Inzerce

zanet slach

mam namozenou ruku z motyky a boli me ruka.Nemohu ohybat prsty a do rana mam bolesti a prsty me opuchaji.

Inzerce
Odpovědi
Alexandra Fürnhammer3 poděkování

Dobry den, som casnicka, pracujem takych 60- 70 hodin tyzdenne, 1 den volno... boli ma zapästie a palec na pravej ruke( viac zatazena pri praci ako lava). Bolest sa mi taha smerom k zapestiu... Mohli by ste mi nieco odporucit? Vopred dakujem

Reagovatpoděkovatnahlásit

12. června 2006, 01:00:35

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Chodíte na pravidelnou prohlídku k očnímu lékaři?
Zatím hlasovalo 294 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jozef (Rivotril) 13. října 2018, 21:06:12

Peťka beriem neurol 0,25 tabletku, a stej si dam polku do obeda poobede, a večer. Áno utíši… Diskutovat

• Petra (Rivotril) 9. října 2018, 09:12:47

Petře, mám na Tebe dotaz. Je po mirtazapinu zvýšená chuť k jídlu? A dá se to ukočírovat?… Diskutovat

• Kika (Plíseň nehtů neboli onychomykóza) 15. října 2018, 10:25:39

Me pomohlo na pliseň nehtu u palce savo. Opilovala jsem neht na porvchu, omyla a nanesla savo.… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.