Inzerce

Nevím-co-mám-dělat

Jsem-po-operaci-hlavy-při-bra ní-léku-jsem-přibrala- 20kg .Nepovedlo-se-mi-dát-žádný -kilo-dolu-a-to-jím- velice-m álo.Ted-jsem-začala-dost-krk at-a-pálí-mě-žáha- byla-j sem-na-testch-a-ty-jsou-vpoř� �dku.Nejhorší-je- že-celá- ta-trubka-nebo-jak-to-mám-naz vat-hrozně-pálí

Inzerce
Odpovědi
Martina

Dobrý den. Nezhubnete tím, že budete jíst málo. O jo - jo efektu jste určitě už slyšela. To málo, co sníte, se vám ihned uloží, protože pauzy mezi jídly jsou dlouhý a tělo tak hladový. Přečtěte si příspěvky na téma jíst po třech hodinách. Opravdu to pomáhá. Hubnout budete pomalu, ale trvale, pokud si zvyknete na tří-hodinový režim. Budete jíst pomalu a v malých porcích. Trochu pohybu to taky chce. Vynikající je gymnastický míč. Dostanete ho ve sportovních potřebách i s návodem cviků. Nemusíte nikde nic tahat ani zvedat. Cvičení na míči není namáhavé. Pomůže vám zpevnit tělo a získáte lepší stabilitu a koordinaci těla. Sama ho používám. K vašemu pálení žáhy. Dochází k němu překyselením žaludečních šťáv. Poraďte se s vaším lékařem o vhodné konzumaci jídla. Tedy vyvarovat se sladkých moučníků, některých druhů ovoce atd. Sama už potom poznáte, které jídlo vám pálení žáhy vyvolává.

Reagovatpoděkovatnahlásit

10. ledna 2007, 20:01:56

babulka

Metabolic balance. Úspěšný program pro celkové posílení látkové výměny a úpravu hmotnosti Dosáhnout zdravě a trvale vytoužené hmotnosti to není utopická představa, ale za pomoci tohoto individuálního programu (podle rozborů vaší krve) jednoduše a rychle dosažitelná skutečnost! informace: cherubin@cherubin.cz

20. listopadu 2008, 17:27:03

Bibi(Blanka83@email.cz)

Dobrý den.Myslím,že váš problém spočívá ve vnitřní poruše organismu,myslím to pálení.Mohu Vám na to a i zároveň na podporu hubnutí doporučit čistě přírodní produkty napište mi mail od kdy tím trpíte a kdy přesně se vám to stává a snad s tím něco uděláme.Přeji hezký den

30. března 2009, 23:45:24

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 92 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jean (ukončení léčby antidepresivy) 4. prosince 2016, 22:11:47

Ahoj Nika: dík za optání, starý člověk už nemá moc šancí, imunita je v háji, píšu to… Diskutovat

• Nika (ukončení léčby antidepresivy) 6. prosince 2016, 20:43:16

Ahoj, škoda že nebývaš v Bratislave. Človek by sa rád porozprával s niekým kto takéto… Diskutovat

• Macíček (Zánět močového měchýře: na vině je hygiena i nechráněný sex) 7. prosince 2016, 14:33:25

Za mě na problémy s močovým měchýřem jedině Probiolact. Vyzkoušel jsem kde co a tohle… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.