Inzerce

Aurorix

S Aurorixem mám dobré zkušenosti co se týká aktivity. Při jeho užívání je člověk nabitý energií byla jsem schopna vyběhnout shody po třech do patra, má i tu výhodu, že nesnižuje libido/chuť na sex/, ale co se mně stalo aktivoval mi ošklivé vzpomínky, kvůli kterým jsem se vlastně do deprese dostala, týkalo se to nevěry mého partnera. Bylo to jako zlé sny, vše se mi to vracelo scéna po scéně. Takže jsem ho musela vysadit. Měla jsem to štěstí, že mé deprese nebyly tak silné a docela dobře mi zabírá přírodní preparát L-Tryptofan. Vřele doporučuji.

Inzerce
Odpovědi
Dedi1 poděkování

Prosím, má někdo zkušenost ss současným užíváním Aurorixu a Rivotrilu ? Děkuji

Reagovatpoděkovatnahlásit

8. ledna 2008, 21:21:47

Franta1 poděkování

Není problém , jeden čas jsem tuhle kombinaci bral taky! Jenom bacha na ten Rivotril - silně návykový !!!

22. března 2008, 21:39:37

Lenka

Dobrý den,po roce téměř nechuti na sex jsem se vydala k sexuologovi,předepsal mi Aurorix, což mě celkem šokovalo,jsou to AD, podotýkám, že jsem psychicky absolutně v pohodě..není zbytečné do debe AD sypat??

20. května 2015, 11:39:59

Marika

Dobrý den, máte někdo prosím zkušenost s AD Aurorix na depresi? Zatím neužívám, ale našla jsem ho jako jednu z možností léčby. Deprese se u mě projevuje fyz. vyčerpáním. neschopností dělat běžné věci a mít radost. Jen bych spala, abych ten stav nějak přežila, ale nejde to, spíš polehávám od ničeho k ničemu.Nejhorší jsou rána, nechci se ani probudit. Marika

11. dubna 2016, 14:19:06

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 54 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Pája (Afty – léčba) 28. listopadu 2016, 08:32:27

Na afty jedině Larypront. Cucám je den dva a aft mizí. Pastilky nepálí jako většina mastí,… Diskutovat

• Hedvika (Syndrom karpálního tunelu) 29. listopadu 2016, 16:56:51

Hodně mi pomohla Vitapixla, na močový měchýř Už neberu žádná antibiotika  Diskutovat

• Lenka (Operace hemoroidů) 2. prosince 2016, 14:16:39

Ahoj, jsem mesic po operaci, skalpelem venkovni, vnitrni, trhliny. Prvnich 14dni po operaci bylo… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.