Inzerce

Olwexya (Venlafaxinum)

Dobrý den, zajímali by mě Vaše zkušenosti s užíváním antidepresiv Olwexya. Trpím již delší dobu panickou poruchou.Tyto antidepresiva jsem začala užívat před třemi dny (doporučená dávka 75 mg). Nejdříve jsem se zalekla příbalové informace, zejména seznamu nežádoucích účinků. Některé nežádoucí účinky jsem na sobě pocítila, jako sucho v krku, pocení, mravenčení, třes, nespavost a malátnost. Některé účinky již odezněly.Na tento přípravek prý nevzniká závislost. A jaké by byly následky, kdyby došlo ke kombinaci tohoto přípravku s alkoholem? Nadále, by mě zajímalo, zda-li Olwexya někomu z Vás pomohla odblokovat úzkostné až někdy panické stavy. Nikdy před tím jsem žádné antidepresiva nepoužívala. Děkuji za Vaše příspěvky. Eva

Inzerce
Odpovědi
Mari

Ahoj, no ja po 1 prasku jsem totalne KO, olwexia 750mg a jsem osoala bez chuti k jidlu a permanentni tres a rozostrene videni, co mam delat? Nemohu se ani najist

Reagovatpoděkovatnahlásit

26. května 2018, 09:48:58

kucuba

ahoj vsem, olwexyi beru uz nekolik let a jako jedina mi pomohla - cipralex, triticco = katastrofa. v lekarne mi rekli, ze Olwexya 150 g se momentalne nevyrabi, tak mi dali venkafaxin mylan 150g, je to pry stejne, jen jiny vyrobce. beru ho 2 den, zatim vse v poradku. Zatim pozoruju mensi chut k jidlu a vetsi na sex, sama ziraaam 😂

Reagovatpoděkovatnahlásit

15. července 2018, 20:58:40

1234
Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jak moc je pro Vás důležité, zda dětská kosmetika má označení BIO?
Zatím hlasovalo 120 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Šárka (Rivotril) 10. srpna 2018, 13:32:05

Zdravím všechny trpící.jsem taky oběť lékařů,před 13 lety jsem měla brnění a bolesti v… Diskutovat

• Krasty (Máte někdo zkušenosti s novým lékem CHAMPIX?) 9. srpna 2018, 16:18:08

Zdarec, 30 let krabička denně. 1) 30 dní beru Champix, z toho 21 nekouřím. Champix prostě… Diskutovat

• Katka (Zánět středního ucha (Otitis media)) 10. srpna 2018, 11:47:21

My jsme jeli na pohotovost a dali mi antibiotika Nic vážného Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.