Inzerce

dlouhodobě zvýšená teplota

Už 8 let mám téměř pořád zvýšenou teplotu spojenou s bolestí svalů a kloubů, také časté infekce horních cest dýchacích. Krevní obraz, který mi dělali na imunologii je dobrý, EB virus který jsem měla, mi při posledním rozboru krve nenašli.Teploty mám ale stále. Už opravdu nevím na koho se obrátit.Petra 36 let

Inzerce
Odpovědi
Eva

Dobry den, mam podobne potize jako vy. Uz 5 tydnu zvysena teplota okolo 37,3 - 37,5. Zpocatku to vypadalo jako viroza, pak hrozna unava z vycerpanost. Nasledovaly bolesti podel nervu - do nohou, do rukou, i do bricha. Stale vycerpani i pri male prochazce. Pak uz i bolesti svalu...6.tyden se to malinko zlepsilo, zacala jsem zase trochu fungovat, ale na jeho konci opet bolesti, teplota 37,5. Po celou dobu potizi jsem mela velky problem se spankem. Obcas jsem se v noci zpotila uplne do mokra. Krevni obraz ukazkovy, CRP nejprve 8, pak 2. Vysetren i revmatoidni fa, ASLO, vyter z krku a nosa, vse OK. Borelie -, chlamydie pneumonie IgG +, IgM -, EBV vysoke IgG +, IgM -. V 18ti mononukleoza. RTG plic OK. Prakticka rikala nejprve viroza, pak unava. Uz nevim, co delat, 14 dni v kuse jsem.jen lezela a relaxovala. Boli me uz zada. Cpu se hromadou ovoce a zeleniny, beru vitaminy, zeleza malo nemam. Prosim poradte mi.

Reagovatpoděkovatnahlásit

1. dubna 2016, 19:45:32

Jean

poděkuj doktorům, je to zase chlamydie v chronicém stavu, je to málo inf. email, ATB, lichořeřišnice, léčba na roky !

2. dubna 2016, 05:47:49

Eva1 poděkování

Muj mail je eva.em@email.cz

3. dubna 2016, 00:24:45

Petra

můžu poprosit o info?Jak léčit chlamydie? pepina.e@seznam.cz

7. června 2016, 22:31:35

Lenka

Dobrý den, i já mám stejný problém, prosím o info jak dál. email: dfr69@seznam.cz Moc děkuji, L.

11. října 2018, 09:45:15

Eva1 poděkování

Tak jsem se dnes dozvedela, ze ty bolesti mam ze skryte deprese :D Podotykam, ze dr.se na me ani nepodivala, natoz aby se mnou mluvila :D No comment.

4. dubna 2016, 20:09:17

ja

Udajne je teplota do 37,3 normalni.

6. dubna 2016, 21:12:42

ja1 poděkování

Jeste zalezi, cim se merite...jedine presne byvaly rtutove teplomery

7. dubna 2016, 12:31:43

ala

já taky trpím na zvýšenou teplotu už dlouho.Doktorka mi dělala krevní obraz akutní zánět v těle,Neví se kde.REGALEN se dá normálně koupit?jo ještě jsem dostala antibiotika ale nic

25. ledna 2018, 15:16:20

Anonym

Přeji dobrý den, nevím zda li mi vůbec někdo odpoví, ale mam se zvýšenou teplotou problém už rok. Ráno nic okolo13:00 lehká bolest hlavy a jak se přeměrim a mám 37,1-37,3. Žádná únava vedlejší příznaky nic. Po nějaké době zvracení problémy s žaludkem. Dokror mě nazval hypochondrem, vzal mi nespočet krve, nikdy nic nenašel ...po mém naléhání mě poslal na neurologii tam mi zjistili boreliózu. (první prodelana v 10 letech po 12 letech se vrátila). Prelecena doxyhexalem vše se zdálo v pořádku a od února 2018 jedu znova. Co 2 dny zvýšená teplota krev v pořádku borelióza v normě. Imunologicke vyšetreni ukazalo plicní chymydii (s pohlavní nemá nic společného pro ty co tu psali že manžel a podobně nic nemá). Prelecena...teploty stále trvají. Doktoři kroutí hlavou že se nemám furt měřit a mám žít normální život, ale těžko se to dělá když neustále cítím teplotu a prostě si chci lehnout. Nějaké rady co dál? Na jaké další vyšetření nebo jaké léky či přírodní léky začít brát? Nebo se stim mám naučit žít jak mi všichni rádi.?

29. srpna 2018, 14:51:30

Jana

Ahoj. Zkus se podívat na chlorellu. Se mnou lékaři taky nic neví. Myslím že mám překyselení organismu tam se taky objevuje zvýšená teplota, tak si dělám detox. Beru teprve týden, změny k lepšímu cítím ale teplota ještě zůstává. Ale nevzdávam to.

8. září 2018, 11:48:41

12
Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Madla (TRITTICO AC) 19. listopadu 2018, 00:59:55

Beru Trittico AC druhým rokem, měla jsem šílené osobní problémy, z toho se vyvinula deprese,… Diskutovat

• Ivana (Krevní tlak a jeho hodnoty) 19. listopadu 2018, 07:50:05

Dobrý den, je mi 57 let a celý život jsem měla nízký tlak (90/60) ted se mi ale častěji… Diskutovat

• Mirka 77 (Lumbální punkce) 19. listopadu 2018, 09:08:25

Já byla na lumbálce před 14 dny. Za mnou stáli 4 lékaři, z toho jeden lumbální prováděl.… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.