Inzerce

Olwexya (Venlafaxinum)

Dobrý den, zajímali by mě Vaše zkušenosti s užíváním antidepresiv Olwexya. Trpím již delší dobu panickou poruchou.Tyto antidepresiva jsem začala užívat před třemi dny (doporučená dávka 75 mg). Nejdříve jsem se zalekla příbalové informace, zejména seznamu nežádoucích účinků. Některé nežádoucí účinky jsem na sobě pocítila, jako sucho v krku, pocení, mravenčení, třes, nespavost a malátnost. Některé účinky již odezněly.Na tento přípravek prý nevzniká závislost. A jaké by byly následky, kdyby došlo ke kombinaci tohoto přípravku s alkoholem? Nadále, by mě zajímalo, zda-li Olwexya někomu z Vás pomohla odblokovat úzkostné až někdy panické stavy. Nikdy před tím jsem žádné antidepresiva nepoužívala. Děkuji za Vaše příspěvky. Eva

Inzerce
Odpovědi
Lenka

Ahoj všem.První ráno po večernní dávce Venlafaxin Mylan strašné..rozšířené zornice,třes,špatná koordinace pohybů,sucho v puse,ztěžklý jazyk.skoro celou noc jsem nespala.Je to normální?Poradí mě někdo?Děkuji

Reagovatpoděkovatnahlásit

13. května 2018, 21:34:52

Mari

Ahoj, no ja po 1 prasku jsem totalne KO, olwexia 750mg a jsem osoala bez chuti k jidlu a permanentni tres a rozostrene videni, co mam delat? Nemohu se ani najist

26. května 2018, 09:48:58

kucuba

ahoj vsem, olwexyi beru uz nekolik let a jako jedina mi pomohla - cipralex, triticco = katastrofa. v lekarne mi rekli, ze Olwexya 150 g se momentalne nevyrabi, tak mi dali venkafaxin mylan 150g, je to pry stejne, jen jiny vyrobce. beru ho 2 den, zatim vse v poradku. Zatim pozoruju mensi chut k jidlu a vetsi na sex, sama ziraaam 😂

15. července 2018, 20:58:40

Tom

Čau. Sem bejvalej feťák bral sem perník. Hodně perníku. Měl jsem ale dost peněz na to abych mohl odpočívat, hodně jíst a spát takže jsem celkem v dobrym stavu - sportoval jsem 15 let a muj organismus to nejak unesl. Fetoval jsem 10 let s prestavkama. Bez perniku jsem zdeptanej - nemam abstaky po tom pocitu ale mam depky. Rekl jsem si ze skusim cvokaře. Nejdřív mi dal citaprolam ale po tom sem byl jak zhulenej - jen mnohem lépe. 😂 nicmene moje zdevastovana nervova soustava po pulgramovejch lajnách kazdej 2 az 3 den bolí. Bilej me nohy, ruce, klouby a mam depky a sem proste takovej celkově rozjebanej. Citaprolam ze me udelal zombíka - byl sem zvyklej fungovat - cist, ucit se a tak, na piku sem byl jako stroj. Vydrzel sem se fakt dlouho ucit a mel sem svuj svet. Bylo to fajn. Kdyz jsem se naucil vse co jsem potreboval chtel jsem se pochopitelne zbavit tech hnusnejch pocitu zavyslosti. Cvokař videl že mi ssri čka nestačej, rikal sem mu, ja po tom sem ospalej ale nemuzu spat a mam pocit ze vybouchnu jako bomba. Nakonec se zněj vypáčil snríčka - olwexyii a cejtim se fajn. Neco jako citaprolam ale nejsem tak vichrápanek. Asi jak bejvalá smažka nepociťuji vedlejsi priznaky protoze jsem tvyklej na mnojem horší. Cejtim se normálně. Jen mi trvá déle než se udělam a ibčas se mi zdají živé sny, vetšinou dost divné. 😂 ale ten lék je fajn. Pomaha mi prekinat zavislost a funguje to, je mi super, cejtim se výborně

8. října 2018, 22:59:06

1234
Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Co děláte, když vás začnou bolet záda?
Zatím hlasovalo 136 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Pavel (negativa u dárcovství) 22. října 2018, 12:09:03

Tak můžeš chodit taky na plazmu přece.Mě to připadá ok.Strávíš tím dokonce víc… Diskutovat

• Petra (Rivotril) 22. října 2018, 22:14:06

Michale, u Tebe to půjde dolů dobře a s tím heroinem nepřeháním, já brala 1,5mg denně 5… Diskutovat

• Ivana (bolesti kloubu) 16. října 2018, 20:20:10

Na klouby mám doma taky Alavis triple blend a jsem sním spokojená, rozhodně mi pomohl Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.