Inzerce

ulcerozní kolitida a crohnova nemoc

Kamarádky manžel se léčil na UC několik let.Protože s přírodníma produktama mám tu nejlepší vlastní zkušenost tak jsem mu je také doporučila,protože za nima stojí lékaři,jsou certifikované a mají klinické testy.Po poslední kolonoskopii má takové výsledky-stopa po zánětu negativní,sliznice naprosto zhojená.I další 3 uživatelé,kteří díky těmto výsledkům ho začali používat mají pozitivní výsledky a podle jejich slov je už tato nemoc tak neomezuje.Ráda poradím,když mi napíšete na mail:jarca.hrdova@seznam.cz

Inzerce
Odpovědi
jarca

156 let jsem byla těžkým alergikem.Začala jsem používat přírodní produkt,který sestavili lékaři,je certifikovaný a má klinické testy.V první sezoně se mi obrovsky ulevilo,už jsem nemusela používat léky,které mě strašně uspávali a ted to vypadá tak,že už 2 roky jsem bez alergie úplně.Ráda poradí pokud vás alergie obtěžuje stejně jako mě pokud mi napíšete na mail:jarca.hrdova@seznam.cz

Reagovatpoděkovatnahlásit

24. března 2009, 19:01:43

jarca

měla jsem polycystický vaječník a neustálé záněty a výtoky.Díky tomu všemu jsem si ani sex bohužel neužila,protože jsem měla neustále bolesti.Na radu kamarádky jsem začala používat přírodní produkt na detoxikaci a výživu,protože je sestavený lékaři,je certifikovaný a má i klinické testy.Můj gynekolog se nestačil divit-nejenže cysty jsou pryč,ale zánět jsem už neměla ani nepamatuji a protože to vše viděl na vlastní oči,tak jej začal používat i s celou rodinou také,protože posiluje imunitu a to výrazně.Ráda poradí když mi napíšete na mail:jarca.hrdova@seznam.cz

Reagovatpoděkovatnahlásit

24. března 2009, 19:07:05

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 58 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jana Dvořáková (tralgit) 1. prosince 2016, 19:45:37

To nemám,můžu se ale něco zeptat? Nevíte,co se stane,když si člověk vezme asi 3 roky… Diskutovat

• Pája (Afty – léčba) 28. listopadu 2016, 08:32:27

Na afty jedině Larypront. Cucám je den dva a aft mizí. Pastilky nepálí jako většina mastí,… Diskutovat

• Karel (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 29. listopadu 2016, 21:58:54

Pro Mona bo kdo má nějakou skušenost užívám už 7 měsícu Seroprám to je stejné jak… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.