Inzerce

Akné

Ahoj,mám akné na obličejí-ředevšim na tvářích,na rukou i na zádech..vyzkoušela jsem již spoustu přípravků,ale zlepšilo se to jen minimálně,navíc mi na tvářích zůstavají po akné červené flíčky,takže bez make-upu nesmím vyjít ani na krok..je ot strašné!nemohl by ste mi někdo poradit se toho proklatého akné zbavit?byla bych Vám moc vděčná!

Inzerce
Odpovědi
Ivana

Ahoj,chce to čas:( bohužel.. Ale i já mám problémy s akné,měla jsem je daleko víc,teď je to celkem v pohodě.Taky bych chtěla mít,jako spousta holek dokonalou pleť. Proto si často umývám obličej,alespoń po každém sportu a večer použiji čistící gel,čistící vodu a noční krém.

Reagovatpoděkovatnahlásit

28. listopadu 2007, 15:28:50

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Z jakého důvodu držíte bezlepkovou dietu?
Zatím hlasovalo 107 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Dana (Kolonoskopie) 20. dubna 2017, 01:00:41

Před 10 dny jsem byla na kolonoskopii,samozřejmě jsem se bála a největší strach jsem měla z… Diskutovat

• Alina (Rybí olej) 18. dubna 2017, 15:15:47

Rybí olej/tuk je zdravý, ale ne každý ho ve formě "tuku" snese. Dá se to řešit… Diskutovat

• Karla (Po trhání osmiček) 19. dubna 2017, 21:17:33

Ahoj mam taky po trhani osmicek a strasne to boli.Rada bych neco na sklidneni.Nechci do sebe cpát… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.