Inzerce

Bellasin

Užívám již třetí měsíc Bellasin a po určité době se u mě začala projevovat jistá alergie, a to kolem očí, pálení očních víček, pod očima červené kruhy, mnohdy i napuchlé. Přemýšlela jsem, z čeho to mohu mít, protože žádnou novou kosmetiku nepoužívám, z důvodu velké citlivosti mé pleti na jakékoli změny v této oblasti. Proto si do souvislosti logicky dávám užívání Bellasinu. Nyní jsme ho raději vysadila. Ptám, zda má někdo podobné zkušenosti. E.M.

Inzerce
Odpovědi
Máša

Bellasin beru 14 dní, mám zarudlé tváře, pálí mě celý obličej.Přisuzuji to také Bellasinu - neužívám žadnou novou kosmetiku. Ode dneška ho vysazuji, tak uvidím.

Reagovatpoděkovatnahlásit

30. ledna 2007, 11:45:28

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce https://boiron.cz/cs/210-magnesium-300?utm_source=ordinace&utm_medium=banner&utm_campaign=c3_2018
Anketa
Má časté používání počítače vliv na váš zrak?
Zatím hlasovalo 242 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Dáda (Lymeská borrelioza) 20. září 2018, 08:03:06

Milá Vando, možná by jste se měla přestěhovat do zahraničí nebo vystudovat medicinu,… Diskutovat

• Zdeněk (Anxiolytika, sedativa, hypnotika) 25. září 2018, 14:24:03

Měl bych zájem Diskutovat

• nechápu... (Zdravý pohyb při vysokém krevním tlaku) 19. září 2018, 17:11:33

box, karate jsou zakázané a společenský tanec má zelenou.... nic proti, ale způsoby… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.