Inzerce

panická úzkost

Zkusil jste někdo zbavit se panické úzkosti pomocí Reiki? Ráda bych znala názor někoho, kdo tuto terapii absolvoval. Díky

Inzerce
Odpovědi
Sandra

Já jsem s reiky začala před 14 dny.Navštěvuji člověka,který s tím má zkušenosti.Po dvou sezeních u něj se cítím o dost líp.Budu absolvovat ještě 3 sezení,můžu dát vědět.Ale já to doporučuji.Mámtaky PP.

Reagovatpoděkovatnahlásit

7. června 2007, 17:46:37

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Víte, jaká je Vaše hladina cholesterolu?
Zatím hlasovalo 72 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Robik (ataka) 29. dubna 2017, 05:46:34

tak já mám takový zachvaty že ani nejsem schopen mluvit, včera jsem si dal v restauraci kafe… Diskutovat

• Saša (Bolest bederni pateře) 25. dubna 2017, 15:11:14

Děkuji Honzo, kde je prosímtě seženu? Mají to třeba v nějakých zdr. potřebách? Diskutovat

• Mika (Porucha erekce je i dámská záležitost) 22. dubna 2017, 10:59:21

Neboj, bude to jen stresem :) A pokud ne, i tak se s tím dá něco dělat...My máme doma taky… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.