Inzerce

PLEŠ A NEBO KVALITNÍ A ZDRAVÉ VLASY

Pokud máte problém s kvalitou vlasů,třepením se jich, padáním a nebo s lupy,tak mi dovolte abych se s vámi podělila o zkušenost s bylinnými produkty,které zabírají. Tyto problémy jsou způsobeny nedostatkem živin,které se nedostávají,tam kam by měli a proto je třeba to řešit nejen z venku ale především ze vnitř.Pokud se chcete informovat a třeba i vyzkoušet pište mi na mail.Budu se těšit a přeji brzské vyřešení vašich problémů z vlasy ať už s bylinkami nebo i jinou metodou.Přeji krásný den

Inzerce
Odpovědi
BIBI(Blanka83@email.cz)

MŮJ MAIL PRO INFORMACE JE Blanka83@email.cz

Reagovatpoděkovatnahlásit

2. dubna 2009, 16:52:44

Mirka

Ahoj já sem manželovi koupila Folixil a taky mu zabírá. Takže vám ho rovnou doporučuji k vyzkoušení. Prodává se v lékárnách a na internetu.

17. dubna 2016, 00:43:19

Krista

O tom folixilu už semm četla. Pánové si ho hodně chválí ale prí to může trvat až měsíc užívání než se dostaví první účinky.

25. dubna 2016, 23:49:16

Karel

Folixil užívám už 3 měsíce v kuse. nevíte můžu to užívat trvale?

1. května 2016, 22:44:28

Milan

V lékarně mi řekli že se má folixil úžívat jako dlouhodobá kůra s krátkými týdeními pauzami.

10. května 2016, 10:32:50

Denisa

AHoj a kdybych ten folixil chtěla koupit manželovi, tak má nějaký eshop? nebbo kde ho seženu?

30. května 2016, 16:24:44

Milan

Já osobně ho kupuji u nás v lékarně

1. června 2016, 01:51:13

David

Folixil je dobrý taky ho kupuji v lékarně, ale také bych chtěl vědět jestli má i nějaký eshop?

11. června 2016, 23:36:51

Helen2 poděkování

já si teda koupila DonnuHair a jsem s ní maximálně spokojená.. vlasy mi rostou jako divé a hlavně jsou kvalitní. Navíc je to přírodní produkt, což je super

24. června 2016, 13:11:08

David

No ale ta donna je pro ženy ne? Ten Folixil je výhradně pro může

3. července 2016, 21:05:56

Tereza

Taky mám super zkušenost s Donnou.. a vím, že to jeden známý taky užívá - jeho žena si to kupuje.. a má úplnou hřívu..

11. srpna 2016, 12:31:58

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 92 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jean (ukončení léčby antidepresivy) 4. prosince 2016, 22:11:47

Ahoj Nika: dík za optání, starý člověk už nemá moc šancí, imunita je v háji, píšu to… Diskutovat

• Jean (Aurorix Roche 300mg (antidepesivum)) 6. prosince 2016, 10:08:12

Ahoj , je to složité a proto to tady nemůžu psát, ale je potřeba také změna životosprávy… Diskutovat

• langenau (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 6. prosince 2016, 23:55:44

Ahojte uživatelé,beru citalec již 4 měsíce ato jeden ráno a jeden večer po 20mg.Deprese a… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.