Inzerce

vymknute zebro

Dobry den, v dusledku urazu pri tenisu jsem si cca pred rokem "vyhodila" zebro - druhe seshora, na prave strane a zezadu. Chiroprakticka, ktera mi uraz diagnostikovala, mi sice zebro vratila zpatky, ale pres veskerou opatrnost mi do nekolika hodin vypadlo. Od te doby mi zhruba jednou tydne zebro vypadne / projevuje se neustavajici bodavou bolesti v oblasti nad pravou lopatkou, zejmena kdyz se zapomenu a dam si na rameno kabelku. Vratit si ho neumim, obvykle se mi to nejak podari behem tri az deseti dnu ve spanku. Mate nekdo podobny uraz/zkusenosti, nebo informacni zdroje o podobnych problemech? Co by se s tim dalo delat? Diky predem za jakoukoli reakci.

Inzerce
Odpovědi
JanaPej

Upresneni k popisu tematu / kdyz si dam na zada krosnu, batoh, nebo kabelku, zpusobi to, ze me zebro vypadne, coz nasledne spusti tu bolest / jak uvolnene zebro radi v na nervy bohate oblasti...

Reagovatpoděkovatnahlásit

10. března 2009, 16:13:14

Léňa

stává se mi to když dlouho sedím v jedné poloze, je to uvolněnými svaly na zádech, je třeba je posilovat a stávat by se to nemělo. nedávno jsem strávila 2 hodiny v nemocnici na kapačkách kvůli tomu,

Reagovatpoděkovatnahlásit

9. ledna 2012, 20:38:36

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 41 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Linda (Klasická léčba (chirurgická operace, ozařování, chemoterapie)) 2. prosince 2016, 21:52:53

Lucie, nevím co napsat. Prožíváte hroznou dobu, jen čas to trošku obrousí. Děkuji vám moc… Diskutovat

• Karel (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 29. listopadu 2016, 21:58:54

Pro Mona bo kdo má nějakou skušenost užívám už 7 měsícu Seroprám to je stejné jak… Diskutovat

• Lubomilka (zánět šlach na ruce) 29. listopadu 2016, 17:05:21

Dobrý den, doporučuji Vitapixlu určitě Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.