Inzerce

Růžovka

hnisave pupinky

Inzerce
Odpovědi
Iveta Tomikowská

Je mi 31 let a už 5 let bojuji s rozáceou neboli s růžovkou. Byla jsem dokonce hospitalizována v nemocnici, ale tam mi nepomohli, vždycky mi zaberou jenom antibiotika. Brala jsem doxyhexal a teď jsem používala 100 tablet minocyklinu, zabralo to, měla jsem nádhernou pleť, ale po měsíci jsem se zase obsypala. Mám už to v takovém stádiu, že mi po vysazení antibiotik vyraší hnisavé, bolavě pupínky, jsem z toho strašně nešťastná, měla už jsem spoustu krému i z biodermy, ale nic nazabere. Nemůžu přece pořád brát antibiotika a to ještě k tomu chceme s manželem miminko, takže bych potřebovala nějaké léky, které zaberou, ale mohla bych přitom otěhotnět. Moc prosím o radu. Děkuji

Reagovatpoděkovatnahlásit

5. června 2006, 09:11:15

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Má časté používání počítače vliv na váš zrak?
Zatím hlasovalo 201 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Romana (Pozvěte své klouby na aspik) 20. září 2018, 09:29:25

A kde se prodává Alavis Triple Blend a za kolik? Nikdy jsem o tom neslyšela... Diskutovat

• Romana (Pozvěte své klouby na aspik) 24. září 2018, 10:43:28

Na internetu, v lékárně, u veterináře, snad všude :-) Cena je kolem tisícovky, ale pro… Diskutovat

• Bukulan (zlomená klíční kost) 19. září 2018, 22:56:19

Byl to pan doktor Prikryl??? Mam uplne stejnou zkusenost... Neukazal me ani rentgen. Bolesti… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.