Inzerce

vymknute zebro

Dobry den, v dusledku urazu pri tenisu jsem si cca pred rokem "vyhodila" zebro - druhe seshora, na prave strane a zezadu. Chiroprakticka, ktera mi uraz diagnostikovala, mi sice zebro vratila zpatky, ale pres veskerou opatrnost mi do nekolika hodin vypadlo. Od te doby mi zhruba jednou tydne zebro vypadne / projevuje se neustavajici bodavou bolesti v oblasti nad pravou lopatkou, zejmena kdyz se zapomenu a dam si na rameno kabelku. Vratit si ho neumim, obvykle se mi to nejak podari behem tri az deseti dnu ve spanku. Mate nekdo podobny uraz/zkusenosti, nebo informacni zdroje o podobnych problemech? Co by se s tim dalo delat? Diky predem za jakoukoli reakci.

Inzerce
Odpovědi
JanaPej

Upresneni k popisu tematu / kdyz si dam na zada krosnu, batoh, nebo kabelku, zpusobi to, ze me zebro vypadne, coz nasledne spusti tu bolest / jak uvolnene zebro radi v na nervy bohate oblasti...

Reagovatpoděkovatnahlásit

10. března 2009, 16:13:14

Léňa

stává se mi to když dlouho sedím v jedné poloze, je to uvolněnými svaly na zádech, je třeba je posilovat a stávat by se to nemělo. nedávno jsem strávila 2 hodiny v nemocnici na kapačkách kvůli tomu,

Reagovatpoděkovatnahlásit

9. ledna 2012, 20:38:36

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce https://www.musimcasto.cz/?utm_source=banner&utm_content=ordinace.cz
Anketa
Poskytoval/-a jste někdy první pomoc u epileptického záchvatu?
Zatím hlasovalo 165 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.stopstigma.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jan Ondráček (Online konzultace s očním lékařem: plovoucí mušky i operace laserem) 27. února 2017, 10:00:55

Dobrý den, Po nástupu do nové práce se mě začali objevovat záněty rohovky. Nikdy jsem s… Diskutovat

• Aja (Elektronická cigareta: hrozba nebo spása pro kuřáky) 27. února 2017, 20:47:53

Kouřila jsem elektronickou cigaretu přes čtyři roky,začla se mi motat hlava a špatně… Diskutovat

• RIA (Transsexualismus) 22. února 2017, 23:47:32

hezký den...mám dotaz,jestli muž v těle ženy řeší nejen svoji sexualitu,ale i… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.