Inzerce

Potrebuji rada, nevim co dal, nevim co to muze byt

Potrebuji poradi, prosim. Asi pred mesicem mi zacalo krvacet ze stolice - jasne červená krev, trvalo to asi tyden. Ted po mesice krev objevila malinko znova . Byla jsem s tim uz u hodne lekaru, 2x chirurgie, a jednou prakticky lekar, ktery mi i odebral vzorek stolice, a pry test vysel negativne. Vsichni rikaji, ze to nic neni, ale me to prijde docela divne, neni? Co myslite? A do toho vsechno me k tomu jeste zacalo bolet bricho - na prave strane tesne u pupiku, ale jenom obcas to boli. Ja uz nevim co delat, poradi nekdo? Ultrazvuk mi take delali dokonce 2x a ten byl take v poradku.

Inzerce
Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Měl by stát a zdravotní pojišťovny podle vás více přispívat na léčbu celiakie?
Zatím hlasovalo 70 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Lída (Projímadle) 23. května 2017, 09:34:13

Většinou ta projímadla jsou vhodná pro děti od 3 let :) Diskutovat

• kalmir1937@seznam.cz (Příčiny a příznaky anginy pectoris) 24. května 2017, 18:11:05

Dobrý den pečlivě jsem si pročetl o angíně pektoris a jistě jí mám.Bolesti zatím nemám… Diskutovat

• Linda (Klasická léčba (chirurgická operace, ozařování, chemoterapie)) 20. května 2017, 00:38:09

Dekuju vam vsem za vasi podporu i za to, ze jsem tu s vami mohla byt. Moc mi to pomahalo. Najednou… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.