Inzerce

bandáž žaludku

dobrý den já jsem v loni postoupila operaci bandáž žaludku v září a dělaly mi to v Hradci Králové a jsem velmi spokojená,že jsem takto rozhodla v tý době jsem vážila 106kg a ted už vážím 81 no neni to krásné tak aspon vím,že to funguje ale je pravda vtom,že je to taky o disciplíně nepřejídání se adt tak kdo má problém z váhou tak at dotoho jde,já bych na tím nepřemýšlela.Rendy

Inzerce
Odpovědi
levandulova3 poděkování

Ahoj,dočetla jsem se,že jste p.Rendy prodělala operaci bandáže žaludku v Hradci Králové,můžete mě prosím poradit kde přímo zda ve FN nebo v Sanusu?Dík Jana

Reagovatpoděkovatnahlásit

12. června 2009, 18:09:03

Tereta1 poděkování

Dobrý den, také nad bandáží žaludku velmi uvažuji. Zajímalo by mě zda nemáte nějaký kontakt přímo na konkrétní oddělení či osobu, kde Vám to v HK dělali? Předem děkuji.

7. září 2011, 14:01:23

Jiřina

Dobrý den. Prosím o radu kde se mohu přihlásit na vyšetření na bandáž žaludku v Hradci Králové. Děkuji.

7. července 2016, 18:52:29

,Lenka1 poděkování

Ahoj já si už vyřizuji bandáž už mám některé vyšetření za sebou čeká mne ještě obezit.a uvidíme ještě mi mají přijít vyšetření z psychologie tak doufám,že vše klapn e a brzy tu napíši vysledky i já :) je to,ale vše na dlouhou trat,jenom na obezitologa čekám dva měsíce:( jinak bych už z radostí hubla ....)

4. května 2014, 12:29:44

Julie Swaczynová

Známé dělali bandáž kvůli zdravotním problémům.

3. června 2015, 11:42:05

Nikola

Dobry den, chtela bych poprosit o nejaky odkaz na banzad zaludku v Hradci Kralove... nikde nic nemohu najit ani kontakt... predem moc dekuji Nikola

10. února 2016, 10:07:24

Marie

Pořád se nemohu dohledat, kam se v H.K. obrátit s doporučením od ortopeda . Ani můj lékař neví kde začít. Má někdo zkušenosti je-li možné podstoupit bandáž v seniorském věku ? Je mi 65 let, ale kromě vys. kr. tlaku jsem zdravá. Děkuji

16. května 2016, 13:47:13

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 82 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • ŽIVOT (darování orgánů) 4. prosince 2016, 05:58:38

Prosíííím, kdo daruje ledvinu? Diskutovat

• Jean (ukončení léčby antidepresivy) 5. prosince 2016, 23:21:03

Ahoj, zaléčil jsem se sám a vzhedem k věku musím mít nějaké potíže, do emailu Ti… Diskutovat

• Nika (ukončení léčby antidepresivy) 5. prosince 2016, 21:42:42

Nemyslím, že v tom nemám jasno, ja viem o čom píšeš, ale zaujímalo by ma či si sa… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.