Inzerce

Opět vyhrává

Mila Verco.Jiz ti pisi druhy ohlas,tentokrate primo z bojiste. Jiz asi tyden mi cuka koutek oka a k veceru se mi jiz oko privira. Problemy pokracuji i v noci. Objednala jsem se do poradny RS. Mam jiz 2kapacky za sebou,ale bohuzel bez vysledku. Nevim,co bude dal. Zitramam jit na posledni a na kontrolu. Puvodne jsem byla zabalena na prijem,ale z duvodu setreni...? Vic radeji psat nebudu. Neoddaluj to a nech se vysetrit.Zdravi mas jen jedno. Drz se a opatruj a hlavne se neprapinej. Pa Lenka

Inzerce
Odpovědi
Katka

Milá Verčo, já jednoho krásného slunného podvečera šla dát spát mé holčičky a probudila mě šílená bolest hlavy a pomalu jsem přestávala cítit nohy a ruce. Skončila jsem v nemocnici s diagnózou úplnné vyčerpání. Jenže mě to neustupovalo, tak jsem si myslela, protože mám problémy s páteří, že mi pomůže ortoped a ten nelenil a poslal mě k úžasné paní doktorce, ketrá nenechala nic náhodě a poslala mě na všechna vyšetření. Než jsem toto všechno prodělala seznámila jsem se i s možností RS a po magnet. rezonanci byl jeden příznak ložiska asi 4. Paní doktorka vyjednala ihned Prahu neur. kliniku na Karlovu nám., kde jsem včera byla. Můžu říci lepší zacházení i můj strach s lumbální punkce je ten tam. Já i když to ještě nemám potvrzené se stím začínám smiřovat a mohu říci, že takových lidí je jen otevřít oči a kouknout se okolo sebe. Nevěděla jsem to, ale po tom co jsem se zmínila, tak už jich znám za tu chvilku spoustu. Věřím že na mrcha nevyhraje a veřte že je to také hodně o pohodě,klidu. Přeji hodně štěstí. Katka

Reagovatpoděkovatnahlásit

13. června 2008, 15:52:25

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 92 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jaroslav Spurný léčitel - píší o něm všude na webu: (Léčitelé a bylinkáři) 8. prosince 2016, 00:00:23

Pan Jaroslav Spurný - prý léčitel: toto jsem našel na webu, hm, zajímavé, takže je to… Diskutovat

• Jean (ukončení léčby antidepresivy) 5. prosince 2016, 05:26:57

Nemáš v tom úplně jasno,musíš ještě studovat imunitu a nepoužívej PP a deprese, je to… Diskutovat

• Rad (Zrudnutí po sportu) 8. prosince 2016, 21:42:18

Taky jsem rudy pri sportu odmala, pri stresu i pri obycejnem zavazovani tkaniček. Nemyslim si ze… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.