Inzerce

Asentra vs. alkohol

Dobrý den, užívám cca 2 měsíce Asentru a chci se zeptat jaké máte zkušenosti s pitím alkoholu v průběhu užívání, samozřejmě nemyslím nějaké zpíjení se do němoty. V letáku je napsáno, že se pití alkoholu nedoporučuje, ale nezakazuje. Má někdo s touhle kombinací zkušenosti? Díky

Inzerce
Odpovědi
Janina3 poděkování

ahoj ,také beru asentru ,sem tam si dám drobet alkoholu,nic to se mnou nedělá,ale každý člověk je jiný a každý snese něco jiného

Reagovatpoděkovatnahlásit

16. března 2009, 12:17:23

Martin1 poděkování

Já beru Asntru 50 cca rok a půl, ze začátku mě bylo i po dvou pivech zle, ale teď jednou za čas si dám do řepy, i panáky (hodně) a druhy den mám jenom hodně ošklivou kocovinu, kterou vyřeší Neurol a následující den už vše OK. Ale vzhedem k tomu, že se Asentra odbourává v játrech, tak musí brečet. Jinak piju jen hodně zřídka, ale většinou hodně...

16. září 2010, 00:11:00

Noemi2 poděkování

Dobry den, beru asentru 2 roky a piji na to pouze vino. Tvrdy alkohol moc nedoporucuji, jednou jsem to zkusila a mela jsem druhy den stavy uzkosti a pocity menecennosti. Takze vino je dobre a pivo take.

12. května 2009, 10:32:56

simi3 poděkování

dobrý den, chci se zeptat, jaké máte zkušenosti s pitím alkoholu na asentru?? nemůžu si dát ani dvě piva aby mi nebylo nesnesitelně špatně...díky

15. února 2010, 12:37:41

Michal

Dobrý den, já beru Asentru 100 už pár měsíců. Bohužel víc jak dvě piva si dát nemůžu - druhý den následují záchvaty úzkosti a špatná nálada.

14. března 2010, 22:33:34

vopice

beru asentru rok a půl občas se zbourám jak duha a v pohodě akorát játra asi nestíhaj.

28. ledna 2011, 19:08:22

Jitush

Užívám Asentru 50. S přítelem jsme si dali lahev kvalitrního červeného vína a všechno bylo v pohodě. I druhý den žádne vedlejší účinky. O týden později jsem šla na ples. néé, že bych se opila do němoty, ale měla jsem dost tvrdého alkoholu. Celý víkend deprese, úzkost a celkový psychycký stav byl nezvladatelný. Takže tvrdé nedoporučuji, ale každý snese jiné množství. Z vlastní zkušenosti bych dopoučovala opravdu jen dobré vínko (žádnej krabičak), játra tím taky dostávají záhul, ale po vodce nejspíš ještě větší.

26. ledna 2012, 11:44:57

David1 poděkování

Chystám se opět začít brát Asentru (snad jen tu), ale každý víkend posedím s kamarády a piji většinou alkohol (víno a frisco) maximálně nějaký jelzin atd... Existuje něco jiného, než asentra, kdy můžete pít i alkohol v průběhu léčby? Jinak nejspíš si musím ještě užít alkoholu a pak dva měsíce brát asentru. A mám dotaz poslední, když někteří berou asentru třeba několik měsíců a i rok, máte potřebuji ji brát stále, nebo by jste to zvládli bez ní? Vyléčí to psychiku do úrovně takové, že do horší už se vrátit nemůže? Děkuji piště i na Dizzer@seznam.cz :)

7. července 2013, 20:31:20

David1 poděkování

Prosím Vás, lidi - opravdu raději vydržte nějakou dobu braní těchto léků bez alkoholu. Napřed mi to problémy nedělalo, minulý týden ovšem se mi udělalo hodně špatně a celý den jsem blil. Tento víkend byl příšerný - pil jsem opět alkohol (vína s kofolou a frisca), docela dost, ale i tak... Napřed jsem chytil otřesnou depresi, museli mě tam utěšovat a držet za ruku, třepal jsem se, brečel jsem... Po chvíli se mi udělalo tak psychicky zle, že jsem zkolaboval na chvíli a poblil jsem se! Ten kolaps byl nechutný! Nepije na prášky! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1. září 2013, 22:09:34

Hrdina1 poděkování

Já bral asentru50 už 2x, vždy tak 3 měsíce a vyléčilo mě to i na pár let, ale bohužel jsem nevyřešil své stresy, takže se deprese opět vrátila. sem tam jsem si dával jen pivo, max2 a vždy se mi hodně rozzářil svět. ráno jsem nikdy žádnou kocovinu neměl, ale 2piva není žádné pití. Takže tvrdé v žádném případě nepijte. Víno, pivo v malém množství.

30. října 2013, 18:50:23

Nikola

Ja beru antidepresiva asi 7 let a abych pravdu rekla kazdy vikend jdeme nekam sednout a vzdy si neco dam. Nejdrive bylo vse oukej ale pak behem vecera co jsme pili chytnu agresivni naladu a vsechny ktere mam nejradeji servu atd.. je to hrozne kdyz mi to na druhy den rikaji. Ted uz je to lepsi. Hlidam se.

27. července 2016, 18:16:36

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 92 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Peter (erektilní dysfunkce) 4. prosince 2016, 18:16:11

Clerex beru vždy před sexem a ještě mě nezklamal.V lékárně vědí co je dobré a… Diskutovat

• Jean (Očkování proti zápalu plic) 6. prosince 2016, 10:18:02

Ve Tvém věku je potřeba zlepšovat imunitu a likvidovat chlamydie , mykoplazmata a další… Diskutovat

• Paja (DEPRESE,ÚZKOST) 7. prosince 2016, 13:41:08

Ahoj já jsem už od puberty měla představu že někomu chytnu hlavu a bouchnu jim… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.