Inzerce

Nadymani a vypoukle bricho

Dobry den, mam velmi casto problemy s nadymanim a nasledne s vypouklym brichem.I kdyz nejim zadna tucna jidla,vyhybam se potravinam co nafukuji,tak staci,dat si nekdy hrnek kavy,sklenicku vina ci jineho alko napoje a to je nepiji vubec casto a do nekolika minut se mi nafoukne bricho a je podivne vypoukle a na omak tvrde..Urcite potraviny mi zpusobuji to same. Je to velmi neprijemne uz kvuli spolecenskemu zivotu. Nevim co muze byt pricinou a co udelat pro to,aby se stav vylepsil. Dekuji moc za odpoved

Inzerce
Odpovědi
elik

Dobrý den, sice nevím co způsobí tyto vaše problémy s nafukováním, přesto bych vám doporučila přírodní produkt Emulips, který celkově zažívání upravuje a myslím si že by vám na tyto problémy pomohl také...pokud by jste měla zájem o bližší info kontaktujte mě na lidaelik@seznam.cz Lýdie Elicerová (03-000389) Mě osobně Emulips pomohl i na problémy s vyprazdňováním a od té oby co ho užívám neznám co je nadýmání nebo bolest žaludku...

Reagovatpoděkovatnahlásit

17. května 2009, 20:47:10

Jana

Dobrý den, mám osobní dobré zkušenosti s přírodními produkty, jsou od české firmy, takže jsou cenově dostupné. Jestli chcete vědět víc, napište na jana.reg@seznam.cz

28. června 2009, 22:01:56

Veronika Skalová

Také jsem řešila problém se zácpou. Co se osvědčilo Vám ráda napíši, třeba to pomůže i Vám. skver@seznam.cz

11. října 2010, 22:57:55

Dědek

původce je CPN.

12. října 2010, 07:20:07

Jana Zelenková1 poděkování

Velmi účinným přípravkem pro zlepšení zažívání je Emulips Forte (50 ml. Odstraňuje těžkosti žaludku po tučném jídle, problémy s trávením, nadýmáním a zároveň pomáhá regulovat i váhu. Podporuje vylučování trávicích šťáv a žluči, usnadňuje trávení tuků, chrání sliznice trávicího traktu, desinfikuje střevní obsah. Podporuje funkci jater a žlučníku a slinivky břišní. Svým druhotným efektem zabraňuje kornatění cév. Díky vysokému obsahu vitamínu E má i silné antioxidační účinky a pomáhá předcházet vzniku chronických zánětů a rakoviny. Vhodný i při chronické únavě a pro posílení nervové soustavy a organismu. Je čistě přírodní, bez chemických přídavků. Pro více informací navštivte stránky přírodní léčby www.prirodnilecba.deg.cz

5. září 2011, 20:22:08

Renata1 poděkování

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

24. března 2013, 15:06:32

kauka

nadýmání mě osobně nejvíc potrápilo v těhotenství...naštěstí mi doktorka doporučila espumisanové tabletky..protože jako z mála přípravků se dají dávat i v těhotenství a zabírali super..docela jsem v nich pak jela i při kojení a malé dávala na lžičku kapičky

9. října 2014, 20:43:45

Markéta

Já jsem v těhotenství používala enticon a pak jsem ho i miminku dávala. dnešní době je toho na výber plno, každý si musí najít to, co mu vyhovuje, ale tyto kapky muzu doporučit.

29. září 2015, 21:07:49

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Z jakého důvodu držíte bezlepkovou dietu?
Zatím hlasovalo 7 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • milena (Kolonoskopie) 28. března 2017, 12:04:31

má někdo zkušenost s vyšetřením kolonoskopie u pana doktora Libora Mana ve Zlíně? děkuji… Diskutovat

• honza (Dráždivý tračník) 24. března 2017, 22:04:45

. .. teď ale čtu z příbalového letáčku, se se může užívat bez porady s lékařem jen 2… Diskutovat

• Jana Dvořáková (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 24. března 2017, 15:58:19

Ahoj Jiří, jsi snad tak naivní,ten nepřestane,sám od sebe ne.Jarda už dlouho nenapsal,to asi… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.