Inzerce

ulcerozní kolitida a crohnova nemoc

Kamarádky manžel se léčil na UC několik let.Protože s přírodníma produktama mám tu nejlepší vlastní zkušenost tak jsem mu je také doporučila,protože za nima stojí lékaři,jsou certifikované a mají klinické testy.Po poslední kolonoskopii má takové výsledky-stopa po zánětu negativní,sliznice naprosto zhojená.I další 3 uživatelé,kteří díky těmto výsledkům ho začali používat mají pozitivní výsledky a podle jejich slov je už tato nemoc tak neomezuje.Ráda poradím,když mi napíšete na mail:jarca.hrdova@seznam.cz

Inzerce
Odpovědi
jarca

156 let jsem byla těžkým alergikem.Začala jsem používat přírodní produkt,který sestavili lékaři,je certifikovaný a má klinické testy.V první sezoně se mi obrovsky ulevilo,už jsem nemusela používat léky,které mě strašně uspávali a ted to vypadá tak,že už 2 roky jsem bez alergie úplně.Ráda poradí pokud vás alergie obtěžuje stejně jako mě pokud mi napíšete na mail:jarca.hrdova@seznam.cz

Reagovatpoděkovatnahlásit

24. března 2009, 19:01:43

jarca

měla jsem polycystický vaječník a neustálé záněty a výtoky.Díky tomu všemu jsem si ani sex bohužel neužila,protože jsem měla neustále bolesti.Na radu kamarádky jsem začala používat přírodní produkt na detoxikaci a výživu,protože je sestavený lékaři,je certifikovaný a má i klinické testy.Můj gynekolog se nestačil divit-nejenže cysty jsou pryč,ale zánět jsem už neměla ani nepamatuji a protože to vše viděl na vlastní oči,tak jej začal používat i s celou rodinou také,protože posiluje imunitu a to výrazně.Ráda poradí když mi napíšete na mail:jarca.hrdova@seznam.cz

Reagovatpoděkovatnahlásit

24. března 2009, 19:07:05

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jak usínáte?
Zatím hlasovalo 41 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Alena (Cystoskopie) 20. dubna 2018, 13:17:45

Po opakovanych zanetech jsem sla na cystoskopii , uz jsem byla ale zdrava po 3 mesicich zanetu. Ma… Diskutovat

• Iva (závislost na benzodiazepinech a lecba) 16. dubna 2018, 19:47:02

Ahojky, já taky navyšovala, až jsem se dostala na 2-4 Zolpide-mu za noc, no teď už jdu na… Diskutovat

• Dave (Ostruha patní kosti ) 21. dubna 2018, 10:26:24

Zkoušel jsem laser, ten vsak pouze regeneruje zanícenou tkáň. Změna obuvi pomůže od… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.