Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

NEHUBNOUT

Co chch chtela napsat vsem tem kdo se trapi s kily navic ???? Nehubnete ,ale jezte 5x denne mensi porce ceho chcete a pijte hodne vody. U toho vseho budte rady ze jste osobnostmi a ze ZIJETE !!! a tak zijte i s temi kily navic. Co si to dovoluji napsat ?? Cely zivot jsem se trapila dietama vyska 168 vaha neprekrocila 55 kg v pase stale 68 sm - byla jsem sama se svou dietou a pak jsem poznala Jiriho senza chlapka s kterym jsem pribrala 15 kg a pozadal me o ruku a jsem jiz 5 rokem stastne vdana . Byt sama a sucha nebo spicek navic a stesti ? moje kamaradka je kost a kuze -bez menzes,bez budoucnosti,bez radosti ze zivota ,ale je stastna kdyz pocita kalorie a chlubi se tabulkama co znova ted a prave nekde sehnala,ja mam doje jeden - ONA PROSVIHLA ZIVOT a ja jsem zacala zit..........

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Lídye

Ahoj,vy i když jste přibrala tak pořád máte dobrou (normální)váhu.Já jsem na tom hůř při 170cm. mám 94 kg.Souhlasím s Vašim názorem .Mám to na sobě vyzkoušené -měla jsem víc.

Daniela Prokopová

Já taky musím souhlasit. Dřív když jsem byla mladší ( je mi 24) jsem hubla stylem NEJÍST!! No zhubla jsem, ale při menzes jsem zvracela a bylo to děs bylo mi špatně. Ted jsem za poslední 4 měsíce přibrala 4 kg :D Vypadám katastrofálně ( výška 168cm, váha 70,5) nejvíc mi vadí špek an břiše, velká prdel a stehnice jak blázen, ale co jsem se naučila je jíst normální věci. Před měsícem byl toto můj oběd: 15 dkg poličanu a bílá houska a k tomu limča :D Dneska piju takovej ten koktejl místo jídla, k svačině si dám celozrnný chléb s rajčaty a celý den piju vodu s citrónem a mátou. Do toho ještě žvýkám takový žvýkačky s Garciniou cambogiou co ti navodí pocit sytosti a to se mi docela dost hodí, protože mám pak večer nátahy na ledničku ale ted už ne. Prostě se cítím dobře, nejsem taková nafouknutá :D

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce