Inzerce

diane35 a její cena?!?!

ahojky..já sem se jenom chtěla zeptat kolik stojí diane35,a je na předpis???takže nejdřív ke gynekolžce apak že??a znáte nějakou jinou antikoncepco na akné pls???help me!!

Inzerce
Odpovědi
Tereza

Dnes jsem kupovala Diane 35 za 576 Kč. Je to moje první zkušenost s touto antikoncepcí, tak uvidíme, jak moc bude prospěšná. Zatím jsem spíše vyděšená z negativních příspěvků v internetových diskusích :-(

Reagovatpoděkovatnahlásit

25. února 2009, 10:15:40

Evča

já bych spíš měla otázku:o)))....co mám dělat když jsem včera požila dvě pilulky???mám si dneska vzít další nebo vynechat??....předem děkuji za odpověd

19. května 2009, 09:57:53

Jana

Vím, že díky hormonům v antikoncepci se může akné zlepšit, Osobně si ale myslím, že jít na to přírodními produkty, které jsou bez chemie je trvalejší. Jakmile totiž přestanete antikoncepci brát, nebo změníte značku z jakéhokliv důvodu, akné se Vám vrátí. Pokud byste chtěla více info, ozvěte se na mail ok.jana@seznam.cz Jste určitě mladá, řešte to jinak, než vybíráním nebo střídáním antikoncepce.

24. ledna 2011, 12:44:33

pleť

dorbý den, doporučuji vám na stejný problém jaký jsem měla i já koloidní stříbro

24. března 2016, 19:19:39

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 78 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Kema (cipralex) 2. prosince 2016, 19:05:34

Jeane,či jak se jmenuješ,jdi s těma kravinama co tu píšeš do zádele.Zrazovat… Diskutovat

• Jean (Aurorix Roche 300mg (antidepesivum)) 6. prosince 2016, 10:08:12

Ahoj , je to složité a proto to tady nemůžu psát, ale je potřeba také změna životosprávy… Diskutovat

• Lenka (Operace hemoroidů) 2. prosince 2016, 14:16:39

Ahoj, jsem mesic po operaci, skalpelem venkovni, vnitrni, trhliny. Prvnich 14dni po operaci bylo… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.