Inzerce

Prsa

Dobrý den, mám docela špatný vztah ke svému poprsí. Prsa mám díky vlivu nošení špatné podprsenky od mládí povislá a prsní dvorce hodně velké. Mému příteli se to líbí tak jak to je, ale mě ne. Navíc v budoucnu určitě budu chtít děti a nevím jaký by to mohlo mít vliv ta úprava. Opravdu moc bych toužila po poprsí jaké často ukazují v časopisech a v televizi, jenže se zase zároveň bojím operace. Nejde poprsí zpevnit i jinou možností než je operace?

Inzerce
Odpovědi
Věra

Zákrok jsem podstoupila v Effect Clinic v Brně

Reagovatpoděkovatnahlásit

23. července 2018, 22:58:16

Majka

Věrko nedávno jsem si nechávala dělat modelaci prsou na této klinice a za sebe mohu také doporučit, u mě velká spokojenost

27. srpna 2018, 22:18:37

Zdena

Jakou metodou jste si kdo nechal zvětšit prsa? Stále váhám jestli jít do implantátů nebo ne...

23. září 2018, 18:47:13

Vanesa

Zdeni zkuste se zeptat plastika, v tomhle vám asi laik moc neporadí... Já mám výbornou zkušenost s Brněnským doktorem Justanem. Když jsem u něj byla na konzultaci vše mi ohledně zákroku vysvětlil, zkusila bych být váma tu konzultaci a poté se rozhodla, určitě vám poradí nebo minimálně když si zjistíte co nejvíc informací tak se vám bude lépe rozhodovat

25. září 2018, 20:09:24

Zdena

děkuji, určitě se na konzultaci objednám a uvidím... a je ta konzultace bezplatná?

16. října 2018, 10:52:17

Blažena

Zdeni u Justana v Brně jsem byla několikrát skrz liposukci, za konzultaci jsem nikdy neplatila ani korunu:)

23. října 2018, 09:53:27

12
Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Co děláte, když vás začnou bolet záda?
Zatím hlasovalo 136 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Marika (Operace očních víček) 23. října 2018, 09:41:02

Dobrý den, Jarko zákroky má pan doktor Justan vypsané na stránkách, vše přehledně. Za sebe… Diskutovat

• Lada (K bolestem kloubů přispívá i vodácký sport) 16. října 2018, 22:33:06

TripleBlend je ověřeno, že pomáhá, takže bych souhlasila Diskutovat

• Zdenek (Huntingtonova choroba: neúprosný rozsudek smrti) 21. října 2018, 12:54:06

co mám dělat když moje žena má tuto chorobu chodí do práce má důchod bere pražsky… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.