Inzerce

streptokok

Dobrý den.Už přes rok přetrvává ohranič.zarudnutí s horkou kůží v polovině bérce velikosti 20x15cm.Je mi 54 let. Jsem po operaci žil. Doktor se vyjádřil,že mám v tom místě usídleného streptokoka a bude to trvat roky než se toho zbavím a jestli se toho vůbec zbavím. Dále mám dávat pozor,abych se do toho neškrábla,pravděpodobnost vytvoření bércového vředu.Antibiotik už jsem vystřídala několik.V dnešní době jsem si opatřila Wobenzym 800. Co mě nejvíc trápí je neustálá bolest (vrtání,kousání).Chci se zeptat zda máte pro mě ňákou radu jak to ještě jinak léčit.Děkuji Vám předem za radu a za odpověď.

Inzerce
Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce https://boiron.cz/cs/210-magnesium-300?utm_source=ordinace&utm_medium=banner&utm_campaign=c3_2018
Anketa
Má časté používání počítače vliv na váš zrak?
Zatím hlasovalo 199 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Dáda (Lymeská borrelioza) 20. září 2018, 08:03:06

Milá Vando, možná by jste se měla přestěhovat do zahraničí nebo vystudovat medicinu,… Diskutovat

• Kamil (Melatonin pomáhá nespavcům) 19. září 2018, 00:23:24

Tuto recenzi píšu po 2hodinovém pokusu o usnutí po "vynikajícím" přípravku melatoninu...… Diskutovat

• Petra (Chronická rýma/ráno+ucpávání 1 dírky+suchá nos.sliznice) 23. září 2018, 23:20:48

Ahaa to neznám, a jaké to má složení? A jak s chutí, nemají děcka problém to polknout? Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.