Inzerce

Bolesti bederní páteře

Mám problém,který se ozývá až po skončení pracovní doby.Když skončím v práci a jdu domů stane se mi.že nedojdu ani domů.Na levé straně páteře mi jakoby něco vystřelilo do bokua neudělám už krok.Pak musím opatrně levou nohou našlápnout na špičku a udělat pomalu udělat krok nebo zakroužit s nohou.aby to se to uvolnilo.Je to strašná bolest.A doma se pak bojím vůbec sednout jak to strašně bolí.V práci mi to nedělá.ale teprve až jsem v klidu.Mám po operaci L5L4 na pravé straně v roce 1999.Mezití jsem měla nález výhřev plotínky.Ale se mi ztratil podle CT 2008.Prosím má někdo podobné problémy a co mu pomohlo od bolesti?

Inzerce
Odpovědi
Pavlína

Dobrý den pokud bych vám měla poradit tak bych vám doporučila bylinný sirup.Obsahuje 26 bylin a zbavil by vás bolesti bederní páteře ale i kloubů, altrózy....a dalšíonemocnění.Pokud byste měli zájem pište na email fickertova@seznam.cz ráda pomohu.

Reagovatpoděkovatnahlásit

13. dubna 2009, 13:50:14

Jana Novakova

Vazena pani, vybodnete se na sirup a podobne FALESNE rady! Bolest bederni patere signalizuje nejaky problem v postaveni patere nebo svasltva, a tyto veci se nevyleci bylinnym sirupem, jak Vam slibuje tady pani sarlatanka Flicekrtova. Je treba kontaktovat neurologa, ktery Vam bederni pater odblokuje a doporuci vhodne rehab. a cviceni, popr. overi zda neni problem primo v plotynce.

Reagovatpoděkovatnahlásit

23. září 2009, 16:08:05

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 54 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jean (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 30. listopadu 2016, 23:20:26

doktoři chlamydie nepřiznají, neumí je léčit a vůbec to není jednoduché, nejsou to jenom… Diskutovat

• Dagie (Chronická zácpa) 2. prosince 2016, 20:56:21

A proč tedy nenapíšeš svou mailovou adresu, nebo telefon? Můj muž má také tyto potíže a… Diskutovat

• Tomáš (Rozostřené vidění při depresi) 29. listopadu 2016, 20:11:27

Dobrý den, mám takový problém,od malička jsem nervák,se vším se stresuji a poslední dobou… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.