Inzerce

vysazeni antidepresiv

ahoj.moc prosim o radu,nebo o vlastni zkusenost.rok a trictvrte jsem brala ad-asentra.pred mesicem jsem si rekla,ze to vysadim a tak se stalo.pritom moc dobre vim,ze tyto leky se vysazuji velmi pozvolna.krome zavrati a bolesti hlavy je to v pohode,ale mam velky strach,ze se ty hrozne stavy opet vrati.nemam odvahu jit za svou lekarkou a rict ji to.poradte mi prosim,co delat,jestli zacit zase uzivat,nebo cekat,co se bude dit.predem moc dekuji.

Inzerce
Odpovědi
Pampeliška

Já myslím, že klidně doktorce můžeš říct, žes to vysadila. A taky proč. Jen to náhlé vysazení byla asi blbost, zbytečně ty závratě...ale nevím z kterého data Tvůj příspěvek je, tak by bylo fajn, jestli to ještě budeš číst, abys napsala, jak to dopadlo.

Reagovatpoděkovatnahlásit

20. srpna 2013, 15:46:13

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Má časté používání počítače vliv na váš zrak?
Zatím hlasovalo 80 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Milan (deniban) 16. září 2018, 10:31:54

    Zdravim. Mate zkusenosti s lekem deniban na generalizovanou uzkostnou poruchu a za jak dlouho vam… Diskutovat

  • Luboš (Dentální hygiena – nutnost, nebo marketingový trik?) 16. září 2018, 20:03:57

    Přesně tak...... Diskutovat

  • Boženka (Zmenšení) 14. září 2018, 10:13:53

    Velmi pěkně vás zdravím, já na faceliftu byla jednou, a za sebe jsem spokojená. Šla jsem až… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.