Inzerce

Poradím jak na to

Bércový vřed = poškození povrchu kůže, které zasahuje do hlubších vrstev.V jeho oklolí probíhá zánětlivý proces.Bércový vřed se tvoří pomalu a tím, že v žilách DK neprodí krev tak,jak má, a pokožka je nedostatečně vyživována.Poškozené místo je bolestivé a náchylné k infekci. Je potřeba potlačit zánět a pročistit tělo.Pokud se chcete tohoto problému zbavit napište mi na mail a zkusíme to vyřešit.Vše jen přírodně a bez chemie.Přeji krásný den.

Inzerce
Odpovědi
Dobroslava2 poděkování

Poprve se mi objevil "bercův vřed" asi tím,že bez přiznaku padám. Několik dnů,kdy jsem navštěvovala chirurgii mi dávali 2x denně mast Betadine-Pal,kdy jsem již byla doma nakapala jsem do rány TEA TREE OIL 100%PURE a svítila na ránu Bilampou několikrárt za den,Pěkně se to zatahovalo /nekryla jsem to žádným obvazem) a během 14 dnů byl vřed suchý a jenom barvou pokožky se dalo poznat,že tam byl. Loni jsem tuto metodu použila na sousedku a p.Dr byl předkvapen,jak se to vylečilo a po roce prozatím se neprojevily žádné následky- TEA TREE OIL používám několik let a vždy s kladnými výsledky.I při spalení el.proudem,kdy se mi vytvořily na prstech dírky.které se ztratily a zůstaly jenom po délce postižené kůže malé bílé čá rečky. Není to propaganda,ale skutečnost.

Reagovatpoděkovatnahlásit

12. dubna 2009, 11:57:59

Ria Pavlíková1 poděkování

Chcem sa spýtať naozaj ten olejček pomohol???? Napíšte mi prosím vopred ďakujem Pavliková

Reagovatpoděkovatnahlásit

3. ledna 2011, 17:38:44

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 92 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Karel T. (bolest paty) 7. prosince 2016, 13:27:12

Ortopedické vložky Medicovi Twin heels mi pomohly, bolest nadobro zmizela. Mohu je doporučit. Diskutovat

• zuza2 (Cirhóza jater) 3. prosince 2016, 16:04:44

Doporučuji - Liver care complex. Velmi pomáhá na regeneraci jater. Velmi účinný na detoxikaci… Diskutovat

• Jana Dvořáková (Aurorix Roche 300mg (antidepesivum)) 4. prosince 2016, 12:13:38

RIMA? Co to je? Neznám.... Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.