Inzerce

ukopnutý nehet na palci u nohy

Dobrý den vám přeji. Před pár měsíci jsem si poranila nehet na palci pravé nohy. Nehet se mi začal postupně zbarvovat krevní sraženinou a udělala se tam taková tmavá skvrna. Jenže teď po par měsících jsem zjistila, že se mi nehet odloupnul od lůžka, takže mi pomalu odpadává. A teď nastává ten můj problém, co s tím? Mám ho necht, až odpadne sám? Nebo mám jít k lékaři? V žádném případě bych si nepřála, aby nově narostlý nehet byl nějakým způsobem zdeformovaný.

Inzerce
Odpovědi
Monika4 poděkování

Dobrý den. Před třema týdny jsem si ukopla nedet na palci u nohy, srašná bolest. Po pár dnech se mi zanitil, stím že jsem myslela že si ho vylečím sama, nestalo se.Nehet začal pomalu slejzat ale zánět byl větší a větší. Až ted jsem po třech tydnech dopajdala k doktorovi, ten mi nasadil antibiotika, betadinovou mast a řapíkovej čaj na lázen. Málem jsem skončila na chirurgii! Takže doporučuji, nepodcenovat a hned jít k lékaři.

Reagovatpoděkovatnahlásit

18. února 2010, 10:27:15

Michal

Dobrý den je to dva dny co jsem si při fotbale zarazil na noze nehet na palci bolest velká ! otok a zmodralej nehet je nějaká domácí léčba předem děkuji za odpověď

Reagovatpoděkovatnahlásit

23. března 2015, 13:05:04

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 46 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jeanettka (periorální dermatitida) 27. listopadu 2016, 16:40:48

Jedno jedine pomaha. Nulova terapie,vydrzet az pul roku nedavat na sebe nic,jen se omyvat… Diskutovat

• Eli (zoloft za neurol) 28. listopadu 2016, 16:04:12

Hezky den. Prosim vas o radu, moc si vazim, kdo si najde chvilicku. Brala jsem cca 2 roky Elenium,… Diskutovat

• Jean (zoloft za neurol) 29. listopadu 2016, 10:16:30

bylo by potřeba léčit mikroparazity, jinak se potíží nezbavíš, zatím musíš brát třeba… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.