Inzerce

Bellasin

Užívám již třetí měsíc Bellasin a po určité době se u mě začala projevovat jistá alergie, a to kolem očí, pálení očních víček, pod očima červené kruhy, mnohdy i napuchlé. Přemýšlela jsem, z čeho to mohu mít, protože žádnou novou kosmetiku nepoužívám, z důvodu velké citlivosti mé pleti na jakékoli změny v této oblasti. Proto si do souvislosti logicky dávám užívání Bellasinu. Nyní jsme ho raději vysadila. Ptám, zda má někdo podobné zkušenosti. E.M.

Inzerce
Odpovědi
Máša

Bellasin beru 14 dní, mám zarudlé tváře, pálí mě celý obličej.Přisuzuji to také Bellasinu - neužívám žadnou novou kosmetiku. Ode dneška ho vysazuji, tak uvidím.

Reagovatpoděkovatnahlásit

30. ledna 2007, 11:45:28

Přidat nový komentář

 Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Kde hledáte informace o novinkách v léčbě cukrovky?
Zatím hlasovalo 51 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Nella (Online konzultace s gynekologem: hormony, infekce, problémy při sexu i s otěhotněním) 19. listopadu 2017, 14:36:53

    Dobrý den chci se zeptat jsem Ve 28 TT a často mi tvrdne břicho a často se mě něco… Diskutovat

  • Dan (SUSTANON 250) 18. listopadu 2017, 18:46:27

    Ahoj kluci, prosím Vás potřeboval bych někde sehnat sustanon na měsíc a pul to je 18 anpulí… Diskutovat

  • Nika (Chci zhubnout) 18. listopadu 2017, 11:57:32

    Ello a na základě těchto parametrů zjistím co?  Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.