Inzerce

Nevím-co-mám-dělat

Jsem-po-operaci-hlavy-při-bra ní-léku-jsem-přibrala- 20kg .Nepovedlo-se-mi-dát-žádný -kilo-dolu-a-to-jím- velice-m álo.Ted-jsem-začala-dost-krk at-a-pálí-mě-žáha- byla-j sem-na-testch-a-ty-jsou-vpoř� �dku.Nejhorší-je- že-celá- ta-trubka-nebo-jak-to-mám-naz vat-hrozně-pálí

Inzerce
Odpovědi
Martina

Dobrý den. Nezhubnete tím, že budete jíst málo. O jo - jo efektu jste určitě už slyšela. To málo, co sníte, se vám ihned uloží, protože pauzy mezi jídly jsou dlouhý a tělo tak hladový. Přečtěte si příspěvky na téma jíst po třech hodinách. Opravdu to pomáhá. Hubnout budete pomalu, ale trvale, pokud si zvyknete na tří-hodinový režim. Budete jíst pomalu a v malých porcích. Trochu pohybu to taky chce. Vynikající je gymnastický míč. Dostanete ho ve sportovních potřebách i s návodem cviků. Nemusíte nikde nic tahat ani zvedat. Cvičení na míči není namáhavé. Pomůže vám zpevnit tělo a získáte lepší stabilitu a koordinaci těla. Sama ho používám. K vašemu pálení žáhy. Dochází k němu překyselením žaludečních šťáv. Poraďte se s vaším lékařem o vhodné konzumaci jídla. Tedy vyvarovat se sladkých moučníků, některých druhů ovoce atd. Sama už potom poznáte, které jídlo vám pálení žáhy vyvolává.

Reagovatpoděkovatnahlásit

10. ledna 2007, 20:01:56

babulka

Metabolic balance. Úspěšný program pro celkové posílení látkové výměny a úpravu hmotnosti Dosáhnout zdravě a trvale vytoužené hmotnosti to není utopická představa, ale za pomoci tohoto individuálního programu (podle rozborů vaší krve) jednoduše a rychle dosažitelná skutečnost! informace: cherubin@cherubin.cz

20. listopadu 2008, 17:27:03

Bibi(Blanka83@email.cz)

Dobrý den.Myslím,že váš problém spočívá ve vnitřní poruše organismu,myslím to pálení.Mohu Vám na to a i zároveň na podporu hubnutí doporučit čistě přírodní produkty napište mi mail od kdy tím trpíte a kdy přesně se vám to stává a snad s tím něco uděláme.Přeji hezký den

30. března 2009, 23:45:24

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Měl by stát a zdravotní pojišťovny podle vás více přispívat na léčbu celiakie?
Zatím hlasovalo 91 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jirka (Zkušenosti s léčbou akné) 24. května 2017, 16:53:43

Mám zaručenou odzkoušenou zkušenost s léčbou akné na sobě - zdarma pošlu návod.  Diskutovat

• n (ukončení léčby antidepresivy) 27. května 2017, 18:53:26

Nika - ako sa mas? Je to uz lepsie? Alebo stale citis nejake abstinencne priznaky? Diskutovat

• Ilona (Proti zácpě fungují probiotika) 24. května 2017, 10:09:01

už jsem na něj také koukala, myslíte že má smysl kupovat jo? Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.