Inzerce

Léčba vysokého krevního tlaku bez chemických preparátů

Vyřešte své potíže bez zatížení organismu. www.masticha.cz

Inzerce
Odpovědi
Martina1 poděkování

Zatím jsem si dovážela masticha pouze z Řecka, tak jsem moc ráda, že už ji mám nadosah :-) ...děkuji

Reagovatpoděkovatnahlásit

1. dubna 2009, 10:03:58

Zuza

Mě nejvíce pomáhá Masticha pudr, mohu jen doporučit. Ale každému může vyhovovat jiné zpracování.

1. dubna 2009, 10:08:00

Martina

Zuza: Já jsem začala s užíváním hlavně kvůli špatnému zažívání a vyprazdňování. Pudr jsem si také koupila, ale více mi vyhovuje žvýkání surové mastichy.

1. dubna 2009, 10:53:08

Komár

Nazdárek! Akorát včera jsem si koupil pár žvýkaček na zkoušku! Koukám, že vy s tím máte asi lepší zkušenosti než já :-). Té surové se ještě bojím. Jakou to má chuť?

7. dubna 2009, 14:36:31

konik

Ahoj Komare... te surove se neboj. jaka je jeji chut?? no je takova... zvlastni. je jina nez ta zvykackova, je vice specificka. jak by rekl klasik: "trochu drsná zdá se - však květe po svém, v osobité kráse". Poznas az vyzkousis. :) proste to je takove jine domaci zvykanicko... ale musim si pochvalovat jeji belici ucinky a to jak me dokonale zbavuje pocit neprijemneho povlaku na zubech. takze vrele doporucuju...

9. dubna 2009, 16:38:05

Pavlína

Dobrý den chtěla bych vám poradit co udělat aby ste se cítili lépe skuste bylinný sirup.Obsahuje 26 bylin já ho užívám a jsem sním moc spokojená pokud byste ho chtěli vyzkoušet tak pište na email fickertova@seznam.cz ráda vám pomohu.

13. dubna 2009, 14:57:15

jana1 poděkování

chtela bych vedet neco vice o tom sirupe a na jake potize je urceny uji za odpoved

28. března 2012, 22:24:06

Komár

Myslím, že na vysoký krevní tlak to nebude mít tak rychlé účinky jako na povlak zubů a bělení. Změnu tlaku jsem zatím nezaznamenal ,ale každopádně mám přes den zuby bez povlaku :-)Což je příjemná změna.

14. dubna 2009, 12:19:49

jana1 poděkování

muzete mi nekdo pomoct ,co si mam ojednat na vysoky tlak ,a kde ,dekuji

28. března 2012, 22:18:39

Kindl

Mastichové kapsle, mají je v lékárnách a na mnoha e-shopech. Původně jsou určeny hlavně na zažívací problémy a léčbu vředů, ale protože obsahují čistou mastichu, používám je a tlak mám jako kdysi ve 20.

30. srpna 2012, 10:44:03

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 78 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • langenau (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 6. prosince 2016, 23:55:44

Ahojte uživatelé,beru citalec již 4 měsíce ato jeden ráno a jeden večer po 20mg.Deprese a… Diskutovat

• Jean (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 7. prosince 2016, 08:40:11

AD je návykové a neléčí toxiny a bakterie které poškozují CNS Diskutovat

• Martin Kratochvíl (wellbutrin) 1. prosince 2016, 20:18:53

díky za povzbuzení, jedu na asentře a stejný problém se sex. dysfunkcí. Doktor mi zkouší… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.