Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

cipralex

Máte někdo zkušenosti s užíváním cipralexu večer?Já beru 10mg přes týden a narušuje mi spánek.Cítím se zmatená a v noci se potím.Jestli ta dávka není moc silná.Začínala jsem na 5 mg a zdálo se to být lepší.Mám jej ale krátce,takže nevím,co můžu čekat.Pokud bych jej užívala ráno,mám strach,že to nebude dobré.Lékař vám většinou řekne vydržet.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Mirek

Když to je právě to - s erekcí problém nemám (s tím, jak Cipralex oddaluje vyvrcholení je asi paradoxně zdánlivě lepší/delší), ale problém je spíš v útlumu samotné touhy/ libida...:-/

Sára
1x

Ahojky, já jsem začala s Cipralexem před 5 dny a už ted pocituju změnu, Jsem taková utlumená. Uzkosti nemám, ale ani mě nic netěší a jsem strašně unavená. Každopádně lepší, než co bylo před tím. Tak doufám, že i ta únava časem poleví a budu to opět já :( ..život je boj

Markéta
1x

Dobrý den.

Markéta
1x

Dobrý den. Cipralex jsem užívala tři roky a nemohu si vynachválit jeho účinek. Psychika se výrazně zlepšila a zvedlo se mi sebevědomí. Takový ten pocit, že nic není problém. Lék mi opravdu pomohl. Nyní rok neberu, ale nedávno se vrátily stavy úzkosti a opakují se. Protože mám již výbornou zkušenost s tímto lékem, tak je opět beru.Chci jen říci těm, co se bojí léky užívat, že je důležitý přístup. Pokud si neustále budu říkat, že mám strach, nemohou mi pomoci. K lékům je potřeba taky si občas zacvičit, lépe každý den. Cvičení pozvedá náladu a dobrý pocit. Já to tak praktikovala tři roky v kuse. Postačí každé ráno rozcvička, pak snídaně, pak lék a po celý den bude fajn. Držím palce všem .

Markéta

Nežádoucí účinky jsem měla jen mírné, trochu špatně od žaludku a to jen v začátcích. Noční pocení jen občas.

Jana

Beru cipralex čtvrtý týden jako profilaxi migrény. Záchvaty sice nemám, ale psychika je na dně - nejsem schopná udržet pozornost byť i několik minut, donutit se pracovat, postarat se o domácnost, nic mne netěší, přestala jsem smát. Je mi všechno jedno, postupně se dostávám do letargie a nejraději bych jen spala. Máte s tím, prosím, někdo nějakou zkušenost? Může se to ještě spravit?

Sára

před třemi týdny jsem cipralex vysadila a nyní je veškerá chuť do života zase pryč. Jenomže s cipralexem to taky nebyl život :(..nedokázala jsem se smát, nic pociťovat, takže vážně nevím. Kdy už to trápení skončí :(( kdo to vymyslel, radši bych si zlomila nohu, kldině i 2, jen aby mi normálně fungovat mozek, mohla bych přemýšlet, radovat se a ne se schovávat doma v posteli a sledovat, jak je zas další zbytečný den v háji. Tak strašně závidím těm, které to nepotkalo :(((dala bych vše za to, m ít zase chuť do života, pociťovat lásku, štěstí, mít radost z úspěchu nebo jen z nového kusu oblečení. Nyní nic, naprostá apatie. Nikdy by mě nenapadlo, že život může být až tak zlý

SSSSSSSS

ahoj... tak já jsem na tom podobně asi jako vy všichni. Prošla jsem si v mém zatím krátkém životě dost obdobími,které bych možná považovala za zkušenost, kdyby mě každé z nich nedostalo na dno. Nejdřív drogy,v 17ti anorexie (36kg), pak těhotenství (potrat) a ted žiju s přítelem, který podle mého názoru má SF, ovšem neléčí se, je strašně komplikovaný a nebudu to jsme ani psát, zkrátka to došlo tak daleko že mě zbil a poté chtěl zabít i sebe,, šílenost,vím..každopádně tohle trauma mě už dostalo na tolik že jsem už potom všem musela na psychiatrii. Dostala jsem CIPRALEX a...3 první dny půlku 10ti mg což pro mě znamenalo unavu, stálé zývání a mžitky před očima, nesoustředěnost... ted po 3dnech beru celý a je mi upřímně hrozně.. mam stejné nežádoucí účinky jako předtím a ještě k tomu hrozné úzko :( ...všichni tvrdí a i já si osobně myslím že se ten začátek musí vydržet..ale nemám z toho dobrý pocit když tady čtu některé příspěvky.:/ zase si ale říkám že tento prášek mi má pomoci dodat mozku něco co si neumí sám vytvořit a jelikož já mu to dodávám nepřirozenou cestou tak si na to musí zvyknout... :((( chmm no uvidíme. Nicméně mam zkušenosti s sertralinem, dogmatilem a lexaurinem a po všech mi bylo asi o něco lépe..krom lexaurinu..to je masakr :))

Martina K.
1x

Ahoj, já jsem s lexaurinem začínala pro úzkost a nervozitu apod.... nezabíral mi a navíc hrozila návykovost. Dnes ho užívám denně na spaní 3 mg, bez rizika návyku, spí se mi po něm bezvadně (min. 4 hodiny v kuse, což dříve nebylo možné) a nemusím mít strach, že přestane fungovat.

Simca
1x

Cauky lidicky CIPRALEX je proste Supeeeer a na kazdeho to pusobi jinak! Ja si po nem pripadam jako bych byla na drogach ....! Jsem po nem Happy :-D

Aneta

Ahoj všichni, cipralex beru 14 dní a je to super.dost mi to pomáhá. jen jsem totálně zoufalá ze sexu. chuť by byla, ale vyvrcholení žádný. je šance že se to třeba za měsíc zlepší? máte s tím někdo zkušenost? dost mě to deptá :( a přítele taky

Mirek
2x

...zkušenost bohužel mám, radu ne :-( Obdobný problém mě trápí už 6 let, co Cipralex beru. Někdy se zkouší snížit dávku SSRI antidpepresiva a přidat k tomu něco jiného, ale u mě to nefungovalo -byl jsem ospalý, nálada taky tak na půl a než.účinků mě to nezbavilo. Bohužel mi přijde, že u cipralexu ( i jiných) ty něž.účinky nastupují již v menších dávkách, než jsou dávky terapeutické ( žádoucí účinky). Jestli máš antidepresiva poprvé nasazené, tak máš šanci, že Ti je lékař za asi 1-2 roky třeba vysadí a budeš ok. Pokud se ti deprese( či na co to bereš) už opakovali, pak se doporučuje léčba až do konce života....(můj případ :-( ) Ty máš výhodu, že už přítele máš, tak to nějak překonáte. Pro mě je tenhle problém velkou brzdou vůbec s někým navázat dlouhodobou známost... Strašně bych si přál, aby někdo vynalezl nějakou novější generaci léků, ale už začínám být skeptický, že to nebude už za mého mládí (vždyť SSRI jsou na trhu snad už cca15 let, a nic moc nového od Té doby nepřišlo)... Měj se fajn, a pokud by ses náhodou dozvěděla o nějakém zázraku, který tohle řeší, dej vědět. ;-)

mary

moja,orgazmus neni tak casty ani u tych,co nic neberu,nemysli na to,hlavne ze si psychicky v pohode,ahoj

pliv

ahoj neviem ci je to este aktualne / ale moja skusenost / co sa tyka libida etc je to lepsie ak sa znizia davky cipralexu, ked som bola tak na 5 mg denne / polovicka tbl bolo to ok. ale je pravda ze to uz je dostz nizka davaka skor taka udziavacia/ ak si na tom relat ok uz dlhsie na standardych davkach tak sa porad s psychiatrom ci sa da skusit znizit davku/ ide o to ci by taka davka stacila proti depresii, uzkosti...niekto je na tom ok niekto nie.

Alabama
1x

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu nedovolené nabídky prodeje registrovaných léčivých přípravků.

Michelle
2x

Ahojky, já jsem začala Cipralex užívat teď první den. Zatím nic, užívám půlku 10mg tablety.Tak uvidím. Myslím si, že všechno je "o hlavě" a léky jen mají pomáhat a stimulovat. Takže se to snažím brát jako vitamínový doplněk. Navíc plánujeme mimčo, takže nesmím myslet ne to, že bude něco špatně. Pozitivní myšlení je základ pro uzdravení!

Peculínek

Ahoj všichni, nejprve chci poděkovat za tyhle stránky, protože mi dávají sílu a odhodlání a také víru v to, že mi bude líp. Je mi 23 let. 7 let jsem brala Horm. antikoncepci. Po vysazení HA se mi udělala šílená úzkost, přešlo to po týdnu, byla jsem zase ok. Doktor mi ale během roku (já hloupá se nechala) nasadil další dva druhy HA - všechny jsem vysadila - už mi nesedla. NO a rozjela se u mě úzkost a nevolnosti způsobené hormonální nerovnováhou. Rok jsem s tím bojovala - celkem úspěšně, i jsem měla třeba 4 měsíce prakticky klid, jen slabší nervozitu. ALe poslední týden? Strašná nevolnost, malátnost a úzkost- vím, že tyhle nevolnosti patří k té úzkosti. Doktorka mi napsala Cipralex. Modlím se a prosím, aby mi zabral a já už měla klid na dušičce, protože dřív jsem byla šťastná, veselá a naprosto racionálně uvažující holka. Teď jsem z toho špatná a těším se, až se můj život zase stane lepší. Ty stavy už nechci zažívat. PS. PROSÍM, nemáte také někdo zkušenosti s Cipralexem při úzkosti vyvolené hormo. nerovnováhou? díky

Dědek

Peculínek: jenom aby to nebyla chlamyde pneu.

šárka
1x

Když jsem brala cipralex, tak jsem se cítila dobře a štastná, brala jsem ho 1 rok, ale pak jsem zjistila, že mám jinou nemoc anémii a že už cipralex nepotřebuji a tak jsem ho vysadila. Bylo mi dost zle 2 roky, měla jsem snad všechny neg. příznaky co jsou v příbal. letáku. Myslela jsem, že se snad z toho nedostanu, ale věřila jsem tomu a ted už jsem zase štasná....

dany
1x

Dědku ty sem píšeš pořád a ty tvoje hezmy o chlamydi jsou na ránu .- jdi se léčit jsi švihlej

mary

ahojte,beriem cipralex uz hodne dlho,pribrala som,ale to je tym,ze ozaj stupa chut na jedlo,treba si dat pozor,co a kolko toho zjete,mam tiez skusenost,ze ked som vzala tbl.vecer,mala som bludne sny,beriem rano nalacno a zapijem vodou alebo citronadou,pozor na to ked beriete este aj ine lieky ako diuretika,tam musi byt odstup aspon 2hodiny.pripravte sa na to,ze ho budete uzivat dlhodobo a musite sa s tym zmierit,ked vysadite,priznaky depresie sa zhorsia.prajem vam vsetkym dusevne zdravie a pohodu,cmuk!

mary

peculinek,berte cipralex,nebojte sa,za par dni zabudnete na to,ze ste mala depky,drzim palecek,ahoj

D.
1x

Zdravím. Chci se zeptat, zda některá z Vás po cipralexu přibrala? Já jsem nabrala asi 5kg, ale nevím, jestli je to cipralexem, nebo celkově tím,že jsem dřív byla kvůli depresím hubená, nebo také kvůli mým stravovacím návykům (bulimie). Protože mám silnou averzi na svou psychiatričku, tak jsem jednoho dne vynechala návštěvu a léky mi došly. Tzn, že jsem nějakou dobu zase bez nich. Cítím,že se můj stav zase zhoršuje a deprese se vrací, ale hubnu. A tak na jednu stranu vím,že chci zase AD,aby mi bylo dobře. Na druhou stranu nechci zase přibrat. Můžete mi poradit? Podělit se o Vaše zkušenosti? A poslední otázka, nevíte, jestli může cipralex předepsat i obvoďák? Dřív,když jsem brala citalopram (stejná účinná látka), tak to šlo.

Martin
2x

Ahoj všem, já jsem dostal Cipralex na dlouhodobou neléčenou dystymii (cca 8 let) a z ní pramenící neustále se prohlubující deprese. Beru cca čtrnáct dní zatím půl tablety ráno po snídani, podle pokynu doktorky, i když v lékárně mi tvrdili, že to mám brát před spaním. Vedlejší účinky zatím můžu popsat jako celkové zhoršení stavu, zhruba jako když jsem měl středně těžkou depresi, tzn. teď jsem dva dny po sobě nedokázal vstát a jít do práce, také jsem opět ztratil chuť k jídlu. Co se týče sexu, chuť by byla, ale trvá mi to hrozně dlouho... Taky mi celé dny dost hučí v uších. Všechno se to nějak zvládnout dá, takže se dnes pravděpodobně s doktorkou domluvíme na plné dávce, uvidím jaké účinky budu pociťovat potom...

Martin

+ a nespím :-(

Vaclav
2x

Já osobně beru cipralex s určitými přestávkami 12let, ty vedlejší účinky co popisuješ jsou nepříjemné, ale obvykle odezní během cca 14 dnů, alespoň takhle to působí na mě. Cipralex beru na noc, spim jako dudek, na noc právě pro to, abych zaspal ty počáteční nepříjemný pocity.... Stráta chuti k jídlu mě vyhovuje, pomáhá mě to udržet si přijatelnou váhu. Co se týče sexu, nic zvláštního na sobě nepociťuji, snad jen přijatelné oddálení orgasmu, místo předchozích 5min na cca 20min, což vyhovuje partnerkám.... Každopádně doporučuji vytrvat, cipralex mě pomohl zbavit se většiny příznaků...

Květa
1x

Zdravím všechny :-) tak i já jsem dopadla tak , že mi včera byl předepsán Cipralex....hledala jsem diskuze, abych věděla do čeho jdu :-) bohužel už jsem si měla vzít svou první" půlku" , ale nevzala , nemám deprese jako takové , lék mi byl předepsán kvůli dlouhodobé bolesti zad , nohou a hlavy.....Nutno podotknout , že už celkem asi 5 let užívám neurol :-( a teď po přečtení všech příspěvků se bojím začít jít do Cipralexu , jsem takové to " bebíčko " co se všeho bojí a to mi je 50 let a mám 5 dětí , prosím opravdu jsou ty počátky tak kruté ??

Sylva
1x

Přeji pěkný den..Na neurolce jem se spíš setkala,že pacientům s vaší diagnozou předepisovali rivotril 0,5 mg.Já jsem Cipralex brala na depresi vedlejší účinky odezněly rychle jen jsem po něm přibrala.jsem 13 let po operaci pravého spánkového laloku v Praze na Homolce.Nechcete zkusit neurologické oddělení této nemocnice zda by se váš problém nedal operativně odstranit? Mají jiné metody než jiné nemocnice v ČR.Jsou šetrnější k pacientovi.Určitě to stojí za to v každém věku.Přeji sluníčkový den.

irenatau

Prosím o radu.Z důvodu podezření na vážné onemocnění mě byl nasazen Cipralex.Beru zatím 1/2 tablety ráno.Beru ho 5dnem a cítím se velmi unaveně a zároveň mám občas rozostřené vidění.Nevím,nemám žádné zkušenosti s braním antidepresiv.Můžete mě prosím poradit?Děkuji.

Vaclav

Běžné vedlejší účinky, které obvykle odezní po 2-3 týdnech užívání.... Stačí kouknout do letáku, občas se stav v začátku léčby zhorší. ........

Petka-pupi

Ahojda lidičky,taky jsem začla s lékem Cipralex,dnes jev to přesně 14 dní co ho užívám,na doporučení psychiatričky pro panické stavy,a strach že se mi prostě něco stane-léčím se se srdcem,v prvních dnech užívání jserm pocitovala pocit na zvracení,a průjem jsem měla hned po probuzení,nyní když ráno po snídani si vezmu lék cipralex 10mg se během dopoledne cítím unavená,ale nejsem schopna uplně usnout,odezní ta únava?beru antidepresiva poprvé v životě a fakt se bojím že mi bude spíš hůř,než líp,nemůžuse totiž už dočkat toho líp...

Přemek

Ahoj, můžu se zeptat jak pokračuješ v léčbě po dalších týdnech ? Jestli se Ti už ulevilo ?

Přemek

Ahoj, je mi 28 let. Teď 8 dní beru Cipralex 10 mg ráno. Od asi šestého dne jsem se "konečně dočkal" nežádoucích účinků - mírná nevolnost, která vždy několikrát denně na chvíli vymizela a pak se zase vrátila, ale snáším to dobře. Jíst můžu ... Kvalita spánku se nezměnila, doteď jsem spal až moc, podle doktorky prý budu možná spát méně, což bych vlastně uvítal...

Přemek
1x

13 dní po nasazení léku stále průběžně mírná nevolnost, omezuje to výrazně chuť k jídlu, ale najím se. Účinek na zlepšení deprese zatím asi žádný..., snažím se být v klidu, ale nepříjemné stavy to prý může v začátku i zhoršovat - a ta nevolnost klidu zrovna nepřidá ....

Petka-pupi
1x

dnes je to přesně 28 dní co beru cipralex na panické ataky,nyní konečně dva dny jsem se probudila bez třesu jen s mírným pobolíváním kolem žaludku.Cipralex beru po obědě nebot,když jsem ho brala hned ráno byla jsem hrozně unavená už kolem 13:hod.nyní jsem stále unavená,ale až k večeru,a mám během dne furt takové výkyvy bez nálady a nic se mi nechce moc dělat není to stále ono.Hodně se i potím a bolí mě hlava,ale doktorka říkala že ještě je čas než se o vyloženě ustálí.takže opět budu čekat a doufat.a jak jste natom ostatní??

Přemek
2x

Po třech týdnech užívání jsem dostal preventivně jiný lék se stejnou účinou látkou, protože tak dlouho to prý nevolnost způsobovat nemá (většinou se prý nevolnost projevuje jen v prvním týdnu) V práci jsem teď (podle kolegy) živější, ale na doma mi energie stále chybí.

Přemek

Tak 10mg APO-CITAL už beru přes týden (předtím ten Cipralex), stále mi občas bývá špatně od žaludku, ale nevím jestli to dělají ty prášky. Deprese zdá se trochu ustoupila, začínám fungovat. Na dohodnutou návštěvu psychologa se ale netěším, nevím jak mu změnu stavu popsat a jestli je to opravdu lepší, nebo je to jen přechodné. Léky mi předepisuje doktorka psychiatriské ambulance, k psychologovi chodím jinam a teď mám pocit, že mě víc pomáhají prášky, než psycholog.

Přemek

po dalších 14 dnech bez výraznějšího pozitivního efektu (teda jeden den mi bylo dost dobře, ale to je za ty měsíce dost málo) - zvyšujeme dávku APOCITALU na dvojnásobnou a za 3 týdny další kontrola u doktorky, pak už prý jedině přejít na větší dryáky ( léky s více nežádoucími účink y)

Přemek

Po cca 3 týdnech na 2x20mg APOCITALu denně (stejná účinná látka jako Cipralex): Konečně ustávají pocity nevolnosti, které jsem měl s přestávkami celé dva měsíce léčby i po změně léku. Začalo mi být viditelně lépe, měl jsem několik příjemných zážitků a zase jsem dokázal mít z něčeho opravdu radost , už několik dní cítím jak se mi vrací energie. Není to stoprocentní a když se vracím z práce už té energie tolik nemám, ale už mám chuť a sílu ještě něco udělat taky doma ... Další projevy: hůř usínám, lépe vstávám, více si pamatuji sny (to je prý posunutím spánkových fází a ještě se to asi upraví)

Jana

Ahojte, neskúšali ste niekto liečbu regresnou hypnózou? Moja diagnóza znie: Generalizovaná úzkostná porucha s agorafóbiou a panickými atakmi. Trápim sa už 14 rokov, prerušovane fungujem na seroxate a už ma to fakt nebaví. Po prečítaní knihy Mnoho životov, mnoho majstrov, som začala seriózne uvažovať o hypnóze. Máte s tým niekto skúsenosť? Prosííím

Lenka

Ahojte všem, manžel bere cipralex , ale myslím si že elicea kterou beru já je lepší, sice zabýrá až kolem 6týdne po prvním užití, ale pak výsledek je dobrý. Každé anti. mají nežádoucí účinky hlavně v oblasti sexu, ale při dlohodobém užívání se chut vrátí není tak intenzivní , ale je. Hlavně že je mi dobře po stánce psichycké, nezoufejte bude líp pa

Martina

Ahoj, brala jsem cipralex rok a čtyři měsíce. Každopádně mi po psychické stránce velmi pomohl!!! Ale v průběhu léčby jsem najednou během 3 měsíců přibrala 13 kg. Už půl roku se snažím zhubnout tak, že jsem změnila stravování, chodím do fitka, mám osobního trenéra, prosla jsem si 2 detoxikační kůry.... ale moje váha se vůbec nezměnila. A to ani nemluvím o naprosté nechuti k sexu a nemožnosti prožít orgasmus. Po dohodě s lékařem jsem AD přestala brát. Zatím je nebueru teprve měsíc, ale pořád se nic nezměnilo. Váha stejná, sex nic, jen jsem čím dál tím víc nervóznější... Má někdo podobné zkušenosti?

ILada

Marti ja silene napis ,[email protected]

darina

neboj se to trva tydny ale určitě ti bude lepe na 100procent

Lenka

Ahoj všem cipralex jsem brala 5 let na úzkostné stavy a agarofobii, strach z něčeho, musím říct že jsem v průběhu těchto 5 let také přibrala asi 10 kilo což mi tak nevadí, schopnost dosáhnout orgasmu byla po celou dobu. Poslední dobou mi nějak přestali pomáhat takže jsem poprosila o změnu. Teď už beru 10 dní asentru zatím 50 což není nic moc ale postupně chci zvýšit musím říct, že po ní nemám žádné vedlejší účinky. Uvidím třeba ještě přijdou. Taky mám stále zbytkovou hladinu cipralexu. Jsem zvědavá jestli bude lepší sexuální život. Určitě bych byla ráda. Taky doufám že trošku zhubnu tak ještě napíšu jak to dopadlo.

pepa

beru cipralex skoro rok....přes pul roku 2x 10mg rano a nejak mi to nezabira k tomu elenium nebo xanax.....nekdy je klid par dnu a pak se rano probudum avim ze to bude spatne.....P.

Julča
1x

Ahoj, ja beriem Cipralex tretí mesiac. na začiatku liečby som sa cítila v pohode, teraz mám pocit, že depresia sa mi zhoršila, odkedy mi zvýšil psychiater dávku. Začala som mať aj problémy s nevoľnosťou, po užití sa roztrasiem a je mi na zvracanie. máte niekto podobné skúsenosti?

I*1988

Pokud někdo tady zažil něco podobného a má aspoň nějakou radu jak na tento problém, budu ráda :) Jde o to, že přes dva roky beru Cipralex (a víc než rok Triticco), který mi sice psychicky hodně pomohl (ale kvůli spánku musím na noc ještě brát to Triticco), ale bohužel mi teď dělá problémy v intimní oblasti. Že mi vymizely asi po půl roce téměř úplně přirozené touhy, pocity a sny, mi původně vůbec nevadilo, protože s výjimkou kratičké a spíš kamarádské známosti jsem s nikým do té doby nebyla. Ale teď... po téměř půlroční známosti jsme se chtěli s přítelem poprvé pomilovat (ale předtím jsme se po tak nějak po hmatu poznávali) - jenomže prostě: myšlenky by byly, chuť se také daří zčásti vzkříšit, ale tělo prostě nereaguje. Nejsem uvolněná, nepomáhá ani gel. Nevypnu, nevzruším se a cítím jen nepříjemný a bolest. Je to pro mne v tu chvíli hodně stresující, unavující a bohužel pak i znechucující záležitost - dá se to srovnat s nepříjemným lékařským vyšetřením :). Jsem si jistá, že bez prášků by to vypadalo o dost jinak, i když by to samozřejmě poprvé také nebylo hned ideální. Ale bohužel, ještě nějakou dobu je brát budu a teď nevím, co mám dělat. Přítel je velice chápavý a trpělivý, říká, že jednou to výjde. Je to pro nás jen jedna přirozená součást vztahu, takže na tom tolik nestavíme a nebereme to tak tragicky. Hledáme i nějaké pomocné přípravky nebo cokoliv, co by mi trochu pomohlo a nemlátilo se to s práškama. Budu to řešit i se svojí ženskou lékařkou a psychiatričkou, jsem zvědavá, co mi poví. Zajímalo by mne, zda-li je tady i někdo, kdo má podobný problém nebo si něčím takovým prošel. Děkuji

I*1988

PS: Ty negativní pocity se naštěstí týkají jen té neúspěšné činnosti a v tu danou chvíli, nepřenáší se to dále, vztah je krásný. I proto jsem trochu překvapená, že to prostě nejde.

Jarmila

A ani to nepůjde.....prostě to libido tam není, nevzrušíš se, i kdybs chtěla a celkově to bude vždy pro tebe nepříjemné. Musíš zkoušet.... vím, o čem mluvím (manželstvé a 8 let Cipralex)....

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce