Inzerce

potim se od 13

cauky je to fakt des se potit. zacala jsem se potit od 13 napred malo a ted mam nejvetsi kolace.pred rokem se mi stala divna vec jsem se na 3 mesice prestala uplne potit. Zacalo to zacatkem cervna. Byla jsem nejvic stastna ze jsem se konecne po 4 letech, prestala potit. Hups v zari to zase zacalo. ale ty 3 mesice byly moje nejstastnejsi. taky mi vadi ze diky poceni si nemuzu najit kluka, protoze mi vadi jak se potim.Kdyby nahodou nekdy videl jak se potim.Bych se musela propadnout.taky mi strasne vadi ze propotim dokonce i svetr je to opravdu strasne neprijemne.Uz jsem toho mela dost tak jsem se sla podivat na nejakou stranku o poceni a prekvapilo me kolik lidi ma stejny problem jako ja. ten pripravek driclor si pujdu hned koupit doufam, ze zabere.

Inzerce
Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Víte, jaká je Vaše hladina cholesterolu?
Zatím hlasovalo 93 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • dasa (Prevence strií: mazat a masírovat tělo každý den) 30. dubna 2017, 18:04:44

Strie mám na těle už od puberty, rychlým růstem mi popraskaly záda. Ted když ale čekám… Diskutovat

• Sabi (Odchlípení sítnice (Amotio retinae)) 24. dubna 2017, 15:41:53

Ahoj, mám to také a měla by to být prý jizva po laseru, vidím to většinou na velkém… Diskutovat

• petr (Prostata) 30. dubna 2017, 20:47:22

Já zkusil No-prostal. A funguje. Doporučil mi jej lékař a jsem s ním velice spokojen. Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.