Inzerce

třezalka

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda má někdo zkušenosti s užíváním výtažků z třezalky (v tabletkách, kapkách..)a zda je možné užívat tyto léky dlouhodobě. Trpím depresemi, úzkostí atd. a čaj z třezalky mně úžasně pomohl - vřele doporučuju (účinek se dostaví do 2 týdnů), ale bohužel se čaj nemá užívat déle než 6-8 týdnů, takže to vysazení se samozřejmě projeví. Prosím o radu.

Inzerce
Odpovědi
lea

ahoj, třezalka je rostlina, která není tak úplně stejná a "neškodná" jako ostatní rostliny. Například ovlivňuje jiné léky - vždy si zjisti, jestli se snese s léky, které bereš. Jo, a pozor, při dlouhodobějšim užívání třezalky nemusí fungovat hormonální antikoncepce!

Reagovatpoděkovatnahlásit

19. dubna 2007, 10:51:48

David

Třezalka v tabletách se může užívat dlouhodobě, takže pokud Ti pomáhá buď štastná že něco takového existuje.Nic vážného nehrozí, snad jen u lidí s citlivou pletí fototipu 1 v nejhorším připadě sluneční alergie, ale i tu lze řešit neběžnějšími prášky na alergii. Samozřejmě interakce s léky je možná, ale to jen u několika produktů, googli, zjistíš které to jsou.

Reagovatpoděkovatnahlásit

25. března 2009, 20:14:00

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 92 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Eva Volná (Očkování proti zápalu plic) 6. prosince 2016, 07:49:15

Dobrý den, lékař mi toto očkování před pár dny doporučil. Čím dál častěji mne trápí… Diskutovat

• ŽIVOT (darování orgánů) 3. prosince 2016, 06:03:53

Zdravím. Chtěla bych ještě mít plnohodnotný život s dětmi a k tomu potřebuji ledvinu.… Diskutovat

• Jean (ukončení léčby antidepresivy) 6. prosince 2016, 21:29:31

znám ty potíže, ale tady nemůžu psát co je potřeba, ale zkus užívat kapucínku, kozlík,… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.