Inzerce

uzel v štítné žláze

mám jít na punkci uzlu v štítné žláze. mám z toho strach. může mi někdo poradit.Mám obavy vzhledem k tomu, ža se domnívám, že by mi pak hrozila operace a odebrání toho uzlu.

Inzerce
Odpovědi
veverka5 poděkování

ja som tiež bola na punkciu .. mala som uzly, odobrali mi vzorku a nič zlé v tom nenašli :) brala som len lieky a uzly zmizli.. punkcia nie je nič zlé, pokiaľ vám nevadí to, keď vám berú krv..je to to isté, akurát, že to berú "z krku" :) takže je to v pohode :) keď ja bojazlivá som to zvládla :) veľa šťastia

Reagovatpoděkovatnahlásit

6. května 2009, 15:22:55

petra3 poděkování

Dobrý den.Prosím o názor na to, zda je možné při velmi silném a cíleném stisku prsty (škrcení v místech, kde se nachází štítné žlázy), tuto poškodit a způsobit následné potíže. Asi po čtyřech letech po této události, jsem začala mít zdravotní problémy, které mne zavedly až na endokrinologii, kde mi byla zjištěna zvětšená uzlina na jedné straně štítné žlázy. Po dvou letech léčby následovala operace a zjištěn nejasný karcinom. Je možná souvislost s předchozím mechanickým poškozením? Děkuji Vám velmi za názor a odpověď.

Reagovatpoděkovatnahlásit

7. května 2011, 16:39:14

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 92 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Nika (ukončení léčby antidepresivy) 4. prosince 2016, 23:44:29

Každý človek v každom veku má šancu, ak sa o svoje zdravie stará a berie na to rôzne… Diskutovat

• Jana Dvořáková (Aurorix Roche 300mg (antidepesivum)) 6. prosince 2016, 09:33:24

A jak se jich člověk může zbavit? Diskutovat

• Jarda (Nosní polypy) 4. prosince 2016, 08:51:07

V úterý jdu na Fess do Motola. Vše jsem tady pročetl, tak snad to přežiju. Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.