Inzerce

Akné

Ahoj,mám akné na obličejí-ředevšim na tvářích,na rukou i na zádech..vyzkoušela jsem již spoustu přípravků,ale zlepšilo se to jen minimálně,navíc mi na tvářích zůstavají po akné červené flíčky,takže bez make-upu nesmím vyjít ani na krok..je ot strašné!nemohl by ste mi někdo poradit se toho proklatého akné zbavit?byla bych Vám moc vděčná!

Inzerce
Odpovědi
Ivana

Ahoj,chce to čas:( bohužel.. Ale i já mám problémy s akné,měla jsem je daleko víc,teď je to celkem v pohodě.Taky bych chtěla mít,jako spousta holek dokonalou pleť. Proto si často umývám obličej,alespoń po každém sportu a večer použiji čistící gel,čistící vodu a noční krém.

Reagovatpoděkovatnahlásit

28. listopadu 2007, 15:28:50

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Z jakého důvodu držíte bezlepkovou dietu?
Zatím hlasovalo 3 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jiří (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 25. března 2017, 10:07:58

Ahojte vespolek. Jardo, psali tu už i jiní, že po zvednutí dávky se to na chvíli zhorší,… Diskutovat

• milena (Kolonoskopie) 28. března 2017, 11:43:47

ve zlíně dělá kolonoskopii Mudr.Libor Man na Kotěrově ulici.(za Poliklinikou) jdu zítra Diskutovat

• Livia (Seriál: Bezkrevní medicína) 27. března 2017, 15:07:59

Ja plne súhlasím so znením celého článku, nakoľko som veľa v poslednej dobe o tom… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.