Inzerce

moje závislost na psychofarmakách

Ahoj, Píši o své závislosti na psychofarmakách. Začalo to docela nevinně a hlavně nenápadně. Na střední škole jsem měla problémy se spolužačkami. Neustále mi vyhrožovali, omezovali a ponižovali. Jindy zase delali, že neexistuji, prostě nejsem. V té době jsem si prožila peklo na Zemi. Na uvolnění téměř nesnestitelného napěží a strachu i hlavně večer jsem začala brát 3 Lexauriny. To mi pomohlo přežítfvelice flustrující NEDĚLNÍ VEČER. Nikdy jsem nepožila Lexaurin v e škole. Postupně jsei však začala zneužívat Lexaurin i při jiných příležitostech. Zezačátku na randění. Rande bez Lexoše, by bylo nesnesitelné. Mám z kluků panickou hrůzu. Další fáze mé závislosti se začala projevovat tak, že jsem Lexaurin začala brát při velice příjemných událostech, jako např. návštěva příbuzných, abych si to lépe užila. Moje závislost došla tak daleko, že si uměle vytvářím stresy, abych měla důvod vzít si lexaurin. Velice návykové jsou také: hypnogen (stilnox), diazepam, oxazepam. Nedoporučuji!! Dopadlo to se mnou tak, že mi nikdo z mé rodiny nevěří. Ahoj pa pa Žanetka

Inzerce
Odpovědi
Leguan

Žanetko, já bych to tak dramaticky neviděl, musíš hrát divadlo a přitom dělat si cö chceš. Mně věřěj všichni, vodím je za nos a sháním si tajně na netu ty nejhustší léky Diák, Frontin, Oxáč atd. žeru to v domnění, že mně to omámí a já se už necítím ani trochu klidnej. Závislej na tom snad ještě nejsem, neberu to pravidelně, i když teď už začínám, ale je mi to volný. Klidně spolykám celou lékárnu a dám za to desítky tisíc korun. Stejně tady nějakou dobu ještě budu, než si konečně oddechnu nadobro.

Reagovatpoděkovatnahlásit

9. července 2007, 11:27:53

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 78 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jean (ukončení léčby antidepresivy) 6. prosince 2016, 21:29:31

znám ty potíže, ale tady nemůžu psát co je potřeba, ale zkus užívat kapucínku, kozlík,… Diskutovat

• Lenka (Operace hemoroidů) 2. prosince 2016, 14:16:39

Ahoj, jsem mesic po operaci, skalpelem venkovni, vnitrni, trhliny. Prvnich 14dni po operaci bylo… Diskutovat

• ŽIVOT (darování orgánů) 3. prosince 2016, 05:55:24

Zdravím, jsem v předialyzační přípravě. Nejsou to krásné vyhlídky, chci žít ještě… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.