Inzerce

laparoskopická sleev gastroplastika

Dobrý den, ráda bych se touto cestou informovala,zda někdo máte zhotovenou laparoskopickou sleev gastrektomii kvůli obezitě.Jak se cítíte?Kolik jste zhubli kilogramů.za jaký časový úsek a zkrátka mne zajímá vše co se týče tohoto výkonu respektive stavu po výkonu. Děkuji Ivana

Inzerce
Odpovědi
bammbi

Dobrý den,letos v lednu to jsou dva roky co jsem podstoupila tento zákrok. Shubla jsem 60Kg. Vše jsem snášela vcelku dobře jen se člověk musí naučit jíst. Pravdu je,že některá jídla (řízek,smažené,rýže,čerstvé bílé pečivo) mi z jídelníčku načisto zmizela,ale naštěstí můžu veškerou zeleninu i ovoce. Dokonce jsem i otěhotněla a v červnu 2011 se nám narodila krásná holčička .V termínu,s běžnou váhou i mírou a zdravá. Takže doporučuji a držím palce.

Reagovatpoděkovatnahlásit

28. března 2012, 08:37:08

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Inzerce
Inzerce http://www.stopstigma.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jean (krční páteř - bolesti) 18. ledna 2017, 17:26:18

dopisování Ti nepomůže, je potřeba několikaletá léčba, doktoři to neléčí,… Diskutovat

• Olda (Pomoc při cukrovce) 18. ledna 2017, 21:19:58

Vitamíny Clara užívám pravidelně, mám je na doporuční lékaře jako doplněk. Chybí mi… Diskutovat

• DJ (Kvasinkové infekce pochvy) 12. ledna 2017, 14:19:18

Kvasinkovou infekci může antibiotiky léčit jen naprostý p*****c  Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.