Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Krabičková dieta?

Ahoj, máte někdo zkušenosti s krabičkovou dietou Slimbox?

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Karolína
1x

Hodne zálažií jakou firmu si vybereš, ale Slimbox je dobrý já osobně mám s níma dobrou zkušenost na rozdíl od Dietboxu, kde to jídlo se nadalo jíst a cenu mají taky v pohodě.

Kata
1x

Dívala jsem se na stránky a Slimbox mají dobré ceny. Myslíš, že je to bez JOJO efektu?

Honza
1x

Jsem po prvním měsíci a prozatím naprostá spokojenost. Na váze ubírám postupně, tak doufám, že žádný JOJO efekt se nedostaví.

Pavel
1x

Mám s tím dobrou zkušenost a hlavně nemusím řešit v práci jídlo a Slimbox, mi to doveze přímo do práce.

Katarína
1x

Zkoušela jsem mnoho diet, v tomto oboru, každá má své pro a proti. Většinou vše odpovídá ceně. Tedy poměr cenaXkvalita. V Praze u mne vítězí dieta v pohodě. vše bylo čerstvé a hlavně velmi chutné. Ještě je dobrý Nutricare. Jinak jsou společnosti, které mne co do kvality jídla velmi zklamali. Používají jména slavných a je vidět, že je to jen reklama, protože nehubnou, jen o tom mluví.

Dietarka1234

Mám úplně stejný názor. Důležité je zvážit kvalitu a cenu a říct si, co je pro mne důležité. Jasně, že člověk může najít dietu, která bude stát 200 Kč na den, ale kvalita a čerstvost je už hodně diskutabilní ... Já si radši trochu připlatím a vím, že dostanu to nejlepší. Zkoušela jsem 3 krabičkové diety - vždy po týdnu a nejlepší mi přišla Dieta v pohodě ...

Eleanor

Na základě Vašeho komentáře, jsem dostala pocit že jste zkoušela více diet, a jelikož jsem Nutricare zkoušela, objednala jsem si dietu v pohodě. Už jsem ji zaplatila, ale ještě mi nepřišla, ale už teď jsem zjistila ŽE NUTRICARE A DIETA V POHODĚ JSOU JEDNA A TA SAMÁ FIRMA, TAKŽE SE CÍTÍM OKLAMÁNA A TENHLE KOMENTÁŘ JE EVIDENTNĚ KLAMAVÝ, POUZE DĚLÁTE PLACENOU REKLAMU!

Petra

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Katka

Ahoj, zkouším dietu 3 týden a zatím jsem velmi spokojená. Hlavně jsem alergik na některé potraviny a zatím mi vyšli se vším stříc. Tak uvidíme :)

Linda

Koupila jsem si dietbox a nedá se to jíst, pořád stejné a mražené. Podívám se na ten slimbox na jejich stránky.

Linda

Tak už to mám dva týdny a zatím strašně spokojená. Zhubla jsem 3 kg, ale vím že ze začátku to jde rychleji, tak uvidíme, jak to pujde dále. Řekla jsem si, že to musím do vánoc vydržet :)

Lucka

Dietbox jsem měla a je to nechutný, mražený. Dietu v pohodě - IFW někdo chválí a někdo říká, že školní jídelna, já patřím do té 2.skupiny. Jedu v krabičkách už 3. měsíc, měla jsem i Nutricare - za ty peníze to nestojí a abc dietu, to docela jde. Teď už 2.měsíc mám dietavkrabicce.cz a super, vyzvedávám si to kousek u nás u práce ve Fitness Expreska v Karlíně, takže ještě ušetřím za dopravu, je to každý den čerstvý, mám dole už 9 kilo, mezi svátky jsem měla 2 týdny pauzu a nenabrala jsem ani deko a navíc ty jejich jídla mi fakt chutnaj - jako třeba dneska snídaně tvarohová pomazánka s čerstvým lososem a bagetkou, mňam a oběd...jelení gulášek bez zahuštění s nokama, doporučuju všem, kdo má fakt rád jídlo.

Jiřina

já zkouším dietu v pohodě v Praze. Mají to čerstvé, každý den to dovezou a program Gurmán, nebo jak tomu říkají, to je opravdu ňaminka. A za měsíc mám dole 5 kg, bez hladu. Je pravda, že jsem k tomu začala ještě 2x týdně plavat. Beru to i jako službu, tedy nemusím vařit, nakupovat. takže aspoň takto jim chci udělat reklamu, protože jsou to oproti ostatním opravdu profíci.

Jana
1x

Zdravím, já mám velmi dobrou zkušenost s krabičkovou dietou od firmy abcdieta. Zhubla jsem 4 kilogramy za necely měsíc a můžu vřele doporučit, vyzkoušejte to taky www.abcdieta.cz

lucie

abc dietu jsem zkoušela loni, teĎ ZKOUŠÍM SLIMBOX a jsem zatím spokojená mají to velice chutné a jídla které nemám ráda, tak mi bez problému nahrazují. Můžu doporučit

Julie

Já mám zkušenost s krabičkovou dietou od firmy abcdieta, jídlo je moc dobré a vážně funguje, zhubla jsem 5 kilo a vůbec neměla hlad:)

Blanka

Dobrý den,nebyl by nekdo ochoten mi posyktnout podrobné informace o jeho krabickove diete a hubnuti pomocí ni, jsem studentka oboru nutricni terapeut a potrebovala bych to do sve absolventske prace, naoplatku nabizim pripadnou pomoc v hubnuti. Nejlepe z brna a okoli Tureckovab@seznam.cz

Dietarka1234

A zkoušela jsi i jejich řadu Klasik? Je trochu levnější a i tak jsem si vždycky moc pochutnala :-)

Velvet

Teď jsem měla na měsíc krabičky od dietavkrabicce.cz - zhubla jsem, jídla mi chutnala...ale logistika je naprosto otřesná. Jako kurýr jezdí takový cápek, co se neumí chovat, ale to by se dalo přežít, kdyby za ten měsíc nezvládli třikrát udělal botu v dodávkách - jednou dovezli, kdy neměli, pak přehodili časy rozvozu (kurýr mě sprdnul do telefonu, že nejsem doma - přestože chyba byla na jejich straně) a v posledním případě přijeli s víc než hodinovým zpožděním...kvůli tomu mi ujel vlak a musela jsem zrušit všechny plány :-( Přitom jen rozvoz stojí 110,- denně. Čekala bych alespoň omluvu...bohužel této společnosti na jejích zákaznících zřejmě nijak zvlášť nezáleží. Takže hledám jinou firmu, protože v krabičkách chci pokračovat. Obecně mi to přijde jako fajn nápad pro lidi, kteří jako já nemají čas si chystat pět jídel denně, počítat kalorie, řešit vyváženost stravy.... Kromě zhubnutí pár nadbytečných kil jsem potřebovala hlavně srovnat metabolismus, což se mi splnilo.

Irena

NEMOHU DOPORUČIT Dietavkrabicce.cz. protože je mi jasné, že se můj názor v jejich diskuzi nezveřejní, posílám vám jej sem.Je o v bodech, tak jak měli předepsáno na stránkách... V pátek 22.8.14 dorazilo jídlo na celý den na dodejnu kolem 16hod!!! Vzhledem k tomu, že syn večeří kolem 17.30 bylo mu denní menu k ničemu a sníst vše najednou by ztrácelo efekt diety. Krabičky po telefonátu odmítl vyzvednout. Nebylo by na místě vrátit peníze? Odpověď: Nebylo, mohou za to ve výdejně, prý to spletli... není nic lepšího, než to svést na druhé, že? Výpočet co se týká výběru diety se zdá při nejmenším divný... velké porce zeleninových salátů (s mrkví). Ten, co jsem viděla já se mi zdál zase malý. Zřejmě rajče s mozzarellou - ani ne půlka rajčete se dvěma plátky mozz. Nelze dohledat v jídelníčcích 2 týdny zpět, proto ten nepřesný popis. Dále... po rizotu s mořskými plody syn zvracel (po páté lžíci), den dva před tím se mu po obědě udělalo nevolno, ale udržel to. Jehněčí mu šéf zakázal sníst, protože po vyjmutí z mikrovlnky zapáchalo víc a jinak než jehněčí má. Víc mi syn nechtěl říct, protože věděl, že 10 dnů stálo přes 3 tisíce... Při mé krab. dietě zhubnul za 6 měsíců 11kg. Nyní máme za 14 dnů 2,5kg navíc, takže „zůstaneme doma“. Na bezplatné lince je komunikace bezproblémová. Mělo mi být divné, že v referencích jsou téměř všechny názory pouze pozitivní (negativní jsem nenašla ani jeden), to je podezřelé. Nejsem dietolog, ale i když je jídelníček „pestrý“, synovi to k ničemu nebylo... Takže jdeme hubnout dál a po svém. O víkendu se stravoval sám. Tím že byl jako dítě v Bludově na hubnoucím pobytu, ví co ano a co ne, takže případná reakce, že si za to může sám kvůli jedné sobotě (v neděli jsem vařila já) a jednomu víkendu mě v mém názoru nezlomí.

Helča

Já taky brala dietuvkrabičce a i ty jídla byly divné.Je to prostě restaurace.To samé ABC dieta, ta jede jen v reklamě a myslí si, že tím nalákají lidi. Já využívám Nutricare a IFW, nebo jak se to jmenuje Dieta v pohodě. To jsou asi jedničky, mají to opravdu zmáknuté po všech stránkách. On je teď problém s těma krabičkama, každá restaurace to zkouší, ale dietologický základ mají tak dvě. Takže doporučuji vyzkoušet.

Simona
2x

Naprostý souhlas s Helčou ... taky si myslím, že I feel well je špička v tomhle oboru. Brala jsem jejich krabičkovou dietu před dvěma měsíci a byla jsem naprosto spokojená. Jídelníčky jim dělá dietoložka MUDr. Kunová, vaří si to sami, takže kvalita tam určitě je ...

Lenča
1x

souhlasím, že by každý člověk by si měl vyhodnotit poměr ceny a kvality, když jsem toto udělala, zvítězila u mě dietavkrabicce, jídla jsou čerstvá, chutná a za celkem přijatelnou cenu..

Petra
1x

Koupila jsem si knihu Domácí krabičková dieta a připravuji si to sama, jsou tam jednoduché a dobré recepty, dá se to zvládnout. Neskutečně uřetřím.

Helena

Věřím, že je to nejlepší způsob. Víš co tám přesně dáváš, ale musíš mít na to čas a to já nemám. Některé firmy to mají předražené a kvalita tomu neodpovídá. Abc mi ani nechutnala, slimbox mi zatím chutná.

Helena

Jsem alergik a po vyzkoušení abc diety, kde byl pořád nějaký problém a přitom nejsou nejlevnější jsem přešla ke slimboxu. Zatím naprosta spokojenost, ale zkouším je teprve 3 týdny, tak uvidím :).

Petik

ja hubnu se slimboxem asi 2 mesice a taky spokojenost. zustaly mi jeste rok po porodu poporodni kila a nebyla jsem schopna se toho zbavit, ac jsem se doma snazila jist stridme :-( asi jsem nevedela jak....ted je to ok, nemusim resit vareni, Kj jsou napocitany, takze vaha jde fakt dolu. ja tez muzu doporucit.

Karla

Chtěla bych objednat krabičkovou dietu pro svého manžela. Máte někdo zkušenosti, jestli tato dieta slimbox stačí mužům a nebo trpí hlady ??

Pavla

Můj manžel se slimboxem hubnul a nestěžoval si na to že trpí hlady, když bylo maso, tak byl velmi spokojený, když salát tak se trochu kroutil. Zhubnul 8 kg za 3 měsíce a začal i běhat :).

Marta

Musím říct, že si myslím, že pro muže je to rozhodně vhodný způsob, jak zhubnout. Já mám jídlo od dietavkrabiččce.cz a musím říct, že porce masa k hlavním jídlům jsou pěkné, myslím, že by teda i chlapi s tím měli výt spokojení :))) člověk pak nemá hlad a chuť mlsat, žejo :)))

Marta...

Ahoj, mám dotaz, je v současné době nějaké anorektikum na trhu? Teda krom ADIPEXU !!! Myslím, že třeba Acomplia byla lepší než adipex !! Aspon co sem o ní četla neměla tolik vedlejších účinkú ba na některé nemoci byla dobrá :-) Tak nevím proč se zakázala a ADIEPX NÉ ? Nevíte zda se dá u nás ještě sehnat? myslím legálně .-) Děkuji moc za odpověd :-)

Lenka

S jakými programy (nebo jak tomu říkají :)) máte zkušenosti? Dietavkrabičce totiž má teď jsem koukala nový program ekonomy. Já od nich znám premium, který je super...tak by mě zajímalo, co říkáte na ty levnější verze? Díky :)

Lucie

Mám zkušenosti s ekonomy, neměla jsem problém. Já měla problém s vyzvedáváním, tak na doporučení a tady z diskuze jsem teď přešla na Slimbox, kde si to nechávám 1x týdně zavézt do práce. Mají to chutné a svačiny jednoduché, takže časem si asi nechám vozit jen obědy a večeře a přes léto si ty svačiny koupím.

Pavlína

Já jsem měla také problémy s vyzvedáváním krabiček, vyhovuje mi vyzvednutí 1x týdně, což Slimbox nabízí. Na jídle si pochutnám, nejím ryby a nebyl problém je vyměnit za jiná jídla. Před tím jsem zkoušela ABC dietu, ale moc mi nechutnala, tak jsem chtěla vyzkoušet něco jiného. Teď jsem spokojená, jídlo mi chutná a hlavně HUBNU!!!!

Lucie

Tak to máš podobné jako já, také nejím rybu, luštěninu a některé ovoce. Vše mi nahrazují a to jinde nenabízeli. Držím palce!!!

Lenka

Tak zkouším ten program ekonomy, přes prázdniny mi vyhovuje vyzvedávat méně často, přeci jen víc někde lítám. Ale furt je to všechno čerstvé, jak to funguje u slimboxu - to je to mražené nebo jak je to konzervované? To by mě tedy zajímalo, jestli to je vyhoněný nějakou chemií nebo jak :)) A Dietavkrabičce myslím taky určitě nabízí nějaký program, kde ti nahradí to, co nejíš. Ale s tím já nemám problém - já teda jím všechno :D

Lucie

Slimbox to má chlazené a vakuované, něco má trvanlivost 5 dní a něco 12 dní. Mě osobně to vyhovuje více, že si to můžu nakombinovat jak potřebuji. Podle toho co jsem už vyzkoušela je pro mě Slimbox takový zlatý střed.

Jirka

Slimbox neznám, ale mě naprosto vyhovuje Fitness food menu FF-Menu. Mají to dobrý, nemám hlad, jsou ochotní, dovoz ZDARMA, hubnu a chutná mi to.

Hanka W.

Ahoj, zrovna přemýšlím, kterou firmu zvolit. Ráda bych po prázdninách začala. Hledám různé diskuze. Firem je strašně moc, zatímpodle recenzí Slimbox vypadá docela dobře.

Petr

Záleží kolik máš na to rozpočet. Já jsme zkoušel více firem, Např. Nutricare super, ale strašně drahá dieta. Slimbox je levný a přitom si myslím že dostačující.

Leny

Kolik jsi zhubnul za měsíc? Chtěla bych manželovi koupit dárkový poukaz :), ale nevím jestli mu udělám radost.

Pavlína

Já jsem byla taky spokojená a manželovi jsem to koupila k narozeninám v dubnu. Sice není na nějakou dietu zvyklý, ale říkal, že tady ani nestrádal, jen musel dodržovat jídelníček...do léta měl 7 kg dole. Teď zase chceme začít na podzim, po těch všech grilovačkách je to zase potřeba:-)

Petr

Já mám dole 8 kg, takže jsem spokojený, ale je potřeba se k tomu i hýbat. Já se snažím i běhat :)

nika

dobry den.prosím vas vyskoušel nekdo z vas domaci krabičkovu dietu od pani Doležaloví?chtela bych vedet kolik to stojí na tyden.za radu vopred dekují

petra

Krabičková dieta od pí. Doležalové stojí jen suroviny a trochu práce. Ale zase člověk ví, co si tam dá a v knize jsou i rady, jak čas při přípravě ušetřit. Než si někde vyzvedávat krabičky, tak to přijde na čas stejně, na peníze lépe.

Marcela

Nezkoušel někdo z vás pro zedektivnění krabičkovku kombinovat s něčím jiným? Četla jsem o různých doplňcích stravy a je jasné, že nefungují jen tak samy od sebe, ale uvažuju o tom, že bych si koupila Slimax. Myslíte, že by mohl zlepšit úspěšnost hubnutí i u KD.?

Marcela

Dobrý den, Slimax jsem zkoušela mám s ním dobré zkušenosti nepředstavujte si, že zhubnete jen díky němu, ale myslím, že v kombinaci s krabičkou je to vpořádku. Já vpodstatě krabičkovku jím taky, jen si ji vařím doma podle jedné knihy a díky tomu slimaxu to jde líp protože nemám žádné chutě na sladké slané atd a líp to vydržím.

leonka90

Dobrý den, já jsem dlouho nevěděla, jak bych mohla zredukovat svoji váhu. Dokud jsem neobjevila Dietu v krabičce, kde mi sestavili vše na míru.

vanda89

Dobrý den. Co si myslíte o krabičkové dietě? Budu moc ráda za Vaše vysvětlení.

Anna

Mohla bych se prosím zeptat, je zde někdo, kdo žije v páru a zároveň berou oba partneři krabičky? Zajímalo by mě, jak moc je to velký finanční rozdíl oproti běžnému režimu (nakupování v obchodě a na oběd stravování v restauraci) :) děkuji za názor :)

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce