Inzerce

NEHUBNOUT

Co chch chtela napsat vsem tem kdo se trapi s kily navic ???? Nehubnete ,ale jezte 5x denne mensi porce ceho chcete a pijte hodne vody. U toho vseho budte rady ze jste osobnostmi a ze ZIJETE !!! a tak zijte i s temi kily navic. Co si to dovoluji napsat ?? Cely zivot jsem se trapila dietama vyska 168 vaha neprekrocila 55 kg v pase stale 68 sm - byla jsem sama se svou dietou a pak jsem poznala Jiriho senza chlapka s kterym jsem pribrala 15 kg a pozadal me o ruku a jsem jiz 5 rokem stastne vdana . Byt sama a sucha nebo spicek navic a stesti ? moje kamaradka je kost a kuze -bez menzes,bez budoucnosti,bez radosti ze zivota ,ale je stastna kdyz pocita kalorie a chlubi se tabulkama co znova ted a prave nekde sehnala,ja mam doje jeden - ONA PROSVIHLA ZIVOT a ja jsem zacala zit..........

Inzerce
Odpovědi
Lídye

Ahoj,vy i když jste přibrala tak pořád máte dobrou (normální)váhu.Já jsem na tom hůř při 170cm. mám 94 kg.Souhlasím s Vašim názorem .Mám to na sobě vyzkoušené -měla jsem víc.

Reagovatpoděkovatnahlásit

9. listopadu 2006, 09:38:24

Daniela Prokopová

Já taky musím souhlasit. Dřív když jsem byla mladší ( je mi 24) jsem hubla stylem NEJÍST!! No zhubla jsem, ale při menzes jsem zvracela a bylo to děs bylo mi špatně. Ted jsem za poslední 4 měsíce přibrala 4 kg :D Vypadám katastrofálně ( výška 168cm, váha 70,5) nejvíc mi vadí špek an břiše, velká prdel a stehnice jak blázen, ale co jsem se naučila je jíst normální věci. Před měsícem byl toto můj oběd: 15 dkg poličanu a bílá houska a k tomu limča :D Dneska piju takovej ten koktejl místo jídla, k svačině si dám celozrnný chléb s rajčaty a celý den piju vodu s citrónem a mátou. Do toho ještě žvýkám takový žvýkačky s Garciniou cambogiou co ti navodí pocit sytosti a to se mi docela dost hodí, protože mám pak večer nátahy na ledničku ale ted už ne. Prostě se cítím dobře, nejsem taková nafouknutá :D

Reagovatpoděkovatnahlásit

16. června 2015, 09:08:21

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 41 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Lubomilka (Asentra 50) 29. listopadu 2016, 17:24:59

Doporučuji při problémech Vitapixlu pravidelné užívání mě zbavilo celkově antb Diskutovat

• Jean (Deprese) 27. listopadu 2016, 15:01:53

napiš email, jinak Ti nikdo neporadí :-) Diskutovat

• Karel (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 29. listopadu 2016, 21:58:54

Pro Mona bo kdo má nějakou skušenost užívám už 7 měsícu Seroprám to je stejné jak… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.