Inzerce

Při menstruaci si nemůžu dojít ne velkou

Dobrý den, je mi 20 let a už 5 měsíců si při menstruaci nemůžu dojít na velkou. Není to zácpa. Vždy dostanu velké křeče jako kdyby mě bodaly jehličky. Ta bolest mě chytá mezi konečníkem podbříškem a vagínou.Můj gynekolog neví co to je.Ani mě neposlal na žádné vyšetření.Prosím pomozte

Inzerce
Odpovědi
Simisimi

Dobrý den mohu ti poskytnout tel na lékaře který ti určitě poradí balise@seznam.cz

Reagovatpoděkovatnahlásit

10. března 2009, 15:18:17

Tereza

Pak napiš jak to dopadlo :)

Reagovatpoděkovatnahlásit

5. září 2013, 16:08:08

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Opalujete se na jarním sluníčku?
Zatím hlasovalo 190 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Pavlínka (Oční klinika Horní Počernice ) 20. června 2018, 19:51:22

Podle mě je důležité myslet na to, že je to pořád zásach do liského organismu a taky… Diskutovat

• Jarin (Aurorix Roche 300mg (antidepesivum)) 21. června 2018, 21:35:15

Ahoj. Bral jsem chvilku Ezoprex. Nyní asi dva roky itakem. Bohužel po Itakemu jsem měl náladu… Diskutovat

• 123 (Co vás čeká na vyšetření CT) 18. června 2018, 15:54:56

mam strach z ct vyšetřeni bojim se vyšetřeni hlavy je to takovy stisneny pocit jak to překonat… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.