Inzerce

Chlamydia

Dobrý den, gynekoložka u mě objevila Chlamidia trachomatis. Dostala jsem Nolicin. Ale jelikož mě druhý den chytla obrovská angína a horečky, byly mi léky změněny na Doxibene (2 balení), který údajně zabírá na obojí. Za jak dlouho po dobrání bych měla jít na nové testy a dá se zjistit, zda budu moci mít děti? Manžel si došel na urologii a bez jakéhokoli vyšetření dostal 3 balení Azitrox500 (po 12 hodinách). Měl s sebou moje výsledky z mikrobiologie, kde udávají necitlivost na Azitromycin. Zdá se mi to nějaké divné, pomůžou mu tyhle léky? Děkuji za odpověď.

Inzerce
Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Inzerce
Inzerce http://www.stopstigma.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Alena (Berenika: Na atopický ekzém už mám osvědčené finty) 13. ledna 2017, 08:33:11

Lulalu bambucké máslo pro atopiky, nemám po něm mastnou kůži, rychle se vstřebává a dobře… Diskutovat

• David (krční páteř - bolesti) 10. ledna 2017, 17:21:18

Ahoj , mám také velké problémy s krční páteří. Už s tím zápasím více jak rok , je to… Diskutovat

• Alda (TRITTICO AC) 10. ledna 2017, 08:45:17

Díky za komentář. Můj problém je trošku jiný, ale souhlasím, že brát AD je blbost, to… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.