Inzerce

Nadymani a vypoukle bricho

Dobry den, mam velmi casto problemy s nadymanim a nasledne s vypouklym brichem.I kdyz nejim zadna tucna jidla,vyhybam se potravinam co nafukuji,tak staci,dat si nekdy hrnek kavy,sklenicku vina ci jineho alko napoje a to je nepiji vubec casto a do nekolika minut se mi nafoukne bricho a je podivne vypoukle a na omak tvrde..Urcite potraviny mi zpusobuji to same. Je to velmi neprijemne uz kvuli spolecenskemu zivotu. Nevim co muze byt pricinou a co udelat pro to,aby se stav vylepsil. Dekuji moc za odpoved

Inzerce
Odpovědi
elik

Dobrý den, sice nevím co způsobí tyto vaše problémy s nafukováním, přesto bych vám doporučila přírodní produkt Emulips, který celkově zažívání upravuje a myslím si že by vám na tyto problémy pomohl také...pokud by jste měla zájem o bližší info kontaktujte mě na lidaelik@seznam.cz Lýdie Elicerová (03-000389) Mě osobně Emulips pomohl i na problémy s vyprazdňováním a od té oby co ho užívám neznám co je nadýmání nebo bolest žaludku...

Reagovatpoděkovatnahlásit

17. května 2009, 20:47:10

Jana

Dobrý den, mám osobní dobré zkušenosti s přírodními produkty, jsou od české firmy, takže jsou cenově dostupné. Jestli chcete vědět víc, napište na jana.reg@seznam.cz

28. června 2009, 22:01:56

Veronika Skalová

Také jsem řešila problém se zácpou. Co se osvědčilo Vám ráda napíši, třeba to pomůže i Vám. skver@seznam.cz

11. října 2010, 22:57:55

Dědek

původce je CPN.

12. října 2010, 07:20:07

Jana Zelenková1 poděkování

Velmi účinným přípravkem pro zlepšení zažívání je Emulips Forte (50 ml. Odstraňuje těžkosti žaludku po tučném jídle, problémy s trávením, nadýmáním a zároveň pomáhá regulovat i váhu. Podporuje vylučování trávicích šťáv a žluči, usnadňuje trávení tuků, chrání sliznice trávicího traktu, desinfikuje střevní obsah. Podporuje funkci jater a žlučníku a slinivky břišní. Svým druhotným efektem zabraňuje kornatění cév. Díky vysokému obsahu vitamínu E má i silné antioxidační účinky a pomáhá předcházet vzniku chronických zánětů a rakoviny. Vhodný i při chronické únavě a pro posílení nervové soustavy a organismu. Je čistě přírodní, bez chemických přídavků. Pro více informací navštivte stránky přírodní léčby www.prirodnilecba.deg.cz

5. září 2011, 20:22:08

Renata1 poděkování

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

24. března 2013, 15:06:32

kauka

nadýmání mě osobně nejvíc potrápilo v těhotenství...naštěstí mi doktorka doporučila espumisanové tabletky..protože jako z mála přípravků se dají dávat i v těhotenství a zabírali super..docela jsem v nich pak jela i při kojení a malé dávala na lžičku kapičky

9. října 2014, 20:43:45

Markéta

Já jsem v těhotenství používala enticon a pak jsem ho i miminku dávala. dnešní době je toho na výber plno, každý si musí najít to, co mu vyhovuje, ale tyto kapky muzu doporučit.

29. září 2015, 21:07:49

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 96 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Petra (příznaky zánětu slepého střeva) 10. prosince 2016, 17:59:22

Ahoj já zrovna jsem ve spitale se silným zánětem tlustého střeva..mohu jen říct, že se to… Diskutovat

• milena (Ostruha patní kosti ) 7. prosince 2016, 11:24:01

...dost často pomůže Homeopaticum Hekla lava 9 , je třeba vyzkoušet.Milena Diskutovat

• Suchi (darování orgánů) 5. prosince 2016, 13:00:51

Rad bych ti pomohl Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.