Inzerce

Alergie a darcovství

Dobrý den, daruju krev už 10 let a dnes mě lékaři zjistli slabou alergii na jarní pyly. Můžu i nadále krev darovat, nebo mám dárcovsrví ukončit? Díky za odpověď.

Inzerce
Odpovědi
Pavla

Takhle z patra Ti asi těžko někdo odpoví. Tohle je na posouzení lékaře na transfuzní stanici. Ten se, když ti měří před odběrem tlak, měl dozvědět i o tvé alergii a buď tě nechá krev darovat nebo Tě vyřadí z registru dárců a vysvětlí Ti, proč to udělal a jak máš dál postupovat Ty....

Reagovatpoděkovatnahlásit

22. září 2006, 15:41:16

Prolet

Dnes jsem byla darovat krev. Mám taky slabší alergii na pyly a ještě na penicilín v dotazníku jsem vše uvedla, nikdo nic nenamítal, krev jsem uspěšně darovala.

26. dubna 2007, 13:16:29

WeCo

Mám též pylovou alergii, v sezonu docela silnou. S doktorem jsem se proto domluvil, že chodím darovat pouze od října do března, kdy mám "klid" a neužívám antialergika (Flonidan, Aerius apod.)

22. listopadu 2010, 09:04:38

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 92 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jana (pocení v podpaží) 9. prosince 2016, 13:21:49

Po přečtení diskuze jsem tedy zvědavá, jestli mi pomůže Expicial deoforte, jak se zdá,… Diskutovat

• Berta (ukončení léčby antidepresivy) 3. prosince 2016, 17:03:35

Proč AD vysazujte? Mohou se brát dlouhodobě i celoživotně pokud vám pomáhají. Když… Diskutovat

• Hanča (Otitida - zánět středního ucha) 5. prosince 2016, 21:34:55

Děkujeme za Bactoral. Naši Haničku zbavil opakovaných zánětů oušek. Je krásné pozorovat,… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.