Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

boule na zadku

Dobrý den, vím, že tohle nemá nic společného s konečníkem, ale nvm, kam se mám s tím obrátit. Prostě asi před 3 dny se mi na zadku(mezi dvěma půlky)obejvila tvrdá bolestivá boule a den ode dne mě bolí víc a zvětšuje se. Nemůžu ani normálně chodit, ohejbat se, natož si sednout.. strašně to bolí. Nevíte z čeho bych to mohla mít, ale hlavně jak se toho zbavit?? Prosím poradte mi. Děkuju Johana

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
JOhana
21x

Johano napiš mi na mou adresu pošlu ti tel.na lékaře ten ti poradí co dál jak to léčit [email protected]

Ivona
9x

Ahoj holky, mám stejný problém... už jste to nějak vyřešily ??

Prosím
4x

Dobry deň neviem či to s tím súvisi ale mne sa dnea večer objavilo na zadku niečo ako pupák ale večie a červené. Neboli ma to ked si ta to sadnem a asi o hodinu sa mi objavila dalšia čo mam robiť? Ale nádor to dúfam nieeje Ďakujem Za Odpoveď :)

Natálie
2x

Vytvořily s EMI 2 menší a koukla jsem se sem a málem sem se rozbrečela když jsem zjistila že mi to nejspíš budou řezat tak jsem to zmáčkla a ta jedna mi vytekla zítra skusim vymáčknout i tu druhou

Anežka
1x

Já neměla bouli ale tlačilo mě něco nad kostrci a furt jsem si to škrábala. Připadlo mi to jak opuchlina. Když jsem asi za půl roku nemohla ani sednout, šla jsem k doktorovi a ten řekl,že je to ten absces a hned mi něco pichnul vedle toho a vymackl hnis. Příjemné to nebylo, ale chvilka se vydrží a hlavně dal mi něco proti bolesti. Pak sanitkou domů a za pár dní převaz. Prý se to rádo vrací třeba po 10 letech.. nevím

Veronika
8x

Dobrý den, mám čerstvou zkušenost tak se podělím, jsem 10 dní doma z nemocnice po operaci. Z ničeho nic se mi udělala tak 2cm široká boule mezi půlkama, okolo zarudlá. Nešlo sedět, ležet na zádech, bolelo to i při chůzi a zhoršovalo se to, takže čtvrtý den ráno chirurgie - opíchli mi to, řízli tak 1cm velký řez-hnisu hodně, dali dren ano bolelo to dost, obden na výměnu drenu a čištění tak 3x pak se měsíc počkalo a až se tkáň vyčistí a sklidkní přišla operace v celkové narkóze, měla jsem ten bordel dle lékařské zprávy hodně rozšířen.Je ale potřeba to operativně vyčistit aby se to nevracelo, to řezání toho hnisu ven už zažívat nechci takže jsem na tu operaci samozřejmě šla.. Teď tam mám asi 4 stehy a strašně to svědí ale vydržím a tak za 14 dní si myslím že už budu mít klid. Moje rada, dojděte si hned k lékaři, nečekejte, maximálně vás pošle domu..

Tomáš Mazal
1x

Dobrý den mohu také číslo děkuji

radek
4x

nevim proč ale v tom sačku mezi nohama ma čtyři kuličky jsou sice malinke ale jak se rika a tak to i vetsinou je s malym kasparkem muzes zahrat velke divadlo a taky mi to tady pise co je 7+5 a nevym co to je tak pls reknete mi to at si muuzuu koupit starter pack do fortnajtu

iveta
9x

Ahoj,mám stejný problém, čas od času se mi objeví boule na zadku mezi půlkami je tvrdá a dost bolí. Myslela jsem si že to je od nastydnutí. Nevím jestli s tím někam mám jít nebo ne. Ty si s tím někde byla?

Nikol
9x

Ted jsem měla ten samý problém, musí se s tím na chýru, co nejrychleji, aby se to nezvětšilo. Je to kapsa plná hnisu. Celý týden jsem doufala, že to zmizí, ale jen se to horšilo. Doktor to nařízne, vymačka, vyčistí dezinfekcí a pak do toho dá dren a chodí se s tím na převazy. Fakt na nic nečekejte, nemá to cenu samo to nezmizí, jen to bude zbytečně bolet

Renata
5x

Prosím vás mám takovou zvláštní otázku... Mám už ten převaz i s tím drenem.čůrat normálně chodím ale bojím se jit na velkou :( že mi vypadne ten dren nebo že mě to bude bolet :( prosím jestli s tím máte někdo zkušenosti odpovězte mi děkuji.

Natálie

Mě s eobjevili dvě a jednu jsem si dnes vymačkla

Iveta
20x

Ahoj, mám taky tento problém...z ničeho nic se mi na zadku mezi půlkama objevila boule...hrozně to bolí, nemůžu pořádně sedět....Co mám dělat??

Tereza
15x

Ahoj, taky mám ten problém, před třemi dny to začalo jako nic. Jenže teď tam mám bouli jak palec, tvrdou a sednout si či lehnout na záda to je opravdu zážitek. Taky vůbec nevím co s tím :-( na híru nechci bojím se doktorů, ale zároveň se bojím aby to nebylo něco vážnějšího, prosím poraďte někdo !

Tereza
12x

Tak jsem to nevydržela a šla jsem k doktorovi, dal mi na to višnák s tím že to na řezání ještě není a ať vydržím přes víkend jestli to vyleze a nebo jestli se to vztřebá. Mám si hlídat teplotu a zvětšování boule. Pokud by se ta boule zvětšovala jako do výšky, jako když se dělá bedar tak se jde na řezání, je to pak ten tunel plný hnisu. No tak jsem na to zvědává. Ten višnák pěkně štípe chjo :-(

Matouš
1x

Zdravim co je to ten višňák ?

Kakamil
3x

To je neco jako tresnak, nebo jahodak. Slusne se z toho picnes .. Ne, vazne : visnak je masticka, ktera ma schopnost vytahovat svinstvo. To co normane nepraskne, protoze to neni uzrale, nebo se to vytvari tato mast urychluji a vytahuje z tela ven.

Veronika Černá
22x

Ahojte,taky jsem měla tu bouličku u zadku mezi půlkama.. Bohužel se my to udělalo po třetí a bylo to tak weliké že mě přítel dokopal na chirurgii.. Tam my to samozdřejmě hned řezali.. Oprawdu tu bolest nikomu nepřeji. Plakala jsem jako malá.. asi týden jsem chodila na přewazy a předepsaly my antibiotika.. Už to mám zahojené,ale stále tam je malá kulička,která už ale nebolí.. Doktor my řekl že jestli se to malinko zwětší,tak budu muset podstoupit pod narkozou operaci.. A proto radím hned jak se něco podobného objewí u wás ihned na chirurgii..

SImona
4x

Mne toto robili už 6x krat a stale jačím ako keby mi ohu rezali..bolesť otrasná a čaka ma to znova.. stáe sa mi to vracia, častejšie a častejšie.... :(

Milan
1x

Okamžitě změnit chirurga ! Pokud se ve vašem případě jedná o tak zvaný “Polinidální Sinus” ( cysta s abscesem ) , tak se při nesprávném léčení bude vracet stále a může vám v těle nadělat velkou paseku ! Léčba spočívá v rozříznutí ložiska a nechat volně odtéct hnis. Následně ložisko pročistit a nasadit drenáž a antibiotika. Následuje časté sprchování a převazy s dezinfekcí a velmi často chirurgové dávají višňovský balzám ( mast ). V pravidelných intervalech převazy na chirurgii až do úplného zhojení. Poté následuje excize ( vyříznutí ) této cysty, nebo se dned už provádí na různých speciálních klinikách zaměřující se na tento problém vypalování cysty laserem ( silac metoda ), ale tento postup už se platí. Pokud zvolíte cestu klasickým chirurgickým zákrokem, tak ten se provádí v úplné anestezii a spočívá v úplném odstranění ( vyříznutí ) místa, kde se cysta nachází. Je více chirurgickým postupů. Každopádně chirurg zvolí ten vhodnější. Po zahojení už byste měl/la mít pokoj. Takže okamžitě sebrat lékařské zprávy od doktrora který se vám tam doposud hrabal a najít si nového chirurga. Zkuste nemocnici nebo nějakou polikliniku či rovnou na proktologii to je nejlepší cesta, tam jsou tyto případy rutinou. Při nesprávné, nebo žádné léčbě může dojít k vážným zdravotním komplikacím. Hnisavá rána se bude rozrůstat a vytvoří průchody mezi ostatními orgány ! Může to zajít až tak, že vám z pochvy poteče hnis, stolice a další hrozné věci okolo. Dále díky abscesu může celkem lehce dojít k SEPSIckému šoku (infekcí celého těla) !!!

rada
12x

všem radím zajít s tím k doktorovi! me zacala bolet kostrc a za pet dnu na to jsem jela na chirurgii, kde mi to rezali pri uplnem upsani! Pri neleceni hrozi otrava krve apod! Po operaci me uz nic nebolelo, ani prevazovani a pruplachy rany- zvladnete to taky :)

NIky
7x

Dneska se mi to udělalo taky.Mám docela strach ,... ./

jarec
13x

sem si myslel ze mam to same a doktor mi rek ze mam nad prdeli bedara a poslal me domu, tak hned neplasit lidi rezanim prosim

Venousek
5x

v klidku ;-)

petr2945
17x

Zas tak v klídku bych to neviděl...ale opravdu záleží na tom v jakém je to stádiu..mě se to udělalo jednou..bylo to dost veliký..nemohl jsem chodit..ležet natož sedět....chirurgicky mě to vyřízli..bacha na doktory(tenhle mě neřekl ani půl slova a ani to neumrtvil)..myslel jsem,že ho proplesknu.Říkal jsem si ale mám klid..ale omyl za měsíc to samý a zase chirurgicky..tentokrát byl doktor schovívavější a obstříkal to kelenem...říkal jsem si tak snad už konečně klid..ale omyl stalo se to po třetí a operace byla nevyhnutelná.5 dní jsem si poležel..ač to nebylo nic příjemnýho..od tý doby mám klid.Teď se mě stalo něco podobnýho a le né mezi půlkama,ale z druhé strany pod varlatama(by mě je..lo) :-)

lucka123
8x

chcela by som sa opýtať akej ste to mali farbe? tiež mam taký problém a bojim sa že by to moholbyť nádor

ondrej
5x

vim o čem mluviš ja mněl to sami je to svinctvo bacha na to lidi tet to mám znova na kostrči, takže stopro chirurgie

Marek Kroka
13x

Dobry den na pravé půlce se mi udělala bulka je červená a straště bolí u lékaře sem eště nebyl a bolest je to velká,sednout si je pro mě zážitek a uš mě to aji leze na mozek, nebolíto kdyš chodím vubec to necítím ale jak si sednu tak mě to jak kdyby mě někdo píchl jehlou do prostřed té boule poradte mi co to může být mám stoho docela strách klékařovi mě to moc netáhno protože uš v minulosti jsem měl na zadku na konci páteře bulku byla to nějáka cista a bolí to podobě a vím jak to bolí kdyš to řežou strašná vspomínka děkuji

eleora
10x

Dobrý večer,i já mám tento problém,trvá to týden a zahojí se.mám to po2.Jestli se mi to objeví ještě jednou,musim k lékaři,doposud sem neměla odvahu.Nevim jaká je příčina této neskutečně bolestivé boule,která po 2. dnu produkuje hnis.Léčím pouze černou mastí.pokud někdo víte příčinu prosim poraďte,moc děkuji

anonym
7x

Dobrý den mam na zadku leve pulky takovou bouly kdyz jdi zmacku nekdy vytece hnis nevim jestli to je vazne nebo jen nejaky hnisavy mega bedar muzete nekdo pomoct ?

katka
6x

hele mám ten samej problém..je mi třináct a udělala se mi dneska,cítím při chůzi bolest,jako při spálení od slunce..zítra budu mít "naštěstí" třináctiletou prohlídku tak se na to hned zeptám,ale bojím se... :(( nechci to řezat,jsem úchylná na bolest!! až přecitlivělá :((

Aďa
2x

Neboj se :*

Láska
10x

Ahoj, taky se mi to udělalo..ZAčalo to v sobotu a mysela jsem si, že to bude jen nějaký uhřík, ale den ode dne se to zvětšovalo, až to bylo ve velikosti ořechu, zarudlý a uplně v napětí.. včera byla středa a bolestí jsem nemohla už ani chodit a o nocích, co jsem nemohla spát ani nemluvim .. proto jsem se přemluvila a šla hned ve čtvrtek (dnes) na chirurgii, kde mi to okamžitě řezali.. opichování je nepřijemné, ale pak už nic necítíte, teď jsem se vrátila a odpoledne mám jet na převaz.. rozhodně na nic nečekejte a když se vám něco podobného stane, okamžitě navštivte doktora..čím dřív, tím líp ..a ted snad už jen aby se mi to co nejdříve zahojilo :)

Kim čong
14x

Zdar, udělalo si mi to samé . Přesně tam kde končí zadnice a začíná stehno. Je to píštěl . Tak se to tomu říká. Někteří říkají jít na chiru. Já se rozhodl to vydržet. je k..va bolest a veliké jako ruka mimina. A když to prasklo ( asi 4 den ) smrad že jste to nezažili. Na tu prasklinu , která vytékala jsem si dával višnovku ( seženete v lékarně) když se udělal strupík tak jsem ho vyloupl ( žádná bolest ) aby to přád vytékalo. Nechal jsem si předepsat Amoksilav ( antibiotika) aby to přeléčili ( dop brat !) a pak už to polevilo ( doporučuji probiotika jinak se z toho po....te) . No jinak si myslím že lepší je lékář , ale protože jsem po..ra tak jsem se radil s lékařem ( kámoš ) a vše dopadlo. No a ještě znám kámoše a ten říkal ( jezdí z doktorem v sanitce) : že se to časem objeví znova ..tak uvidím . Nikomu nezávidím . Mě je 45 a je to bolest jako kr..a . Hodně štěstí všem kdo to čtou ! není to věc k chlubení . třeba to co jsem napsal pomůže, ale řiďte se podle lékařů nejlépe . Třeba by nebylo tolik utrpení . Zdar všem co se trápí a hodně odvahy! Já jsem chlap a jsem nepříjemný na všechny když něco bolí. A veliký dík té mojí :-) pomohla svojí trpělivostí. Víte už vím , že žena ze zapalem plic vrdrží víc než chlap z rýmečkou :-D --- ale bolí to jak svi.a

Romča

Mám ten samý problém bojím se na řezání scim ste si to mazal můžu z černou masti ale už nezvládám tu ukrutnou bolest

Ahoj
3x

Mám to také. Hrozně se bojím. Je to docela velké. Také to máte uvnitř mezi půlkami na jedné straně?

Mára
4x

Čaute no to je moc....Já si toho všiml včera ani nevím radši jak.....Já to mam na pravý půlce,ale výš,že když sedím nevadí mě to,ale vím,že to tam je jinak zatím mi to nevadí,ale při ležení na zádech je to nepříjemný....Jinak supr názory,ale nemůže to být od klíštěte????Páč tam moje bulka má tak 10 cm průměr a nějak nevylézá a neteče z toho hnis ale jakási vodička ://///

Petra
13x

Jmenuje se to Hnisavé boule - podkožní absces je to způsobené ucpání žlázky z potu , tepla, těsného prádla,špatné hygieny . . jelikož jsem vše dělala tak jak měla nic z toho ke mě nesedí možná až na ten pot , :( tak jsem s tím byla cca před rokem na pohotovosti . Nabídnou Vám buď se to řízne a vytlačí a dají Vám tam rukavicoví dren přímo u nich , a nebo na sále , ( já si vybrala přímo u nich ) nejdříve vám to umrtví jako u zubaře , pak udělají malou čírku a vše odstraní ,propláchnou dezinfekcí a dají dren ( rukavicový ) a pak chodíte na kontroly asi po 3 dnech chození na kontroly vám napíší dezinfekci s tím že vám to někdo z rodiny bude muset pravidelně čistit . Vše jsem dělala dobře asi před 2 dny se mi to udělalo znovu , vůbec se mi nechce na poh. ale budu muset , předtím jsem to nechala zajít až tak daleko že jsem nemohla spát,ani si sednout,na tož pořádně si lehnout :( proto radím jděte tam . ( je pravděpodobnost že se to může objevit časem znovu :(

Radek
13x

Zdravíčko. Před třemi dny se mi objevila mezi půlkama (levá půlka) na začátku zadku ze zhora bulka. Bolelo to jen místy, tak jsem si řekl, že je to asi namožené. Druhý den jsem si na to nemohl ani sednout, ani chodit jsem nemohl a bulka se zvětšila. Večer jsem nemohl ani spát tou bolestí. Hned ráno jsem se odhodlal jít k odbornému lékaři. Ten mi řekl že je to podkožní absces a poslal mě ihned na chirurgií. Když jsem se ho zeptal jestli to bude bolet, neodpověděl mi jen, že si mi uleví. Dojdu na chirgií a doktorka mi řekla že je to obrovský vřed plný hnisu. První vám píchnout přímo do toho konskou injekci. O bolesti raději nebudu mluvit. To by tam už nikdo nešel. Potom to propíchla. Hnis vyletěl přes celou ordinaci. Hrozně to smrdělo. A začla to mačkat. Tou bolestí jsem se málem rozbrečel. Hrozně mooc to bolí. Ale po chvíly to jen vypláchne vyčistí dá vám plinku a dostanete antibiotika. Po dvou dnech se chodí na převazy. Asi to bude mačkat zase. Mám strach tam chodit kurna. Poté mi řekla jak se to zahojí, že mi doporučuje zajít si stím na operaci. Je to pod celkovou narkozou. Pár stehů, jinak by se to mohlo objevit zase. Hodně štěstí kdo to má, ale běžte tam hned, nenechte to zajít daleko....Potom to nejde umrtvit...Měl jsem hnisavou bouli ve velikosti dětské pěsti...

Zlata
5x

Tak já měla to samé před 15tety mi to operoval pan doktor.Řekl,že mám vše odstraněné a že už bude lépe.No a ouha mě se to udělalo po těch letech znova a přímo na stejném místě.Pro mně to byla nejhorší operace na světě,ale teď to prý operují jinou metodou.Kdybych to věděla,že se mi to udělá znova,tak na žádnou operaci bych nešla a nechala bych si to řezat a mačkat.Záleží na jakého p.doktora se kápne.Já měla asi řezníka:-) tím nechci nikoho strašit.Bylo to před lety teď to třeba dělaj jinak.

123. Ikonjka

Samej zadek.... je to smutný , jedině k lékaři... a de kakat ?

Libor (24 let)
6x

Mám zřejmě stejný problém, objevilo se mi to asi před dvěma roky. Nejprve bolesti v oblasti kostrče někde nad zadkem. Pak jsem nahmatal bulku a vedle toho (nahoře mezi pulkama) malou díru ze které vytékal hnis. Nějakou dobu sem s tím nic nedělal, protože bolest pak ustála, ale bulka a ta díra tam pořád zůstala tak mi nezbývalo nic jiného než navštívit svého lékaře. Doktorka se na to podívala a řekla, že je to podkožní usazený hnis, nebo zánět, který se tvoří potem. Řekla že si to mam mazat masti Betadin a že když se ti nezlepší tak mám přijít, ale od té doby jsem tam s tim nebyl a mám strach že mě pošle na chiru. Jelikož se prakticky nic nezměnilo, ale bolesti už nemám, jen pokud na to přitlačím.

Moppsik
8x

Před půl rokem jsem měla ten samý problém :) Zašla jsem za chirurgem a ten mě poslal domů s tím, že mě budou další de řezat.Zalepil mi, dal do toh nějakou smrdutou mastičku a druhý den sál. Myslela jsem si bůh ví jak to bude bolet, není to nic hrozného,vůbec nic necítíte a když budete mít chirurga jako já tak si ani nevšimnete, že vám vůbec vymačkává hnis a dává tam dren :D Vůbec se ničeho nebojte,měla jsem dva velké vředy vedle sebe ( o velikosti dětské ručky) a vše bylo v pořádku.

Petr
10x

ahoj, takze pred dvema lety se mi udelala boule na kostrci prvni den to moc nebolelo ale den ode dne se bolest zvetsovala asi po patem dnu ta bolest byla tak velka ze jsem myslel ze zesilim... no boule my praskla sama byl stoho hnisu desnej smrad vymackaval jsem si to sam nicmene po prasknuti a vymackavani bolest prestala a ja si myslel ze jsem stoho venku... no rok na to vloni se my udelala ta boule znovu a zas strasna bolest cca zas po patym dnu ta bolest byla tak velka ze jsem se dokopal zajid na chirurgii tam my to narizli a vymackali dodnes si pamatuji doktorovi slova cituji sestri otevrete okno :-) pak mi tam dali prevaz s vysnovou mast nicmene hned po nariznuti bolest pomalu odesla pak jsem chodil na prevazy.... zas jsem si myslel ze uz je po vsem no a dnes mi zas zaclo bolet na stejnem miste takze pokud se zitra probudim a bolest neprestane tak v pondeli zajdu na chirurgii jelikoz uz nechci zazit tu bolest co prijde cca po patym dnu... takze moje rada zajdete si na chirurgii co nejdrive jelikoz co prijde potom kdyz stim nicc nedelate bych nikomu nepral...

...
5x

Ja ty boule mam obcas taky. Vetsinou na trislech a v podpazi. Vzdy se to snazim zmacknoutjedtli z toho neco vytece a kdyz ne tak se nastvu vemu jehlu a probodnu to. Doporucuji to delat v koupelne:) caka z toho snad nekolik litru krve:) je to zanet treba po oholeni nebo od potu. Premejslim ze asi stejnak zajdu k lekari

Marcela
2x

mám taky podobný problém mezi půlkami nahoře mě to bolí asi 3 týdny a ted už mi dělá problém se posadit nebo se postavit něco tam tlačí ale bulku zatím necítím jen ta strašná bolest mám to prvně

Ivča
3x

Vážení,to co tady popisujete není nic jiného než píštěl.Nejvíce tím trpí řidiči. Je to strašně bolestivé a v začátku pomáhá mast višňák,která napomáhá vytáhnout zánět (hnis)na povrch.Poté se většinou dělá menší nářez a hnis se vypláchne.Někdy se nasadí antibiotika a ty si poradí bez řezání.Bohužel,jak se tato píštěl objeví,tak má tendenci se čas od času objevovat.Ten kdo si nechá udělat pod narkózou hlubší vyříznutí,tak ať nepočítá,že je to záruka,že se Vám to nevrátí.Navíc budete mít na zadku ďolík.

radek
3x

Co tady popisujete mám taky. Taková boula u zadku bolí to řeže to a mám i horečku..asi bude lepší doktor a vyřezat.

mirda
4x

mám to stejné , bolestivá boule na kostrči.Trva asi 3 dny a a po 2dnu jsem se donutil i ze strachu k doktorce a ta me poslala na chirurgii .Chirurg me dal černou mast a mam přijít za 2 dny a domlv.se na operaci.ty bolesti jsou tak velké že mě přijde že otok praskne nemuzu ani vztat v postele.Vřed praskl a hnis je take pryč který velice zapáchá . Je to hrozny zážitek pry operace je nutna protože se tento vřed bude objevovat více krát .

Bohumir Novak
1x

Prosim vas.mam stim problemy uz 15 let.muzou zato doktori a muzu je zalovat zato

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce