doktorka mi nasadila Cipralex. Nyní mám za sebou 2 měsíce užívání a musim říct, že se cítím lépe. Co se týče psychicky. Dalo by se říct, že se ze mě stal tak trochu flegmatik..už si tak nedělam starosti s věcmi kolem mě, neřešim se tolik a když jo, tak to hned přejde.. Prostě si užívam života a je mi fakt skvěle :) nesrovnatelné s tím, co bylo předtím.. V klidu spím, nebudím se, můžu usnout úplně bez problémů. Ohledně sexu - chuť byla ze začátku menší, až žádná, ale teď už se to nějak stabilizovalo a nemám s tím problém. A co se týče orgasmu - řekla bych, že sem na tom líp, než dřív :D Jinak jedinou nevýhodu vidím v tom, že přes den jsem unavená, kolikrát bez energie, pozoruji na sobě, že práci nedotáhnu do konce a občas jsem líná i vnímat..takže dost věcí jde mimo mě..tak nějak je prostě nezachycuji.. Jak jsem se tu dočetla, možná bude lepší brát Cipralex na noc, ale kdo ví, co to udělá s mým spánkem... Takže všem, kdo užívají nejen Cipralex, přeji aby jejich život dostal zpátky směr, co měl dřív a aby se vrátili zpět ke svému starému já, jako se to doufám jednou podaří mě, na furt a už bez léků.. Přeji vám všem hodně úspěchů a pevné nervy ;) Zdraví Háňa..

Cmndr
2x

Ahoj, beru Cipralex teprve třetím dnem, jednu tabletku ráno 10mg. Pak odpoledne další dvě. Do toho ráno, odpoledne a večer 1mg Neurolu. Dostává mě to do zvláštního euforického, avšak apatického stavu. Těžko popisovat. Myšlenky na sebepoškozování jsou pryč, ale mám menší problémy s koordinací pohybů, krátkodobou pamětí a co se týče sexu tak není problém s potencí ani chutí, nicméně nemůžu dosáhnout orgasmu. Někdo tu psal, že to je fajn ... hmm, no, pro partnerku možná, ale pro mne rozhodně ne. Nicméně pokud mě něco externě nevzrušuje, tak sám o sobě nějaký deficit nebo frustraci nepociťuji. Spím dobře. Nemůžu než doporučit, avšak jak jsem psal, holt ten sex, no ...

Cmndr
1x

Cipralex jsem vysadil ale jen na Neurolu jsem jak tělo bez duše, takže na nabuzení budu muset požádat psychiatra něco jiného. Jinak mám teď těžké deprese takže třeba teď mám v sobě 30mg Neurolu, fajne, nechápačka, jen nechci vidět tu odvykačku. Kdo by chtěl probírat cokoli ohledně týhle medikace, můžete psát na cmndr(zavináč).cz

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se&hellip;

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči&hellip;

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho&hellip;

Naši partneři

Inzerce