Inzerce

Prsa

Dobrý den, mám docela špatný vztah ke svému poprsí. Prsa mám díky vlivu nošení špatné podprsenky od mládí povislá a prsní dvorce hodně velké. Mému příteli se to líbí tak jak to je, ale mě ne. Navíc v budoucnu určitě budu chtít děti a nevím jaký by to mohlo mít vliv ta úprava. Opravdu moc bych toužila po poprsí jaké často ukazují v časopisech a v televizi, jenže se zase zároveň bojím operace. Nejde poprsí zpevnit i jinou možností než je operace?

Inzerce
Odpovědi
Nela Ďurišová

Také mě zajímá odpověď na tuto otázku.

Reagovatpoděkovatnahlásit

26. března 2015, 12:44:53

Gábina

Tak to vyřešte tak, že po dětech půjdete na nějakou plastiku, bez ní si myslím, že nic nevymyslíte.

30. září 2015, 15:39:25

Paty

I já si myslím že jinak než operací to asi nevyřešíte. Pokud jde o prášky na zpevnění tak nevím jestli jsou nějaké co zabírají ale pokud jde o mě tak byl výsledek nulový... možná tak cvičením něco málo s tím by se mohlo dát udělat ale řešila bych to operací. Já jsem byla taky na zpevnění poprsí před půl rokem, můžu doporučit effect clinic.

21. února 2016, 21:37:54

Vejplachová

Ahojky.našla jsem si effect clinic a plastik co provádí zákroky dr. Ivan Justan je docela oblíbený a hodně žen si ho chválí. Z těch co sním máte jakoukoliv zkušenost, nevíte jestli ty ceny které uvádí na stránkách už jsou za ty zákroky konečné?

24. února 2016, 22:26:02

Dana

Dobrý den, mám čerstvou zkušenost s operací u něj a ty ceny za všechny zákroky by měly být konečné alespoň já neplatila nic navíc než uvádí na stránkách v ceníku:-)

7. března 2016, 20:26:25

Gábina

U tohoto plastického chirurga jsem byla na operaci horních víček. Byl velmi příjemný a nejen on ale i ostatní personál na klinice,jsem spokojená s přístupem i s výkonem.

23. března 2016, 14:49:47

Polet

Ahoj. Kde se dá objednat k mudr. Justanovi nebo kde má kliniku?

26. května 2016, 22:03:20

Toušková

ahoj děvčata, dívala jsem se na stránky toho plastického chirurga do kontaktů, a jsou tam dvě kliniky na kterých operuje, jak je to při sjednávání té konzultace teda, to si můžu vybrat na které z těch klinik konzultace proběhne nebo jak to je?

26. června 2016, 11:10:08

Košovická

Objednávala jsem se před půl rokem online na konzultaci a dohodli jsme se kde konzultace proběhne.Pan doktor je profesionál a velmi příjemný člověk:-)

14. července 2016, 22:45:07

VěrkaMalá

To můžu jen potvrdit, u Justana jsem byla a má velmi lidský přístup.Hodně plastiků je arogantních,ale tento je pravý opak choval se ke mě moc pěkne, probral semnou co a jak když jsem šla na zmenšení prsou, ochotně odpovídal na moje dotazy, já sním jsem fakt moc spokojená.

25. srpna 2016, 22:41:40

Petra Haluzová

hezký večer, prosím máte někdo ozkoušené neco, co zabíra na rust prsou??? děkuji ::)

30. listopadu 2016, 21:24:44

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 92 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Nika (ukončení léčby antidepresivy) 4. prosince 2016, 23:44:29

Každý človek v každom veku má šancu, ak sa o svoje zdravie stará a berie na to rôzne… Diskutovat

• Paja (DEPRESE,ÚZKOST) 7. prosince 2016, 13:41:08

Ahoj já jsem už od puberty měla představu že někomu chytnu hlavu a bouchnu jim… Diskutovat

• Simona (Menopauza) 7. prosince 2016, 00:23:58

Mě pomohl přípravek Clerex pro ženy.Nejsem podrážděná když to mám. Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.