Inzerce

3patné videní a špatný sluch díky nemoci krční páteře

Dobrý den, Potřebuju poradit od všech co mají s tímto nějaké skušenosti. Šumí mi v uších a před očimam mám různe tečky, čárky, mžitky. Oční mi ale řekl oči jsou v pořádku. Jediné co teda zbý je krční páteř. Ovšem krk mě bolí možna jen když sedím u pc nebo jedu na kole delší dobu je možne že mám něco s krční páteří? Taky mě rupe neustale v krční páteři když točím hlavou.

Inzerce
Odpovědi
Martina Kupcova2 poděkování

Dobry den, muj pritel, ktery nemluvi cesky ma problem, s kterym mu neporadil zadny cesky lekar, a tak musel jet domu, aby se dozvedel, ze problemy s hukotem v usich, videnim padajicich tecek pred ocima a spadle vicko jsou priznaky problemu s pateri. Pry kvuli spatnemu zakriveni krcni patere, ktera mu nejak asi skripla zilu, kterou necirkuluje krev, jak by mela, ma problem prave s temito tremi problemy, ktere mu nastali po tezke fyzicke namaze. Bojuje s tim uz skoro rok, ma obcas i bolesti hlavy a zatim na to bral antibiotika od ceskych lekaru. Nejlepe je si zajit na scan patere, aby se lekari utvrdili, ze to je pater. Beznym vysetrenim se toho moc nezjisti.

Reagovatpoděkovatnahlásit

20. srpna 2010, 00:30:08

URBAN MIROSLAV4 poděkování

BOLI ME ZA KRKEM HODNE CVICIM S KRKEM SKORO KAZDY DEN A NIC NEZABIRA MAM PROBLEM JESTE JEDEN.A TO ZE MAM VIDENI JAK OPILY CLOVEK

Reagovatpoděkovatnahlásit

5. září 2010, 13:40:00

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 92 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jana (pocení v podpaží) 9. prosince 2016, 13:21:49

Po přečtení diskuze jsem tedy zvědavá, jestli mi pomůže Expicial deoforte, jak se zdá,… Diskutovat

• Nika (ukončení léčby antidepresivy) 4. prosince 2016, 19:55:59

Ahoj Jean, ďakujem za podporu, musím napísať, aj sama na sebe som to zistila, že je to hlavne… Diskutovat

• Jean (ukončení léčby antidepresivy) 6. prosince 2016, 21:29:31

znám ty potíže, ale tady nemůžu psát co je potřeba, ale zkus užívat kapucínku, kozlík,… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.