Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Prsa

Dobrý den, mám docela špatný vztah ke svému poprsí. Prsa mám díky vlivu nošení špatné podprsenky od mládí povislá a prsní dvorce hodně velké. Mému příteli se to líbí tak jak to je, ale mě ne. Navíc v budoucnu určitě budu chtít děti a nevím jaký by to mohlo mít vliv ta úprava. Opravdu moc bych toužila po poprsí jaké často ukazují v časopisech a v televizi, jenže se zase zároveň bojím operace. Nejde poprsí zpevnit i jinou možností než je operace?

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Věra

Zákrok jsem podstoupila v Effect Clinic v Brně

Majka

Věrko nedávno jsem si nechávala dělat modelaci prsou na této klinice a za sebe mohu také doporučit, u mě velká spokojenost

Zdena

Jakou metodou jste si kdo nechal zvětšit prsa? Stále váhám jestli jít do implantátů nebo ne...

Vanesa

Zdeni zkuste se zeptat plastika, v tomhle vám asi laik moc neporadí... Já mám výbornou zkušenost s Brněnským doktorem Justanem. Když jsem u něj byla na konzultaci vše mi ohledně zákroku vysvětlil, zkusila bych být váma tu konzultaci a poté se rozhodla, určitě vám poradí nebo minimálně když si zjistíte co nejvíc informací tak se vám bude lépe rozhodovat

Zdena

děkuji, určitě se na konzultaci objednám a uvidím... a je ta konzultace bezplatná?

Blažena

Zdeni u Justana v Brně jsem byla několikrát skrz liposukci, za konzultaci jsem nikdy neplatila ani korunu:)

Markéta

Blaženo také jsem u něj byla na plastice a i u mě výborná zkušenost. Mám zkušenost i s jinými dvěma plastiky ale u tohoto jsem zažila jednoznačně nejlepší přístup takže můžu jenom doporučit

Nina
1x

Markéto ten plastik má na stránkách uvedené dvě kliniky, na které tedy můžu očekávat že mi udělá plastiku když se u něj objednám?

Adela

Bude mne to bolet hodně po operaci prsou?? vydržím to i bez prášků od bolesti?

Martina

Já jsem si nechala dělat nová prsa a abych netrpěla bolestí a nemusela brát prášky od bolesti, tak jsem si zaplatila pumpičku s analgetikem, která mi vedla přes katetr přímo do rány analgetikum.

Adela

A to si musím koupit dvě pumpičky, abych měla na každé prso? Kolik to stojí? hradí to pojišťovna?

Martina

Ne ne nemusíte, dají vám tam rozdvojený katetr, stojí to 4 tisíce korun a je to na 3 dny, mě to opravdu hodně pomohlo, skoro nic jsem necítila.

Marianka

Já celkem také, jsem nespokojená a hlavně mě trápí problém s tím, že nemohu nosit vystužené spodní prádlo.

Veronika

Já se sháním po nějakém dobrém plastikovi v Praze. S Pilkou máte zkušenost?

Marika

Zdravím, u Pilky sem byla na redukční mammaplastice. Já sem šťastná za to že sem šla na tento zákrok zrovna sem, měla sem tu vynikající péči

Veronika

Mariko a byl s vámi tento plastik i při konzultaci??

Marika

Zdravím, ano mluvila jsem sním už na konzultaci

Jiřinka

Mariko na které klinice ten plastik dělá zákroky?

Michliková

Já sem si zajela na plastiku do Brna k Justanovi a taky sem moc spokojená

Dáša

@Michlíková: Kde se k němu dá objednat?

Bea

Před měsícem sem byla na zvětšení prsou v Praze v Aesthevita klinice, za mě vynikající zkušenost jsem moc ráda že sem šla zrovna sem

Michliková

Na konzultaci se k němu můžete objednat přes jeho stránky

Dáša

Děkuji moc, a za jakou dobu se vám ozvali od odeslání?

Michliková

Tuším hned na druhý den mi volali a dphodli sme termín konzultace:)

Andrea

Mám po augmentaci u pana doktora Justana, můžu po zkušenosti doporučit

Emílie

Andreo jak dlouho jste se hojila, a máte velkou jizvu po zákroku?

PetraN

Jak s plastikou v Praze, kam jít nejlépe?

Sandra

Petro já sem si nechala dělat augmentaci v Aesthevita, pokud jde o mě tak sem spokojená

Hegerová

Doporučíte mi v Brně dobrou kliniku kam zajít na plastiku?

Kája

Dobrý den, já sem byla na plastice v Effect clinic a sem spokojená

Debora

Jaké jsou vaše zkušenosti s augmentací? Jak velkou máte jizvu, jak dlouho jste se hojily a bolí to hodně po zákroku?

Zdena

Ahoj, na augmentaci jsem byla a zkušenost mám výbornou! Hojila sem se skoro 6 týdnů. A co se jizvy týká tak tu mám maličkou, není skoro vidět... hlavní je, že mám konečně prsa podle svých představ :)

Debora

Zdeno kde jste na té augmentaci byla? A jizvu máte tedy opravdu malou ano?

Zdena

Ahoj, jizva fakt není skoro vidět. Mám ji miniautrní. Dělal mi to v Praze Pilka

Debora

Zní to dobře... já bych dost nerada aby šla jizva nějak moc vidět.. a jak dlouho jste se hojila po zákroku ?

Zdena

Celkem tak těch 6 týdnů jsem se hojila po augmentaci

Tomancová

Já sem si nechávala u Pilky dělat zvětšení prsou vlastním tukem a jsem taky velmi spokojená

Iveta

Dobrý den, to zvětšení vlastním tukem se dělá jak? To vám odsajou tuk někde a pak to nandají do těch prs?

Tomancová

Jednoduše řečeno ano Iveto :D Jestli můžu radit tak se fakt objednejte na konzultaci, je nezávazná nic se neplatí za ni a je na ní přítomný plastický chirurg který vám všechno vysvětlí :) U mě to tak bylo a sem moc spokojená, na konzultaci sem se dozvěděla vše co sem chtěla

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce