Inzerce

bezbarvá moč

Dobrý den, chtěla bych se zeptat co je příčinou bezbarvé moče (občas) při běžném množství tekutin denně. 1 - 1,5 l. Může to být nějaká porucha? Děkuji za odpověď.

Inzerce
Odpovědi
božena Slavíčková4 poděkování

občas mívám bezbarvou moč. Může to být známkou nějakého onemocnění?

Reagovatpoděkovatnahlásit

15. ledna 2011, 15:25:49

peťule

Já si myslím, že bezbarvá moč není na škodu. pokud je moč silně zbarvená a zapáchá, je na vině nedostatečný pitný režim. Ale pokud je moč bezbarvá, nic na tom nevidím. Mám ji taky takovou a piju dost tekutin. Neměla bych z toho strach.

5. března 2011, 19:37:54

Petty

Dobrý denm bezbarvá moč není nemoc, je to signálem nadměrmého příjmu tekutin a to není na škodu..ba naopak..

14. ledna 2012, 16:35:21

Byrů

Přesně tak, čirá moč je v pořádku. Ale ten příjem tekutin 1 -1,5 l mi nepřipadá jako "běžný". Na každém rohu máte napsáno: Min. příjem tekutin by měl být 2 litry denně!

18. června 2012, 21:36:16

milan

Zdravím, příjem tekutin je individuální, při nezdravém srdci má být asi tři deci včetně polévky, čím víc tekutin, tím víc musí srdce pracovat, musí totiž tu tekutinu přečerpat,

30. října 2014, 10:20:12

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 92 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Berta (ukončení léčby antidepresivy) 3. prosince 2016, 17:03:35

Proč AD vysazujte? Mohou se brát dlouhodobě i celoživotně pokud vám pomáhají. Když… Diskutovat

• Lucie (Klasická léčba (chirurgická operace, ozařování, chemoterapie)) 5. prosince 2016, 11:23:57

Linod,děkuji.Soudím,že váš tatínek je velký bojovník,pokud zvládá tak dlouhé… Diskutovat

• Jaroslav Spurný léčitel - píší o něm všude na webu: (Léčitelé a bylinkáři) 8. prosince 2016, 00:00:23

Pan Jaroslav Spurný - prý léčitel: toto jsem našel na webu, hm, zajímavé, takže je to… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.