Inzerce

Chlamydia

Dobrý den, gynekoložka u mě objevila Chlamidia trachomatis. Dostala jsem Nolicin. Ale jelikož mě druhý den chytla obrovská angína a horečky, byly mi léky změněny na Doxibene (2 balení), který údajně zabírá na obojí. Za jak dlouho po dobrání bych měla jít na nové testy a dá se zjistit, zda budu moci mít děti? Manžel si došel na urologii a bez jakéhokoli vyšetření dostal 3 balení Azitrox500 (po 12 hodinách). Měl s sebou moje výsledky z mikrobiologie, kde udávají necitlivost na Azitromycin. Zdá se mi to nějaké divné, pomůžou mu tyhle léky? Děkuji za odpověď.

Inzerce
Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jste také dárcem krevní plazmy?
Zatím hlasovalo 67 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Honza (zlomená klíční kost) 20. srpna 2017, 08:26:32

Zdravím, je to přesně 6 týdnu co sem spadl z kola a zlomil sem si klicni kost na 2 krát.… Diskutovat

• JiB (Klasická léčba (chirurgická operace, ozařování, chemoterapie)) 18. srpna 2017, 02:14:50

Drahá Bibo,...upřímnou soustrast...je mi to moc líto. Diskutovat

• Milkyway (Průjem) 21. srpna 2017, 09:31:34

taky jsme ho měli a proběhlo vše bez problémů dokonce i pětiletá dcera pomstu nechytla Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.