Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

operace kolene

Dobrý den,již po čtvrté mám vyhozené koleno-luxace pattely,nyní po 6leté pauze a zvažuje se zda mám jít na operaci,3týdny jsem měla ortézu nyní chodín na ortopedii a pan ortoped mi doporučil operaci,ale momentálně musím nohu rozhýbat nebo jí nepokrčím a musím prý udělat dřep a pak se začne řešit operace,mám ale doma 10týdení dvojčátka a nedovedu si představit jak bych to po operaci zvládala nebot´bych měla 6týdů ortézu a pak rehabilitace,tak by mě zajímalo jestli je to nutné,mám ale šílený strach z dalšího vyhození a nic mi nezaručí,že se to nestane.Momentálně nosím ohybatelnou ortézu,potřebovala bych poradit nějaké cviky na posílení svalů okolo kolene.Děkuji,přeji krásný den.Petra

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi

Dobrý den.Setkala jsem se s výrobky,které jsou bez chemie a zabírají a tak bych vám chtěla a pevně doufám,pomociNevím zda 100%pomohou i vám,ale já mám s nimi velmi pozitivní zkušenosti a i mnoho lidí v mém okolí.,jsou nadmíru spokojeni.Pokud máte zájem o více informací napište mi na mail.Ráda vám poradím.Přeji krásný den a brzské vyřešení vašich zdrav. potíží

Alžběta

Dobrý den, s koleny jsem si toho zažila už až až a je fakt, že každému sedne něco jiného. Zkoušela jsem mazání, papání a ledasco, ale nejvíc mi pomáhá Geladrink. Dodává kolenům výživu. Po operaci kolene mi to dokonce doporučil sám primář a říkal, že mám užívat stále i jako prevenci. Klepu na co mohu, ale problémy jsou fakt fuč.

Petr

Geladrink je dobrý pomocník já jej užívám také a musím říct, že po velmi dlouhém přemlouvání mi ho doporučil opravdový odborník na tuto problematiku. Nechtěl to říct protože lidi hned doktory obviňují, že si mastí kapsu na nějakých takových rádoby dobrých radách. Musím říct, že nelituju. Koupil sjem si ty tablety vím, že jsou i drinky, ale na totok já moc nejsem no. Tabletky z vlastních zkušeností mohu doporučit, vřele.

Markéta

Díky za doporučení Geladrinku ptala jsem se na to doktora a ten řekl, že proti němu nic nemá dokonce mi dal nějakou studii kde je zmíněno, že je to český výrobek s dlouholetou tradicí doktoři jej předepisují i vrcholným sportovcům a ten pán, co ho vymyslel je fakt frajer! Koupila jsem a už piju tak snad brzo uleví.

Andrea
1x

Já jsem geladrink kupovala na doporučení magistry v lékarně dědovi k Vánocům. Je to krátce na soudění,zda účinkuje, ale bere ten forte pravidelně a zatím si nestěžuje. Kéž by opravdu tak pomáhal. Nestojí to všechny prachy, pokud opravdu uleví.

Ivoš

Potvrzuji. Geladrink pomohl v naší rodině už 3 lidem. Prvně mému otci a nyní jej užívám i já i manželka.

Karel
1x

Můžu doporučit přípravek Hyalfit já ho užívám tedy na jiné problémy než popisuje, ale myslím si, že vám také pomůže. Je to jeden z nejkvalitnější kloubních přípravků, které jsem vyzkoušel. Také už ho užívám celkem dlouho díky jeho spolehlivost.

Petr

Hodně nebezpečný problém, trpěl jsem tím odjakživa. Sestra mi koupila na Vánoce minulé benegen 4 a můžu říct, že ty recenze všude na netu jsou opravněné. Jednička!

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce