Inzerce

Driclor

Vcera jsem si koupil Driclor a vecer pouzil. Cekal jsem nejake paleni a nic. Rikal jsem si zda jsem tam neco dal ale tim to nebylo. Pokozka asi nebyla podrazdena, protoze jsem se holil par dni pred tim. Trochu to palelo vecer, a i malinko obcas pres den. Ale po prvnim pouzi je videt DOST velky rozdil. Protoze jsem se vratil se suchym trickem!!! Takze doporucuji. Pokud nepomaha, tak pak je tu ta operace, ktera je sice ucina urcite, ale zase navrat do prace trva dele ...

Inzerce
Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce https://boiron.cz/cs/210-magnesium-300?utm_source=ordinace&utm_medium=banner&utm_campaign=c3_2018
Anketa
Má časté používání počítače vliv na váš zrak?
Zatím hlasovalo 186 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Romana (Klasická léčba (chirurgická operace, ozařování, chemoterapie)) 21. září 2018, 13:56:13

Je to všechno na pytel. BB - budeme asi podobně staré (soudě z věku rodičů), tak třeba,… Diskutovat

• Moon (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 21. září 2018, 10:34:50

Ahoj, čtvrté dítě bylo velkým překvapením (taková "nehoda"). Vůbec jsem nepřemýšlel… Diskutovat

• Klárka (Chci zhubnout) 20. září 2018, 22:09:43

Naďo zhubla jste a váhu si udržujete nebo nabrala jste po skončení programu něco? Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.