Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Opět vyhrává

Mila Verco.Jiz ti pisi druhy ohlas,tentokrate primo z bojiste. Jiz asi tyden mi cuka koutek oka a k veceru se mi jiz oko privira. Problemy pokracuji i v noci. Objednala jsem se do poradny RS. Mam jiz 2kapacky za sebou,ale bohuzel bez vysledku. Nevim,co bude dal. Zitramam jit na posledni a na kontrolu. Puvodne jsem byla zabalena na prijem,ale z duvodu setreni...? Vic radeji psat nebudu. Neoddaluj to a nech se vysetrit.Zdravi mas jen jedno. Drz se a opatruj a hlavne se neprapinej. Pa Lenka

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Katka

Milá Verčo, já jednoho krásného slunného podvečera šla dát spát mé holčičky a probudila mě šílená bolest hlavy a pomalu jsem přestávala cítit nohy a ruce. Skončila jsem v nemocnici s diagnózou úplnné vyčerpání. Jenže mě to neustupovalo, tak jsem si myslela, protože mám problémy s páteří, že mi pomůže ortoped a ten nelenil a poslal mě k úžasné paní doktorce, ketrá nenechala nic náhodě a poslala mě na všechna vyšetření. Než jsem toto všechno prodělala seznámila jsem se i s možností RS a po magnet. rezonanci byl jeden příznak ložiska asi 4. Paní doktorka vyjednala ihned Prahu neur. kliniku na Karlovu nám., kde jsem včera byla. Můžu říci lepší zacházení i můj strach s lumbální punkce je ten tam. Já i když to ještě nemám potvrzené se stím začínám smiřovat a mohu říci, že takových lidí je jen otevřít oči a kouknout se okolo sebe. Nevěděla jsem to, ale po tom co jsem se zmínila, tak už jich znám za tu chvilku spoustu. Věřím že na mrcha nevyhraje a veřte že je to také hodně o pohodě,klidu. Přeji hodně štěstí. Katka

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce