Inzerce

Prsa

Dobrý den, mám docela špatný vztah ke svému poprsí. Prsa mám díky vlivu nošení špatné podprsenky od mládí povislá a prsní dvorce hodně velké. Mému příteli se to líbí tak jak to je, ale mě ne. Navíc v budoucnu určitě budu chtít děti a nevím jaký by to mohlo mít vliv ta úprava. Opravdu moc bych toužila po poprsí jaké často ukazují v časopisech a v televizi, jenže se zase zároveň bojím operace. Nejde poprsí zpevnit i jinou možností než je operace?

Inzerce
Odpovědi
Věra

Zákrok jsem podstoupila v Effect Clinic v Brně

Reagovatpoděkovatnahlásit

23. července 2018, 22:58:16

12
Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jak moc je pro Vás důležité, zda dětská kosmetika má označení BIO?
Zatím hlasovalo 120 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Ala (Akné na zadku) 15. srpna 2018, 10:46:09

A co to bylo za nastičku? Diskutovat

• Petra (Rivotril) 14. srpna 2018, 10:00:15

Šárko, je to strašně těžké. Počkejte na výsledky vyšetření, co Vás čekají. A ano, je… Diskutovat

• Romana (Klasická léčba (chirurgická operace, ozařování, chemoterapie)) 9. srpna 2018, 14:31:51

Ahoj, tak jak to tady vypadá? Budí to špatné myšlenky, když se všichni odmlčeli. Obávám… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.