Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Co s kylama o porodu?

Jak se zbavit kyl po porodu? Měla jsem 90Kg a ted mám 65Kg.(6měsíců)

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
houneska

Jde to.

Veveruska

Dobrý den, víte že 1/3 české populace trpí nadváhou či obezitou. Nesmiřte se s kily navíc, ke spokojenému životu je nepotřebujete! Pokud nechcete patřit do této skupiny obyvatelstva, máte možnost s tím něco udělat! Pro ty z Vás, kteří máte vážný zájem analýza kondice zdarma na www.snama.cz/klara/active Po celou dobu snižování nadváhy budete mít svého osobního poradce, který Vám bude radit a pomáhat k dosažení Vaší ideální váhy. Co získáte? Ideální váhu,více energie,vytvarujete si postavu, zlepšíte svůj celkový zdravotní stav a kondici

Je jasné,že samo to nepůjde asi nikdy ,dát dolů nějáké to kilčo,ale vím jak na to ,aby jste pro to udělali jen minimum a výsledky určitě budou.Jestli chcete poradit tak mi napište na maila.Budu se těšit.

Tamara Koutná

Já jsem během těhotenství nabrala 14 kg, které jsem i přes veškerou snahu, sport, diety a blbnutí s dcerkou už nezhubla. Trochu jsem pátrala internetem a naletěla jedné "dietoložce". Pak jsem ale přišla na stránky www.hubnete.cz/extra1, kde mi takový mladý sympatický poradce poradil a po konzultaci jsem se s ním pustila do úpravy jídelníčku a začala jsem jíst podle něho. Za 5 a půl měsíce jsem si zhubla zpět na svou původní váhu a od té doby jsem nepřibrala snad ani deko. A už je to přes 3/4 roku. Můžu opravdu vřele doporučit :-)

Ivana

Ahoj, já také nemůžu po porodu zhubnout :-( Zůstalo mi asi 5 kilo nahoře. Teď jsem objevila docela fajn službu. Udělají Ti kompletní diagnostiku organismu, složení těla - kolik máš svalů, tuku ap., a pak Ti namíru sestaví cvičební plán a nastaví dietu. Jídlo Ti pak dovezou každý den až domů před dveře, takže Ti odpadá starost s vařením a nakupováním ... Něco to stojí, ale já do toho na měsíc jdu. Manžel mi to dá jako dřívější dárek k vánocům. Dělá to společnost I Feel Well a ten program se jmenuje Medical ...

Adam

Žádné lokální hubnutí. Potřebujete správnou výživu, fyzickou aktivitu a kalorický deficit

Marta

Ahoj! Pomohl mi zhubnout přírodní prostředek Heparix. Problém s nadváhou nemusí být jen kvůli přejídání nebo sedavému způsobu života, ale také kvůli vnitřním problémům, které nejsou vidět bez vyšetření v klinice. Měl jsem obezitu jater a musel jsem je zachránit, abych mohl zhubnout. Heparix, který usnadňuje práci jater, pomáhá při obezitě a odstraňuje všechny toxiny z těla, doporučuji vyzkoušet, pokud vám také nic nepomáhá.

Adriana

Ahoj, souhlasím s Adamem, chce to správnou výživu a fyzickou aktivitu. Já nadváhu neměla, ale vyšší váha mě trápila dlouho po porodu. Dostat se zas do formy se mi podařilo až s krabičkovou dietou od Zdravého stravování a pravidelným cvičením. Jedno bez druhého moc nefunguje, tedy alespoň u mě to tak je.

Luisa

Já jsem teda s kily navíc taky hodně bojovala :( Zkoušela jsem hodně způsobů, jak kila dostat dolů, ale vše zklamalo. Nebo teda... Já jsem zklamala, ale prostě mi to nevyhovovalo, no :( Co se mi nakonec osvědčilo a hlavně, co mi vyhovovalo, to je proteinová dieta :) Díky níc jsem nakonec zhubla a co víc - váhu si držím :)

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce