Inzerce

Prsa

Dobrý den, mám docela špatný vztah ke svému poprsí. Prsa mám díky vlivu nošení špatné podprsenky od mládí povislá a prsní dvorce hodně velké. Mému příteli se to líbí tak jak to je, ale mě ne. Navíc v budoucnu určitě budu chtít děti a nevím jaký by to mohlo mít vliv ta úprava. Opravdu moc bych toužila po poprsí jaké často ukazují v časopisech a v televizi, jenže se zase zároveň bojím operace. Nejde poprsí zpevnit i jinou možností než je operace?

Inzerce
Odpovědi
Nela Ďurišová

Také mě zajímá odpověď na tuto otázku.

Reagovatpoděkovatnahlásit

26. března 2015, 12:44:53

Gábina

Tak to vyřešte tak, že po dětech půjdete na nějakou plastiku, bez ní si myslím, že nic nevymyslíte.

30. září 2015, 15:39:25

Paty

I já si myslím že jinak než operací to asi nevyřešíte. Pokud jde o prášky na zpevnění tak nevím jestli jsou nějaké co zabírají ale pokud jde o mě tak byl výsledek nulový... možná tak cvičením něco málo s tím by se mohlo dát udělat ale řešila bych to operací. Já jsem byla taky na zpevnění poprsí před půl rokem, můžu doporučit effect clinic.

21. února 2016, 21:37:54

Vejplachová

Ahojky.našla jsem si effect clinic a plastik co provádí zákroky dr. Ivan Justan je docela oblíbený a hodně žen si ho chválí. Z těch co sním máte jakoukoliv zkušenost, nevíte jestli ty ceny které uvádí na stránkách už jsou za ty zákroky konečné?

24. února 2016, 22:26:02

Dana

Dobrý den, mám čerstvou zkušenost s operací u něj a ty ceny za všechny zákroky by měly být konečné alespoň já neplatila nic navíc než uvádí na stránkách v ceníku:-)

7. března 2016, 20:26:25

Gábina

U tohoto plastického chirurga jsem byla na operaci horních víček. Byl velmi příjemný a nejen on ale i ostatní personál na klinice,jsem spokojená s přístupem i s výkonem.

23. března 2016, 14:49:47

Polet

Ahoj. Kde se dá objednat k mudr. Justanovi nebo kde má kliniku?

26. května 2016, 22:03:20

Toušková

ahoj děvčata, dívala jsem se na stránky toho plastického chirurga do kontaktů, a jsou tam dvě kliniky na kterých operuje, jak je to při sjednávání té konzultace teda, to si můžu vybrat na které z těch klinik konzultace proběhne nebo jak to je?

26. června 2016, 11:10:08

Košovická

Objednávala jsem se před půl rokem online na konzultaci a dohodli jsme se kde konzultace proběhne.Pan doktor je profesionál a velmi příjemný člověk:-)

14. července 2016, 22:45:07

VěrkaMalá

To můžu jen potvrdit, u Justana jsem byla a má velmi lidský přístup.Hodně plastiků je arogantních,ale tento je pravý opak choval se ke mě moc pěkne, probral semnou co a jak když jsem šla na zmenšení prsou, ochotně odpovídal na moje dotazy, já sním jsem fakt moc spokojená.

25. srpna 2016, 22:41:40

Petra Haluzová

hezký večer, prosím máte někdo ozkoušené neco, co zabíra na rust prsou??? děkuji ::)

30. listopadu 2016, 21:24:44

Lada

Ahoj ja mam taky povisla prsa a rada bych s tim do budoucna neco udelala.

15. února 2017, 21:52:01

Sandra

Ahoj také jsem od mládí bojovala s povyslíma prsama a vůbec jsem s nima nebyla spokojená. Pak jsem podstoupila Lipotransfer a jsem plně spokojena a přítel si to užívá.

15. února 2017, 21:57:44

Lada

A co to je za odbornej nazev a kde jsi to podstoupila.

15. února 2017, 22:00:58

Sandra

Jako je pravda,že se mi prsa i zvětšily,jelikož jsem je neměla moc velké a to jsem také chtěla. Odsáli mi tuk z těla a a použily ho jako výplň prs,takže žádné implantáty a mám krásné přirozené prsa. Byla na klinice Aesthevita a byla jsem opravdu velmi spokojená s celým personálem.

28. února 2017, 08:47:27

Karla

Take jsem byla na zvetseni prs a nemuzu si to vynachvalit pan doktor Pilka ma velmi sikovne ruce.

28. února 2017, 08:53:50

Gabča

Taky bych se operace nabála. Zkus se podívat na www.aesthevita.cz. Výsledky operací jsou opravdu pěkné a myslím si, že se není čeho bát a výsledek pak stojí za to.

21. března 2017, 13:13:13

Markét

Sandra: A to je prosím co za zákrok ?

14. dubna 2017, 17:32:42

Dagmara

Pěkný den! Prosím o vaše názory na lipotransfer. Děkuji

22. června 2017, 11:06:58

Alžběta

Dobrý den, prosím o doporučení na opravdu dobrého plastického chirurga?

11. září 2017, 21:33:48

Hanka

Alžbětko kde plastického chirurga hledáte?

14. září 2017, 21:29:29

Alžběta

Hlavně chci někoho opravdu dobrého, jestli to bude Praha nebo Brno to je mi celkem jedno ráda si za ním dojedu kamkoliv když bude dobrej

19. září 2017, 20:31:47

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce https://family-care.mobi/?utm_source=ordinacecz&utm_medium=banner&utm_campaign=mcc
Anketa
Co považujete za nejvhodnější způsob podpory posílení imunity dítěte?
Zatím hlasovalo 93 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Lucifer (Rivotril) 13. září 2017, 06:30:46

Snad zodpovím otázky všech, hned na úvod ale musím potvrdit, že Rivotril je svinstvo. Od mal… Diskutovat

• Misa (Pankreatitida) 14. září 2017, 12:50:28

Můj snoubenec také trpí na pankreas, z prvního dlouho neléčeného zánětu si odnesl i… Diskutovat

• Nikol (Léčba chlamydií přírodní cestou) 18. září 2017, 15:42:48

Já brala na chlamydie 3 tydny antibiotika... po 2 tydnech po dobraniatb se priznaky se vratily...… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.