Inzerce

ano či ne

Zajímalo by mně když otěhotním i přes antikoncepci, nebo když si zapomenu vzít jednu pilunku zda je plod v pořádku.... Slyšela jsem dvě verze: 1 byla, že by pak dítě bylo opostižené a že se doporučuje potrat a ta 2 verze naopak... že je vše v pořádku a dítě může být zdravé. Děkuji za odpověd. Přeji krásný den!!!!!!!!!

Inzerce
Odpovědi
lili2 poděkování

Myslím, že pokud je to během prvních 4-6 týdnů, nic se neděje, pokud je antikoncepce užívána dále, může dojík ke "zženštění" mužského plodu.

Reagovatpoděkovatnahlásit

31. října 2006, 15:05:55

Pajusa5 poděkování

Ahoj,je mi osumnact,a pravidelne uzivam antikoncepci Lindinette.Pred tydnem jsem si ale zapomela jednu pilulku vzit,a vzala jsem si ji hned jak sem si vzpomnela..coz bylo ale uz dele nez dvanact hodin od spravnyho casu.No a ani jsem to moc neresila,ale zacinam mit pocit ze mam nejaky tvrdy podbrisek a kazdy den jsem naladova,Nevim jestli to ma nejaky vyznam,nebo jestli je to jen ma sugesce...Moc by mi pomohla nejaka rada...Dekuji.P

29. března 2007, 21:52:38

Miriam2 poděkování

Dobré odpoledne, potřebovala bych nutně vědět, jak dlouho po ejakulaci jsou spermie živé, schopné oplodnění, například když ulpí na prostěradle. Moc děkuji za odpověď! ..M.

8. března 2010, 15:49:21

Elena

www.svet-puvabu.cz

18. března 2010, 20:58:51

Sara Vlčková

Pozná se na vyšetření neplodnosti, že beru antikoncepci??? Pozná to gynekolog krevními testy???

16. dubna 2011, 10:54:39

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 92 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jean (ukončení léčby antidepresivy) 5. prosince 2016, 23:21:03

Ahoj, zaléčil jsem se sám a vzhedem k věku musím mít nějaké potíže, do emailu Ti… Diskutovat

• anonym (lexaurin a závislost) 9. prosince 2016, 14:40:16

kdo myslíš, že Ti poradí, je to málo inf. email :-) Diskutovat

• langenau (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 6. prosince 2016, 23:55:44

Ahojte uživatelé,beru citalec již 4 měsíce ato jeden ráno a jeden večer po 20mg.Deprese a… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.